Lift Med

9,0 / 10   •   Bardzo dobra   •  1198 opinii
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
 • Szpital Lift Med
Rybnik, ul. Cegielniana 14
 • Konsultacja chirurgiczna • 180 zł
 • Konsultacja chirurga dziecięcego • 180 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • od 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed to wielospecjalistyczna placówka medyczna powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie lekarzy specjalizujących się w różnych gałęziach medycyny oraz z chęci stworzenia na Śląsku nowej jakości medycyny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz zabiegowym. Oferujemy pacjentom profesjonalne usługi medyczne, zapewniając należytą opiekę od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia leczenia. Nasza działalność obejmuje usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, dermatologii czy chirurgii plastycznej. Funkcjonuje u nas gabinet stomatologiczny, a także poradnie: ginekologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna i wiele innych. Prowadzimy działalność medyczną nie tylko w ramach poradni specjalistycznych, ale również jako szpital.

Zapraszamy panie do skorzystania z usług poradni ginekologicznej. Przeprowadzamy laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nasza oferta skierowana jest do kobiet niezadowolonych z wyglądu i funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Proponujemy laserowe leczenie nietrzymania moczu, a także zabieg odmładzający okolice intymne. Do oferty centrum należą również zabiegi plastyczne sromu i krocza. Wykonujemy plastykę krocza u kobiet po porodach. Zabieg polega na zwężeniu pochwy oraz przywróceniu prawidłowego napięcia mięśni przez podszycie mięśni krocza i usunięcie nadmiaru śluzówki pochwy. Przeprowadzamy labioplastykę, czyli korekcję przerośniętych warg sromowych. Ponadto wykonujemy ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii: fotokoagulację szyjki macicy, kolposkopię czy abrazję frakcjonowaną macicy. Usuwamy kłykciny pochwy i sromu, a także proponujemy zabiegowe leczenie ropni krocza i cyst gruczołu Bartholina.

Nasi ginekolodzy oferują pacjentkom specjalistyczne konsultacje. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Oferujemy ciężarnym pacjentkom badania prenatalne, na których wykrywane są ewentualne wady rozwojowe oraz monitorowany jest stan płodu. Wykonujemy USG ginekologiczne. Paniom borykającym się z przykrymi konsekwencjami menopauzy oferujemy hormonalną terapię zastępczą. Zajmujemy się doborem odpowiedniej antykoncepcji i leczeniem schorzeń ginekologicznych. W poradni ginekologicznej pomoc medyczną otrzymają pacjentki z zaburzeniami miesiączkowania, stanami zapalnymi pochwy i sromu, a także pary starające się o dziecko.

Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Wykorzystujemy najnowsze technologie podczas zabiegów anti-aging i modelujących sylwetkę. Oferujemy zabiegi laserowe, w tym nowoczesną lipolizę laserową, będącą mniej inwazyjną alternatywą dla zabiegu klasycznej liposukcji. Dysponujemy nowoczesnymi systemami laserowymi, znajdującymi szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, począwszy od depilacji laserowych, przez zabiegi fotoodmładzania i wygładzania skóry, po zamykanie naczynek i usuwanie zmian skórnych (np. brodawek, włókniaków czy naczyniaków). Przeprowadzamy również laserowe leczenie przebarwień oraz zabiegi usuwania blizn i rozstępów.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi z użyciem LPG®. Dzięki zaawansowanej technologii Endermologie® redukujemy lokalne depozyty zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulit, przywracamy wiotkiej skórze jędrność i sprężystość. Wykonujemy zabiegi Lipomassage™ i Endermolift™, oferując pacjentom nieinwazyjną, a przy tym bezpieczną i efektywną pielęgnację urody i zdrowia.

Naszą kolejną propozycją jest SonoQueen, procedura określana królową liftingu. To zabieg o wszechstronnym działaniu, od ujędrniania, wygładzenia i rozświetlenia skóry przez redukcję drugiego podbródka, a skończywszy na spowolnieniu procesu starzenia się skóry.

Wykorzystujemy również lampy LED LPL, wielozadaniowe kombajny wykorzystywane zarówno w zabiegach estetycznych, jak i leczniczych. Urządzenia posiadają pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy, dzięki czemu cechują się dużą skutecznością działania.

Do nowości naszej oferty należą zabiegi fibryną bogatopłytkową IPRF oraz APRF. Fibryna sprawdza się doskonale w ortopedii – to jedna z najnowocześniejszych metod regeneracji tkanek (rewitalizacji i uzupełnienia ubytków tkankowych). To koncentrat płytek krwi pacjenta w niewielkiej ilości osocza, zawierający czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste. Podana w zmieniony chorobowo obszar stymuluje tzw. Autologiczną Odnowę Komórkową. Terapię fibryną bogatopłytkową wykorzystujemy u pacjentów z problemami takimi jak m.in. łokieć tenisisty, golfisty, kolano skoczka, biegacza czy ostrogi piętowe. Sprawdza się również w leczeniu kontuzji mięśni, urazów i zmian przeciążeniowych, wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawów oraz złamań i braku zrostu po złamaniach.

Niesłabnącym zainteresowaniem wśród pacjentów naszego gabinetu medycyny estetycznej cieszą się zabiegi nićmi liftingującymi. W naszej ofercie znalazł się nieinwazyjny lifting twarzy przy pomocy nici, a także zabiegi modelowania piersi, pośladków, brzucha czy innych części ciała. Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem nici Vaginal Narrower, które w sposób bezinwazyjny rewitalizują i zwężają pochwę.

Wykonujemy szereg zabiegów usuwających zmarszczki i wygładzających skórę. Do oferty centrum należą iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także zabiegi mezoterapii. Proponujemy Państwu zabiegi anti-aging, podczas których wykorzystujemy autologiczne osocze bogatopłytkowe pacjenta lub pobraną od niego tkankę tłuszczową. Przeprowadzamy zabiegi powiększania i modelowania ust. Wykonywana przez nas karboksyterapia pomaga w walce z cellulitem oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Istnieją defekty natury kosmetycznej, na które medycyna estetyczna nie znajdzie rozwiązania, wtedy z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. W naszym centrum wykonywane są zabiegi, które przywrócą pewność siebie i pozwolą cieszyć się życiem. Wykonujemy zabiegi plastyczne w obrębie twarzy: korekcję nosa, powiek oraz uszu. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania oraz liftingu piersi. Osobom, które pragną w szybki sposób pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, oferujemy liposukcje. Zajmujemy się również korektą blizn i wykonujemy zabieg likwidacji fałdów brzusznych.

W naszym centrum znajdują się trzy nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne. Posiadamy aparat RTG pantomograficzny oraz system Diagnodent, przeznaczony do wykrywania próchnicy. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Pacjentom cierpiącym z powodu braków w uzębieniu możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania implantologiczne i protetyczne. Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe, które jesteśmy w stanie zamknąć już w trakcie jednej wizyty. Wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym ekstrakcje zębów. Zatrudniamy doskonałych specjalistów ortodoncji, którzy pomogą znaleźć rozwiązanie w przypadku wad zgryzu i zaproponować najbardziej odpowiedni dla Państwa estetycznie wyglądający aparat ortodontyczny. Świadczymy również usługi z zakresu profilaktyki i higieny jamy ustnej, wykonujemy zabiegi wybielania zębów.

W naszej poradni ortopedycznej przyjmują znakomici specjaliści ortopedii i traumatologii ruchu. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem urazów oraz chorób aparatu ruchu. Wykonujemy USG ortopedyczne, między innymi USG stawów, mięśni i wiązadeł. Przeprowadzamy iniekcje dostawowe pod kontrolą USG. Do oferty centrum należą operacje w obrębie stawu kolanowego, łokciowego oraz barkowego. Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stawu skokowego i stopy i operacje chirurgii ręki. Jako jedyna placówka w Rybniku i okolicach oferujemy zabiegi przeszczepu łąkotki.

