Operacja plastyczna nosa Poznań

Gdzie najlepiej zoperować nos w Poznaniu? Pomożemy odpowiedzieć na to pytanie! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik, które posiadają w swojej ofercie różne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Koniecznie zapoznaj się z nimi, jeśli rozważasz poddanie się korekcie nosa w Poznaniu. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na zabieg, jak i wstępną konsultację z wybranym przez siebie specjalistą.

MedKorekta

Poznań, ul. Źródlana 31
9,6 / 10  •  Znakomita  •  19 opinii

Miałam operację czubka nosa. Operacja bez problemów. Efekt znakomity dokładnie taki na jaki czekałam. Nosek śliczny. ~ Gośka. (Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa, lek. Wiesława Ratajczak)

 • Totalna korekcja nosa od 8000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 5500 zł
 • Operacja nosa kostnego od 6500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody od 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Lubina (124 km od centrum Poznania)

CDT MEDICUS

Lubin, ul. Leśna 8(124 km od Poznania)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  236 opinii
 • Totalna korekcja nosa od 9000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 5000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 6000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody od 5000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

ocena 4,8 / 5  (19 opinii)

Operacje plastyczne nosa Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 12000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Nosa zbyt dużego, krzywego czy garbatego nie da się ukryć. Można go jedynie zaakceptować lub skorygować chirurgicznie, co czyni coraz więcej osób. W zależności od stopnia skomplikowania operacji, pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe lub ogólne. Najczęściej procedura polega na korekcji części kostnej i chrzęstnej, a czas jej trwania wynosi około godziny. Powrót do codziennej aktywności zwykle następuje po dwóch tygodniach, jednak z uprawianiem sportu należy wstrzymać się na 2 do 3 miesięcy.

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Korekta nosa w Poznaniu

Bardzo duży wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej ma w swojej ofercie klinika MedKorekta, znajdująca się w dzielnicy Jeżyce. Przyjmująca w placówce lek. med. Wiesława Ratajczak jest chirurgiem ogólnym i plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Swoim pacjentom może zaproponować m.in.:

 • totalna korekcja nosa
 • operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
 • operacja nosa kostnego
 • operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody 

Gdzie jeszcze na operację nosa?

Decydując się na korekcję chirurgiczną nosa, zwaną także rhinoplastyką, pacjenci poszukują specjalisty odznaczającego się dużym doświadczeniem i wiedzą. Takich chirurgów nie brak w Poznaniu. Zabiegi korygujące nos znajdują się m.in. w ofercie ośrodka Gromadziński Zespół Medyczny, a przeprowadza je kierujący kliniką lek. med. Artur Gromadziński, specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii onkologicznej.

Korekcją nosa zajmuje się także dr n. med. Wojciech Chiciak (Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chirurgica Plastica), specjalista w chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i dziecięcej, a także współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doktor Chiciak przeprowadza operacje nosa i przegrody nosowej, stosując zazwyczaj metodę z cięć wewnątrznosowych. Obecnie współpracuje z kilkoma renomowanymi poznańskimi ośrodkami, w tym z prywatną kliniką chirurgiczną „Centrum Medyczne Św. Jerzego”.

Pozostali chirurdzy plastyczni w Wielkopolsce 

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

W szpitalu w Polanicy Zdroju zgłębiał wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej również dr n. med. Piotr Skupin (Skupin Klinika Ziębicka). Jest on członkiem licznych towarzystw medycznych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu operacji z zakresu mikrochirurgii oraz zabiegów z dziedziny chirurgii czaszkowo-twarzowej.

Kolejna placówka to Prywatna lecznica CERTUS. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzane są na Oddziale Zabiegowym, a zespół medyczny ośrodka zajmuje się m.in. zniekształceniami nosa powstałymi w wyniku urazów. Konsultacji pacjentom pragnącym skorygować nieprawidłowy kształt nosa udziela prof. Henryk Witmanowski, a także lek. med. Mikołaj Kubasik.

Ile kosztuje operacja nosa w Poznaniu?

Za korektę nosa w klinice MedKorekta zapłacimy od 5500 zł - cena to dotyczy operacji nosa chrzęstnego / czubka nosa. Najdroższa jest totalna korekcja nosa. W zależności od jej zakresu wiąże się ona z wydatkiem od 8000 do 9000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa