Odbudowa zęba kompozytem Warszawa

Lekarze wykonujący odbudowa zęba kompozytem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa odbudowa zęba w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

8,0 / 10

Odbudowa zęba kompozytem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odbudowa zęba kompozytem w 6 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 200 zł w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna, najwyższa to 810 zł, natomiast średni koszt to 445 zł.

Ile kosztuje odbudowa zęba kompozytem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odbudowa zęba kompozytem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny odbudowa zęba kompozytem w innych miastach.

Odbudowa zęba kompozytem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Minęły już czasy, kiedy bano się stomatologów. Dziś, dzięki stosowaniu innowacyjnych metod i nowoczesnych materiałów, leczenie jest całkowicie bezbolesne. Zarówno niewielkie wypełnienia, jak i odbudowa dużych ubytków to coraz częściej kwestia jednej wizyty, przy bardziej złożonej terapii – dwóch lub trzech.

Przy takich zabiegach lekarz podaje pacjentowi znieczulenie miejscowe, a następnie usuwa zmiany próchnicze, koryguje kształt zębów i odbudowuje ubytki po urazach bądź złamaniach przy użyciu kompozytu. Dzięki szerokiej gamie materiałów z łatwością dobiera właściwy kolor tak, aby nie dało się odróżnić odbudowanej części od reszty zęba. Nowoczesne materiały światłoutwardzalne są łatwe w użyciu, zastygają błyskawicznie, tak więc często po jednej wizycie pacjent wychodzi z całkowicie wyleczonym zębem.

Odbudowa zęba - szeroka oferta renomowanych klinik stomatologicznych

Ci, którzy na leczenie stomatologiczne przyjadą do Warszawy, wybór będą mieć bardzo duży – od kameralnych gabinetów do rozbudowanych klinik. Ogromna konkurencja powoduje, że poziom usług oferowanych przez ośrodki jest niezmiernie wysoki, co stanowi dodatkową zachętę do wybrania właśnie tego miasta.

W jednej z polecanych klinik, Periodent, pracuje zespół lekarzy specjalizujących się w chorobach przyzębia. Zarówno drWaldemar Stachowicz, jak i drMonika Stępniewskaoferują pacjentom zaawansowane techniki leczenia rekonstrukcyjnego, a także pełen wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej.  Gabinety ośrodka są wyposażone w cyfrowy sprzęt radiologiczny (pantomograf, Digora), a przy leczeniu zachowawczym stosuje się wypełnienia kompozytowe  najbardziej uznanych firm, w tym najnowszej generacji wypełnienia uwalniające związki fluoru.

Przy pomocy różnego rodzaju materiałów kompozytowych odbudowuje zęby lek. stom. Tomasz Borzęcki (Tomasz Borzęcki Dentysta), absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Staż podyplomowy odbył w CSK WAM, a specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej rozpoczął w Przychodni Lekarskiej WAT w Warszawie. Wraz z dr Borzęckim pracuje lek. dent. Agnieszka Lejmanowicz, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Kolejny specjalista to dr Przemysław Szczyrek (Praktyka dentystyczna dr n. med. Przemysław Szczyrek), protetyk. Dzięki wieloletniej pracy nauczyciela akademickiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jego pacjenci mają możliwość kompleksowego leczenia przy użyciu nowoczesnych technik. Wciąż się uczy, by móc oferować im jak najbardziej profesjonalną pomoc – między innymi, przeszedł kurs implantologiczny na Uniwersytecie Lund w Szwecji. Jest również autorem 35 publikacji w czasopismach „Protetyka współczesna" i „Protetyka Stomatologiczna". Publikowane na łamach drugiego czasopisma prace naukowe na temat materiałów ceramicznych zostały docenione przez Komisję Nagród PTS – otrzymał za nie wyróżnienie i nagrodę.

Kompozyt – trwały, estetyczny i łatwy w stosowaniu

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Kolejna klinika, Dental Excellence, współpracuje z producentami najlepszych materiałów kompozytowych. Reklamuje się jako jedna z najnowocześniejszych placówek w Europie, co w pełni potwierdza wyposażenie kliniki oraz kadra lekarska – znakomici specjaliści wszystkich dziedzin stomatologii. Pracuje tu lek. stom. Wahid Yazdani, lek. stom. Piotr Kasprzak i lek. stom. Maria Kościuk-Perkowska.

Szeroką ofertę materiałów kompozytowych oferuje Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent. Po wyleczeniu zmian wywołanych próchnicą lekarze ośrodka zakładają pacjentom wypełnienia Vivadent (szwajcarskie) lub 3M (amerykańskie). W przypadku dużych wypełnień proponują natomiast wykonanie wkładu koronowego typu inlay. Specjalizuje się w tym dr Krzysztof Łoza, jeden z pierwszych w Polsce stomatologów odbudowujących uzębienie przy pomocy systemu Cerec.

Dr Beata Świderska-Weremko (Villa Nova Dental Clinic) stosuje najnowszej generacji materiały do odbudowy zębów – Gradia, Artiste oraz Enamel plus. Przy ich pomocy nie tylko wypełnia ubytki, ale także koryguje kształt zębów, trzymając się zasady jak najmniejszej ingerencji i inwazyjności metod leczenia.

Podobną zasadę wyznaje lek. stom. Sławomir Kwieciński, właściciel kliniki Fabdent (Bemowo). W jego ośrodku odbudowuje się uzębienie kompozytem przy użyciu wkładu koronowo-korzeniowego z włókna szklanego.

Pacjenci szukali zabiegu odbudowa zęba kompozytem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat odbudowa zęba kompozytem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…