Operacja plastyczna nosa Katowice

Nos to centralna część twarzy, dlatego operacje mające na celu poprawę jego wyglądu należą do najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Osoby z krzywą przegrodą nosową, garbem czy nosem zdeformowanym w wyniku urazu są gotowe ruszyć na drugi koniec kraju, żeby dostać się w ręce profesjonalisty. Na szczęście nie musi być to konieczność. Oto lista 6 klinik chirurgii plastycznej z Katowic, które oferują operacje nosa. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie najlepiej poddać się tej procedurze.

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54
9,0 / 10  •  Znakomita  •  309 opinii

Na efekty trzeba jeszcze poczekać, natomiast już widać że nos jest krótszy i prosty, implanty piersi żony są świetne idealnie dobrane, pełen sukces ~ Tomasz, Paulinka (Totalna korekcja nosa, lek. Zbigniew Mazan)

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 8000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 12000 zł
 • Operacja nosa porozszczepowego 10000 zł
lek. Zbigniew Mazan

lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

Dr Zbigniew Mazan jest światowej klasy specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej. W swojej klinice w Katowicach wykonuje szereg zabiegów, w tym operacje plastyczne nosa.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  250 opinii

Wszystko przebiegło bardzo dobrze, bez komplikacji ~ Joanna D. (Totalna korekcja nosa, lek. Zbigniew Łucki)

 • Totalna korekcja nosa od 8610 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 4920 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 6150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 130 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

INTER-MED

Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14(9 km od Katowic)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  499 opinii
 • Totalna korekcja nosa od 7500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 4000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 5000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 7500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 180 zł

Lift Med

Rybnik, ul. Cegielniana 14(38 km od Katowic)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  627 opinii

Klinika cieszy oko, fachowe podejście do pacjenta, trafna diagnoza, cena przystępna ~ Irena

 • Totalna korekcja nosa 14500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 9000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 8500 zł
 • Korekcja nosa wtórna od 16000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (38 opinii)
lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Lift Med

ocena 4,7 / 5  (25 opinii)
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

ocena 4,7 / 5  (33 opinii)

Operacje plastyczne nosa Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Katowicach na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 18000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Katowicach - gdzie najlepiej?

Niektórzy twierdzą, że operacja plastyczna to kaprys.Czasem jednak zabieg taki jak korekta nosa koniecznością, szczególnie, jeśli w jej rezultacie pacjent może wreszcie oddychać bez trudu. Celem wizyty u chirurga plastycznego jest zatem nie tylko zmiana wyglądu, ale też poprawa komfortu życia. Warto wiedzieć, że w przypadku operacji nosa pacjent przebywa w klinice 1 dzień, a do pracy wraca po około dwóch tygodniach.

Kadra w Klinika Galena Kadra w Klinika Galena

Korekta nosa w Katowicach

W stolicy Śląska znajduje się bardzo wiele klinik chirurgi plastycznej, które są w stanie zaproponować swoim pacjentką wysoką jakość usług medycznych. Jedną z nich jest zlokalizowana w dzielnicy Wełnowiec Klinika Chirurgii Mazan, gdzie operacje nosa przeprowadza lek. Zbigniew Mazan, światowej klasy specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. W placówce można poddać się totalnej korekcji nosa. Szeroką ofertę zabiegową posiada również położona w dzielnicy Panewniki Euroklinika - ośrodek, w którym operacje plastyczne nosa przeprowadza lek. Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym. Oprócz totalnej korekcji nosa, poddać się tu można również operacji nosa chrzęstnego / czubka nosa.

Gdzie wybrać się na plastykę nosa?

Kadra w Klinika Galena Kadra w Klinika Galena

W placówce DUO MEDICA (dzielnica Wełnowiec) operacje nosa przeprowadza dr n. med. Artur Sandelewski, członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi, takie jak:

 • operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
 • operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody
 • usunięcie garbu nosowego
 • korekcja nosa wtórna
 • operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej

Na konsultację do chirurga plastyka, jak również odpowiedni zabieg, można wybrać się także do placówki AVIMED (Załęże). Procedury z zakresu operacja nosa przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Pozostałe katowickie placówki

Znanym chirurgiem plastykiem z Katowic jest dr Anna Olender (Olender Clinic). Specjalistka ta ma za sobą ponad 3000 przeprowadzonych zabiegów. Doskonaliła się w ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju, a specjalizację z tego zakresu zdobyła pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa. Korekta nosa wykonana przez dr Olender najczęściej polega na wyprostowaniu i skróceniu nosa oraz wymodelowaniu czubka nosa Czasem łączy ją z usunięciem garbka kostnego.

Dr Bożena Jaklik (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna dr Bożena Jaklik) operacyjnie przywraca prawidłowy kształt nosa pacjenta. W wielu przypadkach są to nosy zbyt długie, duże czy garbate. Cięcia chirurgiczne prowadzi wewnątrz nosa, więc blizny są niewidoczne. Stosuje szwy wchłanialne, niewymagające usunięcia. Po operacji specjalistka wprowadza do przewodów nosowych pacjenta na 3 dni specjalnie natłuszczone setony.

Korekcie nosa można poddać się również w gabinecie dr Marcina Sierocińskiego (Chirurgia plastyczna Marcin Sierociński). Prócz niej specjalista wykonuje także zabiegi modelujące brwi, powieki, usta i uszy. Podobne zabiegi przeprowadza jeszcze chirurg Marek Pułtorak – właściciel kliniki Medicus.

Ile kosztuje operacja nosa w Katowicach? 

Cena korekty nosa jest uzależniona od wybranego zabiegu oraz danej placówki. Totalna korekcja nosa w Katowicach to koszt w wysokości od 8610 zł do 13 tys. zł. Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej to z kolei wydatek od 6150 zł wzwyż.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa