Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gliwice i okolice

Bezpośrednio w Gliwicach nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja - odsysanie tłuszczu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Gliwic. Liposukcja - odsysanie tłuszczu można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (24 km od Gliwic) lub w Lipoline Clinic w Katowicach (24 km od Gliwic). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lipoline Clinic

Katowice, ul. Kościuszki 229(24 km od Gliwic)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  5 opinii

Odpowiednia opieka przed i po zabiegu, profesjonalizm zespolu medycznego jak rowniez doradcy klienta. ~ Zadowolona pacjentka

  • Liposukcja laserowa LAL od 7500 zł
  • Liposukcja laserowa - podbródek 3500 zł
  • Liposukcja laserowa - ramiona 4500 zł
  • Liposukcja laserowa - plecy 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Katowice, ul. Mickiewicza 14/2(25 km od Gliwic)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  337 opinii

Bardzo dobra opieka podczas zabiegu, jestem zadowolona z Pani doktor i z pielęgniarek ~ zadowolona

  • Liposukcja ultradźwiękowa 4000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - ramiona 4500 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 7500 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 5500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Gliwic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Gliwic na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za liposukcja laserowa - podbródek natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 8500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w najbliższej odległości od Gliwic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Gliwic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Gliwic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Liposukcja to chirurgiczny zabieg modelowania sylwetki poprzez redukcję lokalnie nagromadzonej podskórnej tkanki tłuszczowej z okolic takich jak brzuch, biodra, uda, ramiona czy talia. Istnieje kilka metod liposukcji, spośród których najnowsze to tzw. „technika tumescencyjna” i „technika super mokra”, które dają nie tylko lepszy efekt, ale również skracają okres rekonwalescencji pozabiegowej. Liposukcja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym i polega na wprowadzeniu przez niewielkie nacięcia kaniul połączonych z aparatem ssącym, którymi – poruszając w różnych kierunkach – chirurg precyzyjnie usuwa warstwy nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Po zabiegu nakładany jest opatrunek oraz specjalny uciskowy strój w celu ograniczenia obrzęku. 

Zabieg odsysania tłuszczu w Gliwicach

Nowoczesną metodę liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w procedurze odsysania tłuszczu oferuje sieć placówek medycznych Flebonet, która jedną ze swych filii posiada również w Gliwicach. Zastosowanie tej technologii jest bardzo wydajne i pozwala na odessanie 2,5 litra tłuszczu na godzinę zabiegu oraz na modelowanie niemal dowolnej partii ciała w jeden dzień. Małoinwazyjne usuwanie niechcianej tkanki tłuszczowej obejmuje tu przede wszystkim brzuch, talię i kolana, a ponadto plecy, uda i ramiona. 

Liposukcja (odsysanie tłuszczu) to chirurgiczny zabieg modelowania sylwetki, oferowany także w Śląskim Centrum Medycyny Inwazyjnej w Nieborowicach. Procedura jest realizowana z zastosowaniem techniki „tumescent“, dzięki której efektywniej i precyzyjniej odsysa się komórki tłuszczowe, zmniejszając  utratę krwi oraz obniżając ryzyko powstania nierówności. 1-2 godzinny zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub całkowitym i obejmuje wszystkie newralgiczne obszary, od podbródka, przez ramiona i plecy, aż po talię, brzuch i biodra. Liposukcja jest tu również częścią procedury powiększania pośladków własnym tłuszczem.   

Korzystając z technologii laserowej liposukcji Palomar SlimLipo 3D, modelowaniem sylwetki zajmuje się również lek. med. Jakub Mazur, specjalista chirurgii ogólnej, który swoją praktykę lekarską rozpoczynał w połowie lat 90' XX wieku. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w 2002 r. uzyskał II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Jest członkiem m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu