Liposukcja - odsysanie tłuszczu Poznań

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w procesie liposukcji? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 6 klinik w Poznaniu, które oferują swoim pacjentom i pacjentkom modelowanie sylwetki. Dowiedz się, z jakich metod korzystają pracujący w nich specjaliści i porównaj ceny zabiegów. Z nami wybierzesz najlepszą dla siebie placówkę i wygodnie zapiszesz się na zabieg!

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Medi Art Clinic

Poznań, ul. Idzikowskiego 4
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  69 opinii

Efekt jest bardzo satysfakcjonujący, zabieg przebiegał w atmosferze spokoju i wysokiej kultury medycznej, Pani Doktor, po wysłuchaniu moich oczekiwań, zaproponowała pracę nad 3 obszarami ciała, nie tylko ramion. Miała trafne spostrzeżenia estetyczne. ~ Katarzyna S. (Liposukcja ramion, lek. dent. Agnieszka Majewska)

 • Liposukcja od 3500 zł
 • Liposukcja laserowa LipoLife od 7500 zł
 • Liposukcja strzykawkowa od 3500 zł
 • Liposukcja laserowa Lipolife - podbródek od 4500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Jeleniej Góry (186 km od centrum Poznania)

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 (186 km od Poznania)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  1553 opinii
 • Liposukcja brzuchazadzwoń
 • Liposukcja podbródkazadzwoń
 • Liposukcja udzadzwoń
 • Liposukcja klasyczna SALzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Medi Art Clinic

9,3 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Poznaniu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za liposukcja laserowa - brzuch natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 10000 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Liposukcja to metoda zabiegowego modelowania sylwetki, pozwalająca skutecznie usunąć miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej i wyszczuplić ciało. Ma zastosowanie zarówno przy likwidacji komórek tłuszczowych z brzucha, talii czy bioder, jak również modelowaniu mniejszych partii ciała, również opornych na działanie diety i ćwiczeń. Popularne jest na przykład odsysanie tłuszczu z podbródka czy łydek.

Gabinet zabiegowy w MedPolonia Gabinet zabiegowy w MedPolonia

Modelowanie sylwetki w Poznaniu

Na liposukcję w Poznaniu można wybrać się na przykład do Medi Art Institute (dzielnica Jeżyce). Tkanki tłuszczowej można pozbyć się tutaj z podbródka, ramion, brzucha czy ud. Zabieg przeprowadza lek. dent. Agnieszka Majewska, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Poznaniu oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Inną placówką oferującą odsysanie tłuszczu jest MedKorekta, także położona na Jeżycach. Pacjenci mają tu do wyboru ponad 20 wariantów liposukcji, w tym:

 • liposukcję bocznych powierzchni twarzy
 • liposukcję pośladków
 • liposukcję łydek
 • liposukcję okolic biodrowych

Zabiegi przeprowadza tu lek. Wiesława Ratajczak, chirurg plastyczny o dużym doświadczeniu zawodowym.

Gdzie jeszcze na odsysanie tłuszczu?

Biogenica Klinika Piękna, która dołączyła do naszego serwisu wiosną 2018 roku, oferuje swoim pacjentom liposukcję laserową. To nowoczesna, nieinwazyjna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zabieg może objąć takie obszary ciała, jak plecy, brzuch, talia czy uda wewnętrzne. Położone w dzielnicy Grunwald Gabinety Lekarskie Grochowska 9 mają do zaproponowania z kolei liposukcję podbródka, wzgórka łonowego i kolan. Zabiegi przeprowadza tu lek. Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny  o bogatym doświadczeniu zawodowym, członkini wielu towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcjnej oraz The International Plastic, Reconstructive, Aesthetic Surgery.

Pozostałe poznańskie placówki 

14 14

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii DermaSolutions oferuje usuwanie tkanki tłuszczowej metodą kawitacyjną. Zabiegi wykonuje tu dermatolog dr Jarosław Adamczak.

Modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji przeprowadza także chirurg plastyczny dr Ilona Osadowska, która szkoli lekarzy z zabiegów  medycyny estetycznej. Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej to popularny zabieg w jej klinice Dr Osadowska Medycyna Estetyczna, który jest tu wykonywany kilkoma technikami. Odessaną tkankę tłuszczową można później wykorzystać do zabiegu powiększenia biustu tłuszczem własnym pacjenta.

Dermatolog dr Przemysław Trzeciak z Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja proponuje pacjentom z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej zabiegi wyszczuplające. Popularna jest tutaj na przykład lipoliza bioder jako alternatywa dla klasycznej liposukcji.

Ile kosztuje liposukcja w Poznaniu?

Za tradycyjną liposukcję w stolicy Wielkopolski zapłacimy od 2 do nawet 12 tys. zł. Ostateczna cena zależy od tego, jaki obszar ciała zostanie poddany zabiegowi. Liposukcja laserowa to z kolei wydatek rzędu 3500-9000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…