Operacja plastyczna nosa Gdańsk

Szukasz chirurga plastyka w Gdańsku? Zastanawiasz się, gdzie w Trójmieście można poddać się operacji nosa? Poniżej prezentujemy listę 2 klinik, które posiadają w swoich ofertach różnego rodzaju korekty nosa. Zapoznaj się z nimi i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, w trakcie której lekarz zaproponuje Ci najlepszą metodę zabiegową.

Dr Ziajka

Sopot, ul. Jana Jerzego Haffnera 12c(11 km od Gdańska)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  66 opinii

Niestety na ostateczny efekt trzeba jeszcze poczekać ~ Izabella (Operacja plastyczna nosa, lek. Piotr Ziajka)

  • Operacja plastyczna nosa od 6000 zł
  • Totalna korekcja nosa od 20000 zł
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 6000 zł
  • Usunięcie garbu nosowego od 6000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Piotr Ziajka

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dr Ziajka

ocena 4,4 / 5  (36 opinii)

Operacje plastyczne nosa Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Gdańsku na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za usunięcie garbu nosowego natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 25000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Operacyjna nosa pomaga zlikwidować takie niedoskonałości jak np. garb nosa, asymetria czy krzywa przegroda nosowa. Zabieg chirurgiczny można wykonać zewnętrznie lub wewnętrznie. Rodzaj znieczulenia zależny jest od tego, co dokładnie chirurg plastyk koryguje podczas rhinoplastyki, jednak w większości przypadków stosuje się znieczulenie ogólne. Po operacji plastycznej nosa należy przestrzegać zaleceń lekarza. Po wygojeniu można cieszyć się nowym, ulepszonym wyglądem nosa.

lek. Piotr Ziajka lek. Piotr Ziajka

Gdzie na korektę nosa w Gdańsku?

Jedną z gdańskich placówek, które posiadają w swojej ofercie operację plastyczną nosa jest Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Kliniki.pl zimą 2018 roku. W położonej w dzielnicy Oliwa klinice można poddać się totalnej korekcji nosa. Procedurę wykona doświadczony specjalista, jakim jest lek. Mikołaj Pernak. Chirurg ten nie zaprzestaje podnoszenia swoich kwalifikacji. Przechodzi kolejne kursy i zdobywa nowe dyplomy i certyfikaty, by móc dzięki temu zapewnić odwiedzającym jego gabinet pacjentkom jak najlepszą jakość usług.

Korekcja nosa jest możliwa do wykonania także w gdańskim prywatnym szpitalu Swissmed (Piecki-Migowo), posiadającym Certyfikat "Szpital bez bólu". Chirurdzy przeprowadzają tu zabiegi takie jak:

  • totalna korekcja nosa
  • operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
  • usunięcie garbu nosowego
  • wtórna korekcja nosa

Plastyka nosa w Sopocie

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Osoby, które chciałyby odwiedzić chirurga plastycznego w Sopocie, mogą się wybrać do Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Operacje nosa przeprowadza tutaj lek. Piotr Ziajka. Wśród dostępnych zabiegów znajdują się m.in. totalna korekcja nosa, operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa oraz usunięcie garbu nosowego. Inną sopocką kliniką chirurgii plastycznej jest Clinica Sopot. Chirurg plastyczny dr hab. n. med. Alicja Renkielska, konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej, przeprowadza tu korekcję części chrzęstnej nosa, plastykę części kostnej nosa lub całkowitą chirurgiczną korekcję nosa. Specjalistka ta operuje także krzywą przegrodę nosową.

Pozostałe trójmiejskie placówki

Klinika chirurgii jednego dnia Perfect Medica w gdańskiej Starej Oliwie posiada w ofercie korekcję kształtu nosa. Chirurg plastyczny dr n.med. Jacek Grudziński, członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeprowadza tu m.in. operację czubka nosa

Chirurg plastyk dr med. Marek Muraszko-Kuźma z Gdańska wykonuje klasyczną rhinoplastykę. Lekarz pracuje w Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed, gdzie proponuje pacjentom także modelowanie nosa kwasem hialuronowym. Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas oferuje kilka zabiegów z zakresu chirurgii nosa, m.in. korekcje i rekonstrukcje nosa, a także korekcję małżowin nosowych. Chirurdzy z gdyńskiej kliniki chirurgii plastycznej Dr Daria Dobaczewska wykonują z kolei korekcję krzywego nosa.

Operacja nosa w Gdańsku. Cena zabiegu

Najtańszym zabiegiem z zakresu plastyki nosa jest niewątpliwie usunięcie garbu nosowego. W Centrum Zdrowia i Urody ORCHID jest to wydatek rzędu 5500 zł. Najdroższym rodzajem korekty nosa w Trójmieście jest natomiast operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody. W Clinica Sopot za taki zabieg zapłacimy od 9000 zł do 11 070 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa