Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med

4,5 / 5  - 1209 opinii
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Szpital Lift Med
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med - logo

Opis placówki

Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie lekarzy specjalizujących się w różnych gałęziach medycyny oraz z chęci stworzenia na Śląsku nowej jakości medycyny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz zabiegowym. Oferujemy pacjentom profesjonalne usługi medyczne, zapewniając należytą opiekę od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia leczenia. Nasza działalność obejmuje usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, dermatologii czy chirurgii plastycznej. Funkcjonuje u nas gabinet stomatologiczny, a także poradnie: ginekologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna i wiele innych. Prowadzimy działalność medyczną nie tylko w ramach poradni specjalistycznych, ale również jako szpital.

Zapraszamy panie do skorzystania z usług poradni ginekologicznej. Przeprowadzamy laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nasza oferta skierowana jest do kobiet niezadowolonych z wyglądu i funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Proponujemy laserowe leczenie nietrzymania moczu, a także zabieg odmładzający okolice intymne. Do oferty centrum należą również zabiegi plastyczne sromu i krocza. Wykonujemy plastykę krocza u kobiet po porodach. Zabieg polega na zwężeniu pochwy oraz przywróceniu prawidłowego napięcia mięśni przez podszycie mięśni krocza i usunięcie nadmiaru śluzówki pochwy. Przeprowadzamy labioplastykę, czyli korekcję przerośniętych warg sromowych. Ponadto wykonujemy ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii: fotokoagulację szyjki macicy, kolposkopię czy abrazję frakcjonowaną macicy. Usuwamy kłykciny pochwy i sromu, a także proponujemy zabiegowe leczenie ropni krocza i cyst gruczołu Bartholina.

Nasi ginekolodzy oferują pacjentkom specjalistyczne konsultacje. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Oferujemy ciężarnym pacjentkom badania prenatalne, na których wykrywane są ewentualne wady rozwojowe oraz monitorowany jest stan płodu. Wykonujemy USG ginekologiczne. Paniom borykającym się z przykrymi konsekwencjami menopauzy oferujemy hormonalną terapię zastępczą. Zajmujemy się doborem odpowiedniej antykoncepcji i leczeniem schorzeń ginekologicznych. W poradni ginekologicznej pomoc medyczną otrzymają pacjentki z zaburzeniami miesiączkowania, stanami zapalnymi pochwy i sromu, a także pary starające się o dziecko.

Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Wykorzystujemy najnowsze technologie podczas zabiegów anti-aging i modelujących sylwetkę. Oferujemy zabiegi laserowe, w tym nowoczesną lipolizę laserową, będącą mniej inwazyjną alternatywą dla zabiegu klasycznej liposukcji. Dysponujemy nowoczesnymi systemami laserowymi, znajdującymi szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, począwszy od depilacji laserowych, przez zabiegi fotoodmładzania i wygładzania skóry, po zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych (np. brodawek, włókniaków czy naczyniaków). Przeprowadzamy również laserowe leczenie przebarwień oraz zabiegi usuwania blizn i rozstępów.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi z użyciem LPG®. Dzięki zaawansowanej technologii Endermologie® redukujemy lokalne depozyty zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulit, przywracamy wiotkiej skórze jędrność i sprężystość. Wykonujemy zabiegi Lipomassage™ i Endermolift™, oferując pacjentom nieinwazyjną, a przy tym bezpieczną i efektywną pielęgnację urody i zdrowia.

Naszą kolejną propozycją jest SonoQueen, procedura określana królową liftingu. To zabieg o wszechstronnym działaniu, od ujędrniania, wygładzenia i rozświetlenia skóry przez redukcję drugiego podbródka, a skończywszy na spowolnieniu procesu starzenia się skóry.

Wykorzystujemy również lampy LED LPL, wielozadaniowe kombajny wykorzystywane zarówno w zabiegach estetycznych, jak i leczniczych. Urządzenia posiadają pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy, dzięki czemu cechują się dużą skutecznością działania.

Do nowości naszej oferty należą zabiegi fibryną bogatopłytkową IPRF oraz APRF. Fibryna sprawdza się doskonale w ortopedii – to jedna z najnowocześniejszych metod regeneracji tkanek (rewitalizacji i uzupełnienia ubytków tkankowych). To koncentrat płytek krwi pacjenta w niewielkiej ilości osocza, zawierający czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste. Podana w zmieniony chorobowo obszar stymuluje tzw. Autologiczną Odnowę Komórkową. Terapię fibryną bogatopłytkową wykorzystujemy u pacjentów z problemami takimi jak m.in. łokieć tenisisty, golfisty, kolano skoczka, biegacza czy ostrogi piętowe. Sprawdza się również w leczeniu kontuzji mięśni, urazów i zmian przeciążeniowych, wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawów oraz złamań i braku zrostu po złamaniach.

Niesłabnącym zainteresowaniem wśród pacjentów naszego gabinetu medycyny estetycznej cieszą się zabiegi nićmi liftingującymi. W naszej ofercie znalazł się nieinwazyjny lifting twarzy przy pomocy nici, a także zabiegi modelowania piersi, pośladków, brzucha czy innych części ciała. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem nici Vaginal Narrower, które w sposób bezinwazyjny rewitalizują i zwężają pochwę.

Wykonujemy szereg zabiegów usuwających zmarszczki i wygładzających skórę. Do oferty centrum należą iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także zabiegi mezoterapii. Proponujemy Państwu zabiegi anti-aging, podczas których wykorzystujemy autologiczne osocze bogatopłytkowe pacjenta lub pobraną od niego tkankę tłuszczową. Przeprowadzamy zabiegi powiększania i modelowania ust. Wykonywana przez nas karboksyterapia pomaga w walce z cellulitem oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Istnieją defekty natury kosmetycznej, na które medycyna estetyczna nie znajdzie rozwiązania, wtedy z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. W naszym centrum wykonywane są zabiegi, które przywrócą pewność siebie i pozwolą cieszyć się życiem. Wykonujemy zabiegi plastyczne w obrębie twarzy: korekcję nosa, powiek oraz uszu. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania oraz liftingu piersi. Osobom, które pragną w szybki sposób pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, oferujemy liposukcje. Zajmujemy się również korektą blizn i wykonujemy zabieg likwidacji fałdów brzusznych.

W naszym centrum znajdują się trzy nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne. Posiadamy aparat RTG pantomograficzny oraz system Diagnodent, przeznaczony do wykrywania próchnicy. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Pacjentom cierpiącym z powodu braków w uzębieniu możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania implantologiczne i protetyczne. Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe, które jesteśmy w stanie zamknąć już w trakcie jednej wizyty. Wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym ekstrakcje zębów. Zatrudniamy doskonałych specjalistów ortodoncji, którzy pomogą znaleźć rozwiązanie w przypadku wad zgryzu i zaproponować najbardziej odpowiedni dla Państwa estetycznie wyglądający aparat ortodontyczny. Świadczymy również usługi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej, wykonujemy zabiegi wybielania zębów.

W naszej poradni ortopedycznej przyjmują znakomici specjaliści ortopedii i traumatologii ruchu. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem urazów oraz chorób aparatu ruchu. Wykonujemy USG ortopedyczne, między innymi USG stawów, mięśni i wiązadeł. Przeprowadzamy iniekcje dostawowe pod kontrolą USG. Do oferty centrum należą operacje w obrębie stawu kolanowego, łokciowego oraz barkowego. Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stawu skokowego i stopy i operacje chirurgii ręki. Jako jedyna placówka w Rybniku i okolicach oferujemy zabiegi przeszczepu łąkotki.

Zapraszamy na konsultacje ze specjalistami chirurgii ogólnej. Zajmujemy się wdrażaniem leczenia zachowawczego, a także przeprowadzamy leczenie zabiegowe. W naszej ofercie znalazły się takie zabiegi jak operacja przepukliny brzusznej czy operacyjne usunięcie guzów piersi. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie żylaków odbytu, wykonujemy operacje oraz ich podwiązanie. W naszej ofercie znajdują się zabiegi nacięcia ropnia odbytu i usunięcia zakrzepu brzeżnego okołoodbytowego. W poradni chirurgicznej wykonywane jest USG jamy brzusznej.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Oferujemy diagnostykę i leczenie przewlekłej niewydolności żylnej. Przeprowadzamy operacje tętnic kończyn dolnych, a także operacyjne leczenie zwężenia tętnic szyjnych. W naszej poradni pomoc otrzymają pacjenci cierpiący z powodu zakrzepicy żylnej oraz osoby borykające się żylakami kończyn dolnych. Stosujemy wewnątrznaczyniowe leczenie żył głębokich. Do oferty należy operacyjne leczenie tętniaków.

Świadczymy usługi z zakresu endokrynologii. Zapraszamy pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi. Obejmujemy specjalistyczną opieką medyczną dzieci z zaburzeniami hormonalnymi, a także kobiety w ciąży. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę endokrynologiczną przyczyn niepłodności.

Oferujemy ambulatoryjne zabiegi z zakresu urologii. Przeprowadzamy leczenie stulejki i plastykę wędzidełka. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki chorób układu moczowego oraz przeprowadzamy diagnostykę choroby nowotworowej pęcherza (mapping pęcherza).

W naszym centrum funkcjonuje gabinet rehabilitacyjny. Opiekujemy się pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi usprawniające osoby po urazach oraz przed i po zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa i aparatu ruchu. W placówce pomoc otrzymają osoby cierpiące z powodu choroby zwyrodnieniowej, dyskopatii czy rwy kulszowej i ramiennej. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kobiet w ciąży borykających się z bólami kręgosłupa. Opiekujemy się pacjentami z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, a także osobami po udarach mózgu  i urazach rdzenia kręgowego.

Świadczymy usługi z zakresu laryngologii dziecięcej. Przeprowadzamy u najmłodszych operacje usuwania migdałka gardłowego oraz migdałków podniebiennych. Wykonujemy plastykę wędzidełka języka.

Posiadamy poradnię medycyny sportowej, w której wykonujemy badania dla sportowców.

Na terenie naszej kliniki znajduje się również poradnia gastroenterologiczna oraz pracownia endoskopowa, gdzie przeprowadzamy badania kolonoskopowe i gastroskopowe (również w znieczuleniu ogólnym).

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne z lekarzami neurologii oraz onkologii. Nasz specjalista chirurg onkolog wykonuje USG piersi. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z porad dietetyka i diabetologa.

Przyszłych rodziców zachęcamy do udziału w zajęciach w Szkole Rodzenia, na których szczegółowo omówimy przygotowanie do porodu, jego przebieg, kwestie związane z karmieniem oraz opieką nad noworodkiem.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasze centrum dysponuje najwyższej klasy sprzętem medycznym takim jak m.in.:

 • Aparaty USG – diagnostyka w naszej placówce przeprowadzana jest na trzech nowoczesnych aparatach ultrasonograficznych Voluson 730 Expert z technologią 4D. Aparaty zapewniają najwyższą jakość obrazu i pozwalają na postawienie trafnej diagnozy.

 • Aparat RTG pantomograficzny – urządzenie diagnostyczne umożliwiające zobrazowanie całej szczęki i żuchwy.

 • Laser Fraxel Re:pair CO2 – system laserowy wykorzystujący zaawansowaną technologię frakcjonowanej fototermolizy, oszczędzającą zdrową tkankę. W naszym centrum laser znajduje szerokie zastosowanie, między innymi w leczeniu odbarwień skóry, fotoodmładzaniu i modelowaniu blizn.

 • Laser frakcyjny Pixel – łączy w sobie technologie UV, IPL i tradycyjnych laserów. To jeden z najbardziej wszechstronnych systemów w medycynie estetycznej, wykorzystywany jest w leczeniu zmian naczyniowych, usuwaniu zmian skórnych, a także podczas zabiegów odmładzających. Laser stymuluje produkcję kolagenu i poprawia napięcie skóry.

 • Laser VariLite – precyzja, niezawodność i efektywność – to wszystko oferuje nowy laser, posiadający funkcję do przeprowadzania zabiegów w formacie mikroskopijnym. Skutecznie usuwa naczyniaki oraz rozjaśnia piegi. Ponadto znajduje zastosowanie w leczeniu chorób naczyniowych.

 • Laser Mydon – wykorzystywany w medycynie estetycznej i chirurgii naczyniowej. Stosowany do leczenia zmian naczyniowych, grzybicy paznokcia oraz odmładzania skóry.

 • Laser SlimLipo 3D – najbardziej skuteczny z dostępnych na rynku systemów do liposukcji laserowej. Emituje fale o długości 924 i 975 nm, co poprawia skuteczność i skraca czas trwania zabiegu – fale o tej długości najszybciej docierają do tkanki tłuszczowej. Ponadto laser znajduje swoje zastosowanie w leczeniu nadpotliwości.

 • Laser Vectus – wysokiej klasy laser do usuwania owłosienia. Pozwala na usunięcie nawet ciemnych i grubych włosów, skracając przy tym liczbę zabiegów niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów do minimum.

 • Laser HARMONY PIXEL – system laserowy wykorzystywany do leczenia przebarwień. Skutecznie usuwa zmiany pigmentacyjne, plamy posłoneczne czy piegi.

 • Laser Beladona – laser zaprojektowany z myślą o zabiegach ginekologii estetycznej. Ujędrnienie i odmłodzenie kobiecych okolic intymnych jest możliwe bez konieczności znoszenia bólu związanego z interwencją chirurgiczną. To prosty, bezpieczny i komfortowy sposób, aby poprawić wygląd i funkcjonalność miejsc intymnych. Energia lasera powoduje obkurczanie tkanek i zmniejszenie nachylenia pochwy.

 • LPG® endermologia – urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, zabiegów ujędrniających skórę oraz do modelowania sylwetki. 

 • SonoQueen – aparat wykorzystujący wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową HIFU do nieinwazyjnych zabiegów liftingujących.

 • Lampa LED LPL – urządzenie stosowane do zabiegów przeciwstarzeniowych i odmładzających, regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL, makijażu permanentnym czy mikrodermabrazji. Sprawdza się w leczeniu łysienia i trądziku.

 • Diagnodent – nowoczesne urządzenie do wykrywania próchnicy (włącznie z wczesnymi zmianami).

Udogodnienia dla pacjentów

Zapewniamy najwyższą jakość usług. W trosce o dobro naszych klientów wciąż pracujemy nad uatrakcyjnianiem oferty. Gwarantujemy:

 • Nowoczesne małoinwazyjne metody zabiegowe – nie chcemy narażać pacjentów na dyskomfort czy długą rekonwalescencję, dlatego proponujemy najmniej inwazyjne metody leczenia.

 • Dostęp do najlepszych specjalistów – to, co nas wyróżnia, to szeroka oferta i dostęp do najlepszych specjalistów z kilkunastu dziedzin medycyny.

 • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze, z poszanowaniem pacjenta i jego prawa do intymności.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku.

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med

Nasze centrum oferuje wielospecjalistyczne usługi medyczne z zakresu m.in. medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz stomatologii. Młody i piękny wygląd poprawia samopoczucie, które z kolei wpływa na ogólny stan zdrowia pacjentów, dlatego kompleksowo dbamy o skórę i poprawiamy jej niedoskonałości, proponując Państwu wysokiej jakości usługi z zakresu dermatologii i ginekologii estetycznej.