Zapraszamy na konsultacje ze specjalistami chirurgii ogólnej. Zajmujemy się wdrażaniem leczenia zachowawczego, a także przeprowadzamy leczenie zabiegowe. W naszej ofercie znalazły się takie zabiegi jak operacja przepukliny brzusznej czy operacyjne usunięcie guzów piersi. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie żylaków odbytu, wykonujemy operacje oraz ich podwiązanie. W naszej ofercie znajdują się zabiegi nacięcia ropnia odbytu i usunięcia zakrzepu brzeżnego okołoodbytowego. W poradni chirurgicznej wykonywane jest USG jamy brzusznej.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Oferujemy diagnostykę i leczenie przewlekłej niewydolności żylnej. Przeprowadzamy operacje tętnic kończyn dolnych, a także operacyjne leczenie zwężenia tętnic szyjnych. W naszej poradni pomoc otrzymają pacjenci cierpiący z powodu zakrzepicy żylnej oraz osoby borykające się żylakami kończyn dolnych. Stosujemy wewnątrznaczyniowe leczenie żył głębokich. Do oferty należy operacyjne leczenie tętniaków.

Świadczymy usługi z zakresu endokrynologii. Zapraszamy pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi. Obejmujemy specjalistyczną opieką medyczną dzieci z zaburzeniami hormonalnymi, a także kobiety w ciąży. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę endokrynologiczną przyczyn niepłodności.

Oferujemy ambulatoryjne zabiegi z zakresu urologii. Przeprowadzamy leczenie stulejki i plastykę wędzidełka. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki chorób układu moczowego oraz przeprowadzamy diagnostykę choroby nowotworowej pęcherza (mapping pęcherza).

W naszym centrum funkcjonuje gabinet rehabilitacyjny. Opiekujemy się pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi usprawniające osoby po urazach oraz przed i po zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa i aparatu ruchu. W placówce pomoc otrzymają osoby cierpiące z powodu choroby zwyrodnieniowej, dyskopatii czy rwy kulszowej i ramiennej. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kobiet w ciąży borykających się z bólami kręgosłupa. Opiekujemy się pacjentami z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, a także osobami po udarach mózgu  i urazach rdzenia kręgowego.

Świadczymy usługi z zakresu laryngologii dziecięcej. Przeprowadzamy u najmłodszych operacje usuwania migdałka gardłowego oraz migdałków podniebiennych. Wykonujemy plastykę wędzidełka języka.

Posiadamy poradnię medycyny sportowej, w której wykonujemy badania dla sportowców.

Na terenie naszej kliniki znajduje się również poradnia gastroenterologiczna oraz pracownia endoskopowa, gdzie przeprowadzamy badania kolonoskopowe i gastroskopowe (również w znieczuleniu ogólnym).

Zapraszamy na konsultacje specjalistyczne z lekarzami neurologii oraz onkologii. Nasz specjalista chirurg onkolog wykonuje USG piersi. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z porad dietetyka i diabetologa.

Przyszłych rodziców zachęcamy do udziału w zajęciach w Szkole Rodzenia, na których szczegółowo omówimy przygotowanie do porodu, jego przebieg, kwestie związane z karmieniem oraz opieką nad noworodkiem.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasze centrum dysponuje najwyższej klasy sprzętem medycznym takim jak m.in.:

 • Aparaty USG – diagnostyka w naszej placówce przeprowadzana jest na trzech nowoczesnych aparatach ultrasonograficznych Voluson 730 Expert z technologią 4D. Aparaty zapewniają najwyższą jakość obrazu i pozwalają na postawienie trafnej diagnozy.

 • Aparat RTG pantomograficzny – urządzenie diagnostyczne umożliwiające zobrazowanie całej szczęki i żuchwy.

 • Laser Fraxel Re:pair CO2 – system laserowy wykorzystujący zaawansowaną technologię frakcjonowanej fototermolizy, oszczędzającą zdrową tkankę. W naszym centrum laser znajduje szerokie zastosowanie, między innymi w leczeniu odbarwień skóry, fotoodmładzaniu i modelowaniu blizn.

 • Laser frakcyjny Pixel – łączy w sobie technologie UV, IPL i tradycyjnych laserów. To jeden z najbardziej wszechstronnych systemów w medycynie estetycznej, wykorzystywany jest w leczeniu zmian naczyniowych, usuwaniu zmian skórnych, a także podczas zabiegów odmładzających. Laser stymuluje produkcję kolagenu i poprawia napięcie skóry.

