Liposukcja - odsysanie tłuszczu Bielsko-Biała

San-Medical Centrum Medyczne

Bielsko-Biała, ul. Międzyrzecka 26
9,7 / 10  •  Znakomita  •  89 opinii

Zabieg przeszedł bezproblemowo. Prawie bez bólu. Cała ekipa dba o pełen komfort pacjenta, a na efekty muszę jeszcze poczekać ale jestem dobrej myśli. Miałam dwa zabiegi, bo drugi był malutka poprawka. ~ Marzena (Liposukcja łydek, dr n. med. Artur Sandelewski)

 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - szyja 4000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - ramiona 4000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch 8000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - okolice biodrowe 4000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Bielska-Białej

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Katowice, ul. Mickiewicza 14/2 (48 km od Bielska-Białej)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  558 opinii

Bardzo dobra opieka podczas zabiegu, jestem zadowolona z Pani doktor i z pielęgniarek ~ zadowolona

 • Liposukcja Vaser Lipo HD 6500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek 4500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 5500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,5 / 10
lek. Robert Wilk

chirurg ogólny, chirurg dziecięcy

w Centrum DER-MED Katowice

8,9 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Bielsko-Biała - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsku-Białej na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za liposukcja podbródka natomiast najwyższa cena w Bielsku-Białej wynosi do 8500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsku-Białej?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsko-Biała placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsku-Białej

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Katowice, Brzozowa 54

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Katowice, 3 Maja 34

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Liposukcja brzucha
  Katowice, Brzozowa 54
  liposukcja brzucha - od 8 500 zł liposukcja brzucha + biodra - od 10 000 zł liposukcja brzucha + uda wewnętrzne - od 10 000 zł liposukcja biodra + brzuch + uda wew. + zew. + kolana - od 20 000 zł

  od 8500 zł
  do 8500 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  Odsysanie tkanki tłuszczowej (jedna okolica) - 6 930 zł Odsysanie tkanki tłuszczowej (każda następna okolica) - 2 200 zł

  od 6930 zł
  do 6930 zł

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Bielsku-Białej - gdzie najlepiej?

Miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej wskazane jest dla osób, które posiadają względnie prawidłową masę ciała, z lokalnie tylko nagromadzonymi złogami tłuszczu, wobec których tradycyjne sposoby ich pozbycia się (dieta, ćwiczenia) są nieskuteczne. Zwykle dotyczy to okolicy bioder, pośladków i ud, a u mężczyzn wskazaniem do liposukcji najczęściej bywa brzuch. Zdaniem specjalistów, najlepsze rezultaty osiąga się u pacjentów ze zdrową i elastyczną skórą. U tych osób, u których straciła ona swoją jędrność, liposukcję często łączy się z zabiegiem liftingującym.

Redukcja tłuszczu i modelowanie sylwetki metodą liposukcji w Bielsku-Białej

Liporzeźbienie, które przynosi najlepsze rezultaty szczególnie u mężczyzn, to zdaniem wielu specjalistów liposukcja N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposcuction), dostępna w Klinice Chirurgii i Medycyny Estetycznej Esteuroda. Wspomagana infradźwiękami metoda, jest nowoczesnym sposobem modelowania sylwetki ciała, który wykorzystuje fale infradźwiękowe 3D. Dzięki zastosowaniu generatora komputerowego, wprawione w ruch 3D kaniule, skutecznie i najszybciej ze wszystkich metod niszczą tkankę tłuszczową, równolegle doprowadzając do emulsyfikacji – zamiany tłuszczu w płynną emulsję i jej odsysania. 

Modelowaniu sylwetki poprzez odessanie z wybranej części ciała nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, w Bielsku-Białej poddać się można również w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic. Tkanka tłuszczowa jest odsysana kaniulami o małym przekroju, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko powstania nierówności na skórze oraz widoczność blizn. Jak tłumaczą specjaliści, podczas zabiegu można usunąć do 4 litrów tłuszczu. Półtoragodzinna procedura wymaga dwudniowej hospitalizacji w Klinice.

Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry to główne wskazania do liposukcji ultradźwiękowej, jaką wykonać można w Beauty Clinic Studio Kosmetyczne. Do redukcji złogów tłuszczu z newralgicznych obszarów tj.: brzuch, uda, talia czy biodra, wykorzystywane są tu fale o częstotliwości większej niż 20 kHz, poddając komórki tłuszczowe tzw. kawitacji. Jej następstwem jest uszkodzenie błon komórkowych adipocytów, a uwolniony tłuszcz jest następnie metabolizowany i w naturalnych procesach usuwany z organizmu m. in. przez gruczoły potowe.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Żywiec, Oświęcim, Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Mysłowice, Jaworzno oraz Rybnik.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…