W swoich gabinetach pacjentów przyjmują wykwalifikowani specjaliści ginekologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz urologii. Proponujemy Państwu leczenie zachowawcze oraz zabiegowe. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem ciąży i kompleksową diagnostyką prenatalną. Na konsultacje zapraszają również specjaliści neurologii i ortopedii.

Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych usług medycznych, którą znajdą Państwo w zakładce „Cennik”.

Opinie z internetu

Placówka Lift Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1209 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,5

1209 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (16 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,0 / 5  (40 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (35 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1118 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed to placówka, której podstawą formą działalności jest dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i stomatologia. Kilka wizyt w miesiącu umawiam do Pana dr Jakuba Grudnia. Z relacji moich klientek wynika, że to rzeczowy i konkretny lekarz znający się na swojej pracy, co więcej szalenie miły i życzliwy. Placówka oferuje przeprowadzenie niezbędnych badań na miejscu. Informacje jakie uzyskują Pacjentki na temat swoich dolegliwości, jak i sposobu ich leczenia, są rzeczowe i wyczerpujące. Pan doktor cierpliwie wysłuchuje wszystkich obaw i potrafi je rozwiać. Charakteryzuje go profesjonalizm, dokładność i wysoka kultura, co wzbudza pełne zaufanie pacjentów. Ważne, że poziom cen usług w tej placówce nie jest wygórowany." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

JakaśPani
8 września 2017
5,0

Polecam Lift Med Rybnik

5,0 - JakaśPani
Bardzo przyjazny, miły i kompetentny personel
Zabieg:  
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych (sierpień 2017)
Lekarz:  
lek. Jakub Grudzień
 
Szczegóły
Klaudia
10 kwietnia 2018
4,0

Zabieg korekty płatka uszu

4,0 - Klaudia
Brak informacji o dodatkowych kosztach związanych ze zdjęciem szwów
Troska i czynne zainteresowanie sprawa, sympatyczna atmosfera, miły personel
Lekarz:  
lek. Sybilla Piekarska
 
Szczegóły
Beata
24 października 2017
4,0

Klinika godna polecenia

4,0 - Beata
Trzeba historię zabiegu odebrać osobiście, bądź przez osobę upoważnioną, natomiast wolałbym otrzymać je pocztą.
Czystość, przyjemny wystrój, miła obsługa, terminowość.
Zabieg:  
Plastyka krocza i pochwy (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Jakub Grudzień
 
Szczegóły
Wioleta D
(Knurów)
24 października 2017
4,0

Jestem w 100% zadowolona

4,0 - Wioleta D
Personel w 100% nastawiony na pacjenta
Zabieg:  
Plastyka brzucha (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Sybilla Piekarska
 
Szczegóły
Anna K.
5 marca 2020
5,0

Bardzo dobre podejście do pacjenta

5,0 - Anna K.
Podejście do pacjenta
Zabieg:  
Korekcja odstających uszu (luty 2020)
Lekarz:  
lek. Sybilla Piekarska
 
Szczegóły
Maria K
5 grudnia 2019
5,0

Bardzo dobry lekarx

5,0 - Maria K
Atmosfera oraz opieka
Zabieg:  
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych (listopad 2019)
Lekarz:  
lek. Jakub Grudzień
 
Szczegóły
Paulina
(Knurów)
27 listopada 2019
5,0

Bardzo dibre podejscie do pacjeta

5,0 - Paulina
Spodobało mi się podejście i opieka nad pacjentem. Wszystko było jak najbardziej wporządku.
Zabieg:  
Odtworzenie błony dziewiczej (listopad 2019)
Lekarz:  
lek. Jakub Grudzień
 
Szczegóły
Joanna
2 września 2018
5,0

Klijent zadowolony

5,0 - Joanna
bardzo czysto i mila obsluga
Zabieg:  
Plastyka pochwy (sierpień 2018)
Lekarz:  
lek. Jakub Grudzień
 
Szczegóły
Michał
12 czerwca 2018
5,0

Polwcam

5,0 - Michał
Dobra opieką po operacji.
Zabieg: