Liposukcja - odsysanie tłuszczu Warszawa

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
9,0 / 10  •  Znakomita  •  207 opinii
 • Liposukcja ultradźwiękowazadzwoń
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek od 3500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek i chomik... od 5500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona od 6000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący liposukcja - odsysanie tłuszczu w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa liposukcja w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

Liposukcja - odsysanie tłuszczu Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu w Warszawie na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 2600 zł za liposukcja podbródka natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 18200 zł (liposukcja klatki piersiowej).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Warszawa, Stawki 4b

  6000 zł

  Warszawa, Puławska 455
  Operacja plastyczna - miniliposukcja podbródka - 9700 zł Cena za procedurę jest uzależniona od rozległości zabiegowej.

  9700 zł

  2600 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  cena zabiegu brutto bez znieczulenia znieczulenie - 200 zł (netto) Liposukcja podbródka (A) - 10441,47 zł (cena zabiegu brutto bez ceny znieczulenia) znieczulenie - 1200 zł (netto)

  8596 zł

  Józefów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 38A

  od 3500 zł
  do 3500 zł

 • Liposukcja brzucha
  Warszawa, Puławska 455

  18200 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  (cena zabiegu netto bez ceny znieczulenia) znieczulenie - 700 zł (netto)

  15362 zł

  Warszawa, Marszałkowska 62

  5500 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Liposukcja każdego dodatkowego pojedynczego obszaru (tylko jako procedura dodatkowa) - 6752,60 zł (cena zabiegu brutto)

  5490 zł

 • Liposukcja klatki piersiowej
  Warszawa, Puławska 455
  Operacja plastyczna - liposukcja klatki piersiowej - 18200 zł Cena za procedurę jest uzależniona od rozległości zabiegowej.

  18200 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

Od zawsze dążymy do uzyskania idealnej sylwetki – zmieniają się tylko kanony urody mówiące co jest aktualnie pożądane. Kiedyś piękne były obfite kształty, dziś lansuje się szczupłe figury, stąd diety, ćwiczenia i wizyty w klinikach chirurgii estetycznej, by szybko odzyskać talię, wyszczuplić uda czy podnieść pośladki. Nie tylko kobiety poddają się zabiegom – także mężczyźni coraz śmielej wybierają liposukcję i rzeźbią na nowo sylwetkę.

Ogólnie mówiąc, liposukcja to odsysanie tłuszczu z partii mających nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg jest prosty, najczęściej polega na nacięciu skóry brzucha, wprowadzeniu kaniuli i odessaniu tłuszczu za pomocą pompy. Inne sposoby to: liposukcja laserowa, ultradźwiękowa, a także zastrzyki rozpuszczające tłuszcz. Odsysanie przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym lub nasiękowym.

Warszawscy specjaliści od wyszczuplania

Jeśli ktoś chciałby poprawić sylwetkę u doświadczonego lekarza, ma nieograniczony wybór – w polskich placówkach pracuje wielu fachowców. Szczególnie dużo jest ich w Warszawie, gdzie gabinety mają doskonale wykształceni specjaliści, operujący nowoczesnym sprzętem. Niejednokrotnie też talent i zamiłowanie do zawodu przejęli po rodzicach, kontynuując lekarską tradycję.

Przykładem może być klinika Melilot, jedna z najstarszych polskich lecznic chirurgicznych (założona w 1935 r. przez chirurga Henryka Noszczyka). Dziś prowadzi ją wnuk założyciela, dr Bartłomiej Noszczyk, a specjaliści placówki reprezentują średnie pokolenie lekarzy, łączących wieloletnie doświadczenie i nowoczesną wiedzę. Zabiegi przeprowadza dr Jarosław Stańczyk, a także dr Janusz Trzebicki, stosując liposukcję ultradźwiękową (LipoSelection oraz Vaser Lipo).

Dr n. med. Andrzej Barwijuk (Medifem) specjalizuje się w modelowaniu sylwetki, ale jego klinika odniosła największą sławę jako pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii. W ośrodku kobiety mogą poczuć, że ich zdrowie jest w dobrych rękach – dr Barwijuk posiada wieloletnie doświadczenie, uczestniczył w stażach i szkoleniach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Finlandii, USA i Australii. Niezadowolone ze swojej figury kobiety mogą w jego klinice poddać się liposukcji laserowej nie tylko brzucha, bioder i ud, ale także policzków, łydek czy ramion. Odsysanie tłuszczu jest przeprowadzane systemem Smartlipo.

Dr n. med. Lubomir Lembas (Luxmed) jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zdobywał u najlepszych – w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego.

W klinice słynnego dr Sankowskiego pracuje również dr Maciej Charaziński (Uni Klinik), chirurg plastyczny. Pełni funkcję wieloletniego operatora i konsultanta, jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery). Zabiegi liposukcji wykonuje w znieczuleniu ogólnym lub zewnątrzoponowym.

Zgubić zbędne centymetry – w Warszawie najłatwiej

Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic

W placówce Body and Beauty Clinic można usunąć nadmiar tłuszczu z bioder, brzucha, ud i pośladków oraz zredukować cellulit.  Dr Patrycja Majewska, lek. medycyny estetycznej, stosuje liposukcję ultradźwiękową wykonywaną urządzeniem Sublime. Trzyczęściowy zabieg Lipo Power + trwa około 1.5 godziny, a polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych przy użyciu ultradźwiękowych technologii.

Również klinika Elite stosuje nowoczesne metody liposukcji. Pacjenci mogą poddać się laserowemu usunięciu tkanki tłuszczowej, po którym rozpuszczony tłuszcz jest odsysany ssakiem pracującym w trybie wibracyjnym (zabieg Palomar SlimLipo 3D). Inną metodą jest wypłukiwanie komórek tłuszczowych roztworem wodnym (Body Jet), a także zabiegi nieinwazyjne, czyli liposukcja ultradźwiękowa (UltraContour oraz jedyny w Polsce zabieg New Ultrashape VDF). Stosowana jest również lipoliza iniekcyjna – usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez wstrzykiwanie preparatów powodujących rozpad trójglicerydów. Operacjom towarzyszy zapobiegający zwiotczeniu termolifting skóry. Zabiegi przeprowadza chirurg plastyk, dr n. med. Tadeusz Witwicki.

Lipolizę iniekcyjną stosuje się także w Instytucie Medycyny Estetycznej. Najczęściej redukuje się nią nadmiar tkanki tłuszczowej na twarzy (np. podwójny podbródek), ale i na brzuchu czy udach. Prócz lipolizy specjaliści ośrodka usuwają tłuszcz liposukcją ultradźwiękową.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja - odsysanie tłuszczu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…