Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gliwice

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Katowice, ul. Mickiewicza 14/2 (25 km od Gliwic)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  511 opinii

Bardzo dobra opieka podczas zabiegu, jestem zadowolona z Pani doktor i z pielęgniarek ~ zadowolona

 • Liposukcja Vaser Lipo HD 6500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek 4500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 5500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwicach na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za liposukcja podbródka natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 8500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Katowice, Brzozowa 54

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Katowice, 3 Maja 34

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Liposukcja brzucha
  Katowice, Brzozowa 54
  liposukcja brzucha - od 8 500 zł liposukcja brzucha + biodra - od 10 000 zł liposukcja brzucha + uda wewnętrzne - od 10 000 zł liposukcja biodra + brzuch + uda wew. + zew. + kolana - od 20 000 zł

  od 8500 zł
  do 8500 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Gliwice, Piłsudskiego 9
  liposukcja różnych regionów anatomicznych (odsysanie tłuszczu)

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Liposukcja Body Jet - ramiona
  Katowice, Wojciecha Korfantego 70
  W cenie konsultacja kontrolna po zabiegu.

  od 5000 zł
  do 7000 zł

  Katowice, 3 Maja 34
  kolana, ramiona, łydki

  od 5500 zł
  do 5500 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Liposukcja to chirurgiczny zabieg modelowania sylwetki poprzez redukcję lokalnie nagromadzonej podskórnej tkanki tłuszczowej z okolic takich jak brzuch, biodra, uda, ramiona czy talia. Istnieje kilka metod liposukcji, spośród których najnowsze to tzw. „technika tumescencyjna” i „technika super mokra”, które dają nie tylko lepszy efekt, ale również skracają okres rekonwalescencji pozabiegowej. Liposukcja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym bądź miejscowym i polega na wprowadzeniu przez niewielkie nacięcia kaniul połączonych z aparatem ssącym, którymi – poruszając w różnych kierunkach – chirurg precyzyjnie usuwa warstwy nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Po zabiegu nakładany jest opatrunek oraz specjalny uciskowy strój w celu ograniczenia obrzęku. 

Zabieg odsysania tłuszczu w Gliwicach

Nowoczesną metodę liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w procedurze odsysania tłuszczu oferuje sieć placówek medycznych Flebonet, która jedną ze swych filii posiada również w Gliwicach. Zastosowanie tej technologii jest bardzo wydajne i pozwala na odessanie 2,5 litra tłuszczu na godzinę zabiegu oraz na modelowanie niemal dowolnej partii ciała w jeden dzień. Małoinwazyjne usuwanie niechcianej tkanki tłuszczowej obejmuje tu przede wszystkim brzuch, talię i kolana, a ponadto plecy, uda i ramiona. 

Liposukcja (odsysanie tłuszczu) to chirurgiczny zabieg modelowania sylwetki, oferowany także w Śląskim Centrum Medycyny Inwazyjnej w Nieborowicach. Procedura jest realizowana z zastosowaniem techniki „tumescent“, dzięki której efektywniej i precyzyjniej odsysa się komórki tłuszczowe, zmniejszając  utratę krwi oraz obniżając ryzyko powstania nierówności. 1-2 godzinny zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub całkowitym i obejmuje wszystkie newralgiczne obszary, od podbródka, przez ramiona i plecy, aż po talię, brzuch i biodra. Liposukcja jest tu również częścią procedury powiększania pośladków własnym tłuszczem.   

Korzystając z technologii laserowej liposukcji Palomar SlimLipo 3D, modelowaniem sylwetki zajmuje się również lek. med. Jakub Mazur, specjalista chirurgii ogólnej, który swoją praktykę lekarską rozpoczynał w połowie lat 90' XX wieku. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w 2002 r. uzyskał II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Jest członkiem m.in. Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Żory, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…