 • Laser VariLite – precyzja, niezawodność i efektywność – to wszystko oferuje nowy laser, posiadający funkcję do przeprowadzania zabiegów w formacie mikroskopijnym. Skutecznie usuwa naczyniaki oraz rozjaśnia piegi. Ponadto znajduje zastosowanie w leczeniu chorób naczyniowych.

 • Laser Mydon – wykorzystywany w medycynie estetycznej i chirurgii naczyniowej. Stosowany do leczenia zmian naczyniowych, grzybicy paznokcia oraz odmładzania skóry.

 • Laser SlimLipo 3D – najbardziej skuteczny z dostępnych na rynku systemów do liposukcji laserowej. Emituje fale o długości 924 i 975 nm, co poprawia skuteczność i skraca czas trwania zabiegu – fale o tej długości najszybciej docierają do tkanki tłuszczowej. Ponadto laser znajduje swoje zastosowanie w leczeniu nadpotliwości.

 • Laser Vectus – wysokiej klasy laser do usuwania owłosienia. Pozwala na usunięcie nawet ciemnych i grubych włosów, skracając przy tym liczbę zabiegów niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów do minimum.

 • Laser HARMONY PIXEL – system laserowy wykorzystywany do leczenia przebarwień. Skutecznie usuwa zmiany pigmentacyjne, plamy posłoneczne czy piegi.

 • Laser Beladona – laser zaprojektowany z myślą o zabiegach ginekologii estetycznej. Ujędrnienie i odmłodzenie kobiecych okolic intymnych jest możliwe bez konieczności znoszenia bólu związanego z interwencją chirurgiczną. To prosty, bezpieczny i komfortowy sposób, aby poprawić wygląd i funkcjonalność miejsc intymnych. Energia lasera powoduje obkurczanie tkanek i zmniejszenie nachylenia pochwy.

 • LPG® endermologia – urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, zabiegów ujędrniających skórę oraz do modelowania sylwetki. 

 • SonoQueen – aparat wykorzystujący wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową HIFU do nieinwazyjnych zabiegów liftingujących.

 • Lampa LED LPL – urządzenie stosowane do zabiegów przeciwstarzeniowych i odmładzających, regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL, makijażu permanentnym czy mikrodermabrazji. Sprawdza się w leczeniu łysienia i trądziku.

 • Diagnodent – nowoczesne urządzenie do wykrywania próchnicy (włącznie z wczesnymi zmianami).


Udogodnienia dla pacjentów

Zapewniamy najwyższą jakość usług. W trosce o dobro naszych klientów wciąż pracujemy nad uatrakcyjnianiem oferty. Gwarantujemy:

 • Nowoczesne małoinwazyjne metody zabiegowe – nie chcemy narażać pacjentów na dyskomfort czy długą rekonwalescencję, dlatego proponujemy najmniej inwazyjne metody leczenia.

 • Dostęp do najlepszych specjalistów – to, co nas wyróżnia, to szeroka oferta i dostęp do najlepszych specjalistów z kilkunastu dziedzin medycyny.

 • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze, z poszanowaniem pacjenta i jego prawa do intymności.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  konsultacja z badaniem USG 280 zł
  180
  Konsultacja chirurga dziecięcego
  180
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  od 250 do 300 
  Konsultacja dermatologiczna
  Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopem 300 zł
  200
  Konsultacja diabetologiczna
  300
  Konsultacja endokrynologiczna
  300
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  kolejna wizyta 100 zł
  190
  Konsultacja gastroenterologiczna
  konsultacja + USG 210zł
  250
  Konsultacja ginekologiczna
  konsultacja + cytologia - 250 zł
  200
  Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
  200
  Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
  200
  Konsultacja kosmetologiczna
  Konsultacja laryngologiczna
  250
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  230
  Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging
  230
  Konsultacja lekarza medycyny sportowej
  Konsultacja neurologiczna
  250
  Konsultacja onkologiczna
  300
  Konsultacja ortopedyczna
  w cenie badanie USG
  Konsultacja ortopedyczna + iniekcja blokady dostawowej - 320 zł
  Konsultacja ortopedyczna + iniekcja blokady pod kontrolą USG - 400 zł
  Konsultacja ortopedyczna + iniekcja blokady pozastawowej - 350 zł
  250
  Konsultacja ortopedyczna dziecięca
  w cenie badania USG
  250
  Konsultacja proktologiczna
  200
  Konsultacja reumatologiczna
  Konsultacja stomatologiczna
  Konsultacja z wykonaniem zdjęcia RTG
  150
  Konsultacja stomatologiczna dziecięca
  KonsultaKonsultacja z wykonaniem zdjęcia RTGcja bezpłatna
  150
  Konsultacja urologiczna
  od 170 do 220 
 • Stomatologia

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Ortopedia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Laryngologia

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Lift Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1198 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,0
/ 10
Bardzo dobra
1198 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5
(38 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(26)
(26)
Bardzo dobra:
(12)
(12)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
3,8 / 5
(231 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(929 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed to placówka, której podstawą formą działalności jest dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i stomatologia. Kilka wizyt w miesiącu umawiam do Pana dr Jakuba Grudnia. Z relacji moich klientek wynika, że to rzeczowy i konkretny lekarz znający się na swojej pracy, co więcej szalenie miły i życzliwy. Placówka oferuje przeprowadzenie niezbędnych badań na miejscu. Informacje jakie uzyskują Pacjentki na temat swoich dolegliwości, jak i sposobu ich leczenia, są rzeczowe i wyczerpujące. Pan doktor cierpliwie wysłuchuje wszystkich obaw i potrafi je rozwiać. Charakteryzuje go profesjonalizm, dokładność i wysoka kultura, co wzbudza pełne zaufanie pacjentów. Ważne, że poziom cen usług w tej placówce nie jest wygórowany." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(38 opinie)

K
10 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Zabieg korekty płatka uszu
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Troska i czynne zainteresowanie sprawa, sympatyczna atmosfera, miły personel
Brak informacji o dodatkowych kosztach związanych ze zdjęciem szwów
Ocena specjalisty:
lek. Sybilla Piekarska, Chirurg plastyczny
Lekarz rozmowny, cierpliwy, chętnie odpowieadal na pytania dotyczące zabiegu
Ocena leczenia:
marzec 2018
Zabieg przeszedł bezproblemowo, efekt jest zadowalający
Przydatna opinia?
(1)
(0)

B
24 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Klinika godna polecenia
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Czystość, przyjemny wystrój, miła obsługa, terminowość.
Trzeba historię zabiegu odebrać osobiście, bądź przez osobę upoważnioną, natomiast wolałbym otrzymać je pocztą.
Ocena specjalisty
lek. Jakub Grudzień, Ginekolog-położnik
Bardzo sympatyczny i opiekuńczy. Nie mam nic do zarzucenia.
Ocena leczenia:
Plastyka krocza i pochwy, czerwiec 2017
Każdy zabieg jest indywidualny. Jestem średnio zadowolona z efektu, niestety myślałam o bardzo dużej zmianie, czego nie dało się zrobić. Ale jest ok. Dużo lepiej niż było - warto było pocierpieć. Znieczulenie miejscowe - dla mnie za mało. Na pewno gdybym miała powtórzyć, to zdecydowałabym się na narkozę. Ale to też jest sprawa indywidualna.
Przydatna opinia?
(3)
(0)

J
8 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Polecam Lift Med Rybnik
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Bardzo przyjazny, miły i kompetentny personel
Ocena specjalisty:
lek. Jakub Grudzień, Ginekolog-położnik
Kulturalny, delikatny, empatyczny, kompetentny. Poleciłabym Pana doktora koleżankom.
Ocena leczenia:
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych, sierpień 2017
Każdy zabieg chirurgiczny niesie za sobą trochę bólu, lecz okres rekonwalescencji przebiega bez komplikacji. Na końcowe efekty jeszcze trochę trzeba poczekać.
Przydatna opinia?
(1)
(14)

W
24 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Jestem w 100% zadowolona
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Personel w 100% nastawiony na pacjenta
Nie dotyczy
Ocena specjalisty
lek. Sybilla Piekarska, Chirurg plastyczny
Pani doktor interesowała się każdym pacjentem, nikogo nie ominęła. Bez problemu mogę polecić panią doktor. Jest to sympatyczna, ciepła i przemiła kobieta.
Ocena leczenia:
Plastyka brzucha, wrzesień 2017
Zabieg przebiegł bezproblemowo. Po dobie, gdy zobaczyłam efekt to przeszło to moje wszelkie oczekiwania. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale od przebudzenia do dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli. Tabletki przeciwbólowe do dzisiaj są nieruszone. Nie mogę się doczekać 6 miesiąca po zabiegu ponieważ, wtedy będzie widać pełen efekt. Teraz jest super, a co to będzie za 5 miesięcy - bo tyle mi jeszcze zostało. Jeszcze raz warto wspomnieć i że ekipa specjalistów z Panią doktor Sybillą na czele zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję im za to.
Przydatna opinia?
(2)
(9)

F
28 kwietnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Przydatna opinia?
(0)
(1)

K
7 czerwca 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Wspaniale miejsce.
Ocena specjalisty:
Pani Doktor jest CUDOTWÓRCZYNIĄ. Nie moglam lepiej trafić. Zaczynamy dopiero ale efekty już są.
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
8 września 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

S
22 sierpnia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Ocena specjalisty:
dr Bartosz Macionczyk, Laryngolog
Ocena leczenia:
Operacje i leczenie migdałków, lipiec 2023
Wszystko wzorowo
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
20 lipca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Daleko ale warto
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Czysto, profesjonalnie
Ocena specjalisty:
dr Bartosz Macionczyk, Laryngolog
Ocena leczenia
Konsultacja laryngologiczna, lipiec 2023
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
15 czerwca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med, Rybnik
Przyjazna atmosfera, nastawienie na pacjenta.
Ocena specjalisty:
Pan doktor bardzo kompetentny i konkretny, świetny diagnosta. Dokładnie, na bieżąco, krok po kroku informuje o przebiegu badania. Stwarza atmosferę spokoju podczas wizyty i czasem pomimo stresowych sytuacji zwiazanych z diagnozą pacjent wychodzi z gabinetu uspokojony. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta dokładnie i rzeczowo. Miałam wykonywany zabieg laparoskopii w klinice Lift Med, wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
Ocena leczenia:
Zabieg laparoskopii przebiegł szybko i sprawnie.
Przydatna opinia?
(0)
(5)

Zespół

Nasz zespół składa się z ponad 30 specjalistów różnych dziedzin medycyny. Łączy nas pasja i chęć samodoskonalenia zawodowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na stworzenie centrum medycznego świadczącego najwyższej jakości usługi. Stale poszerzamy wiedzę i poznajemy nowoczesne techniki zabiegowe, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

9,5 / 10

Lek. Sybilla Piekarska jako chirurg plastyk specjalizuje się w zabiegach korekcyjnych twarzy, m.in. uszu czy powiek. Wykonuje także operacje plastyczne piersi (rekonstrukcje, powiększanie i podniesienie). W ramach medycyny estetycznej przeprowadza zab... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. Jakub Grudzień

ginekolog-położnik

9,4 / 10

Lek. Jakub Grudzień specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej. Opiekuje się ciężarnymi pacjentkami, monitorując przebieg ciąży – nie tylko fizjologicznej, lecz również powikłanej. Wykonuje badania USG Doppler, sprawdzając przepływy w krążeniu matczyn... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. Katarzyna Grudzień

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz medycyny rodzinnej

Lek. Katarzyna Grudzień przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykorzystując na co dzień swoje 15-letnie doświadczenie. Pomaga pacjentom zmagającym się m.in. z nadpotliwością, zmianami skórnymi (również naczyniowymi), bliznami oraz oznak... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med
ul. Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-21:00
wtorek
8:00-21:00
środa
8:00-21:00
czwartek
8:00-21:00
piątek
8:00-21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasze Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed zlokalizowane jest w Rybniku, w ścisłym centrum miasta. Od Dworca PKP dzieli nas odległość ok. 2 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Lift Med

 • Jak oceniana jest placówka Lift Med?

  Placówka Lift Med została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 9,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1198 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Lift Med w Rybniku?

  Placówka Lift Med z Rybnika posiada w cenniku usług 270 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , urologia , ortopedia , ginekologia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Lift Med?

  Lift Med znajduje się w Rybniku - ul. Cegielniana 14. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 31 15

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Lift Med?

  Placówka Lift Med z Rybnika otwarta jest średnio 13 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…