Operacja plastyczna nosa Poznań

Gdzie najlepiej zoperować nos w Poznaniu? Pomożemy odpowiedzieć na to pytanie! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik, które posiadają w swojej ofercie różne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Koniecznie zapoznaj się z nimi, jeśli rozważasz poddanie się korekcie nosa w Poznaniu. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na zabieg, jak i wstępną konsultację z wybranym przez siebie specjalistą.

Poznań, ul. Źródlana 31

MedKorekta

4,4 / 5  (39 opinii)  rozwiń

Miałam operację czubka nosa. Operacja bez problemów. Efekt znakomity dokładnie taki na jaki czekałam. Nosek śliczny. ~ Gośka. (Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa, lek. Wiesława Ratajczak)

 • Totalna korekcja nosa od 8000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 5500 zł
 • Operacja nosa kostnego od 6500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody od 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

4,5 / 5  (71 opinii)  rozwiń

Operacja przebiegła bezproblemowo, rekonwalescencja też (typowe dolegliwości, na które byłam przygotowana). Na ocenę efektu operacji za wcześnie (tydzień po operacji). ~ Magda (Operacja plastyczna nosa, lek. Andrzej Bielecki)

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 7000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 6000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 8000 zł
 • Korekcja nosa wtórna od 15000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

ocena 4,8 / 5  (19 opinii)

Operacje plastyczne nosa Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 12000 zł (operacja nosa kostnego).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Totalna korekcja nosa
Poznań, Źródlana 31

od 8000 zł do 9000 zł

Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej
Poznań, Zofii Nałkowskiej 59

od 6000 zł do 7000 zł

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
Poznań, Zofii Nałkowskiej 59

7000 zł

Poznań, Źródlana 31

od 5500 zł do 5500 zł

Operacja nosa kostnego
Poznań, Zofii Nałkowskiej 59

od 8000 zł do 12000 zł

Poznań, Źródlana 31

od 6500 zł do 8000 zł

Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody
Poznań, Źródlana 31

od 7000 zł do 7000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Nosa zbyt dużego, krzywego czy garbatego nie da się ukryć. Można go jedynie zaakceptować lub skorygować chirurgicznie, co czyni coraz więcej osób. W zależności od stopnia skomplikowania operacji, pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe lub ogólne. Najczęściej procedura polega na korekcji części kostnej i chrzęstnej, a czas jej trwania wynosi około godziny. Powrót do codziennej aktywności zwykle następuje po dwóch tygodniach, jednak z uprawianiem sportu należy wstrzymać się na 2 do 3 miesięcy.

Sala operacyjna w Mandala Clinic Sala operacyjna w Mandala Clinic

Korekta nosa w Poznaniu

Bardzo duży wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie klinika MedKorekta, znajdująca się w dzielnicy Jeżyce. Przyjmująca w placówce lek. med. Wiesława Ratajczak jest chirurgiem ogólnym i plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Swoim pacjentom może zaproponować m.in.:

 • totalna korekcja nosa
 • operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
 • operacja nosa kostnego
 • operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody 

Gdzie jeszcze na operację nosa?

Decydując się na korekcję chirurgiczną nosa, zwaną także rhinoplastyką, pacjenci poszukują specjalisty odznaczającego się dużym doświadczeniem i wiedzą. Takich chirurgów nie brak w Poznaniu. Zabiegi korygujące nos znajdują się m.in. w ofercie ośrodka Gromadziński Zespół Medyczny, a przeprowadza je kierujący kliniką lek. med. Artur Gromadziński, specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii onkologicznej.

Korekcją nosa zajmuje się także dr n. med. Wojciech Chiciak (Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chirurgica Plastica), specjalista w chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i dziecięcej, a także współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doktor Chiciak przeprowadza operacje nosa i przegrody nosowej, stosując zazwyczaj metodę z cięć wewnątrznosowych. Obecnie współpracuje z kilkoma renomowanymi poznańskimi ośrodkami, w tym z prywatną kliniką chirurgiczną „Centrum Medyczne Św. Jerzego”.

Pozostali chirurdzy plastyczni w Wielkopolsce 

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

W szpitalu w Polanicy Zdroju zgłębiał wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej również dr n. med. Piotr Skupin (Skupin Klinika Ziębicka). Jest on członkiem licznych towarzystw medycznych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu operacji z zakresu mikrochirurgii oraz zabiegów z dziedziny chirurgii czaszkowo-twarzowej.

Kolejna placówka to Prywatna lecznica CERTUS. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzane są na Oddziale Zabiegowym, a zespół medyczny ośrodka zajmuje się m.in. zniekształceniami nosa powstałymi w wyniku urazów. Konsultacji pacjentom pragnącym skorygować nieprawidłowy kształt nosa udziela prof. Henryk Witmanowski, a także lek. med. Mikołaj Kubasik.

Ile kosztuje operacja nosa w Poznaniu?

Za korektę nosa w klinice MedKorekta zapłacimy od 5500 zł - cena to dotyczy operacji nosa chrzęstnego / czubka nosa. Najdroższa jest totalna korekcja nosa. W zależności od jej zakresu wiąże się ona z wydatkiem od 8000 do 9000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.