Operacja plastyczna nosa Warszawa

Planujesz operację nosa w Warszawie? Zastanawiasz się, którego chirurga plastycznego wybrać? Podjąć decyzję z pewnością pomoże Ci poniższa lista wiodących 17 klinik plastycznych w stolicy. Sprawdź oferty zabiegów, porównaj proponowane ceny i dowiedz się, gdzie w Warszawie najlepiej poddać się operacji plastycznej nosa. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną do specjalisty!

Centrum Medyczne MML

Warszawa, ul. Bagno 2
9,2 / 10  •  Znakomita  •  356 opinii

Przebieg operacji bardzo dobry ~ Dorota (Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa, dr n. med. Jan Bardadin)

 • Totalna korekcja nosa od 9500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 9500 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 11000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 9500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Klinika Krajewski

Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
9,2 / 10  •  Znakomita  •  121 opinii

Miła obsługa, dogodne terminy i fachowa pomoc. ~ Magda B

 • Operacja plastyczna nosa 9000 zł
 • Totalna korekcja nosa 12000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 6500 zł
 • Operacja nosa kostnego 9000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Warszawa, ul. Babice Nowe, Warszawska 197D
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  162 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam serdecznie :) ~ Edyta

 • Totalna korekcja nosa 11700 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 8000 zł
 • Operacja nosa kostnego 8500 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody 13700 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 200 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Andrzej Sankowski

chirurg plastyczny

w Klinika dr A. Sankowski

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

ocena 4,4 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Operacje plastyczne nosa Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Warszawie na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 29000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Warszawie - gdzie najlepiej?

Krzywy lub nieforemny nos może skutecznie wpędzić w kompleksy. Nie da się przecież go ukryć, a makijaż w tej sytuacji raczej nie pomoże. Co więcej, krzywa przegroda nosowa może utrudniać oddychanie - wówczas operacja nosa ma na celu nie tyle poprawę estetyki, co, przede wszystkim, pomoc w usunięciu uprzykrzającego normalne funkcjonowanie defektu.Gdzie w Warszawie można poddać się korekcie nosa?

Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

 Jak przebiega korekta nosa?

Korekta nosa (inaczej rhinoplastyka), polega na chirurgicznym wymodelowaniu kształtu nosa. Cięcie może być poprowadzone wewnętrznie - mówimy wówczas o metodzie zamkniętej. Jej zaletą jest brak widoczności blizn. W metodzie otwartej, chirurg wykonuje zewnętrzne cięcie prostopadłe do przegrody nosowej. Ta metoda jest stosowana w przypadkach szczególnie trudnych i zostaje po niej niewielka blizna. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa zwykle od 1 do 2 godzin. Pacjent powraca do codziennej aktywności po około 2 tygodniach.

Operacja plastyczna nosa w Warszawie

Zabiegi z zakresu chirurgii nosa, jak również chirurgii twarzowo-szczękowej, swoim pacjentom proponuje m.in. położone w Śródmieściu Centrum Medyczne MML. W ofercie placówki znajduje się m.in. usunięcie garbu nosowego oraz totalna korekcja nosa. Operacji nosa pourazowego, jak również operacji nosa chrzęstnego i krzywej przegrody, można poddać się w Centrum Medycznym Damiana zlokalizowanym na Mokotowie.

Dobry chirurg plastyk w stolicy

Osoby poszukujące sprawdzonego specjalisty mogą udać się np. do Kliniki Krajewski (Mokotów). Operacje nosa przeprowadza tutaj dr n. med. Kamil Pietrasik - chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek licznych prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej. Znanym chirurgiem plastykiem w Warszawie jest także prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta, który swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycznej Wilmed na Wilanowie.

Operacja nosa w Warszawie - gdzie na zabieg?

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

Inne popularne warszawskie kliniki chirurgii plastycznej, w których można poddać się korekcie nosa, to:

 • Horizon Medical Center (Mokotów)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
 • Uni Klinik (Bielany)
 • Klinika La Perla (Mokotów)

Pozostałe stołeczne placówki i specjaliści

Spośród znanych chirurgów plastycznych w Warszawie warto wymienić Tadeusza Witwickiego (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), którego doświadczenie zawodowe sięga ponad 20 lat. Doktor Witwicki jest prekursorem wielu metod w chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Wykonuje, między innymi, zabiegi korekcyjne przegrody oraz korekcję części chrzęstnej nosa.

Klinika Linea Corporis powstała z inicjatywy trzech lekarzy (prowadzą ją: dr n. med. Sławomir Łoń, dr n. med. Jarosław Stańczyk oraz lek. med. Marek Krzyczkowski). Ich placówka specjalizuje się w operacjach estetycznych nosa. Ich osiągnięcia w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zostały należycie docenione – klinika otrzymała certyfikat "Szpital bez bólu". Chirurgicznie wymodelować ładniejszy kształt nosa można również w klinice Medifem, założonej przez dr Andrzeja Barwijuka, piastującego w późniejszych latach stanowisko ordynatora oddziału ginekologii szpitala Św. Rodziny w Warszawie.

Nowatorski sposób korekty nosa

Ratunkiem dla pacjenta niekoniecznie musi być cięcie. Specjaliści Kliniki Collagena wykonują nieoperacyjną korektę nosa za pomocą wypełniaczy, a nie skalpela. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjent jest znieczulany za pomocą specjalnego kremu. Klinika w 1997 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek przełomowy preparat – toksynę botulinową typu A.

Lek. medycyny estetycznej, Małgorzata Kossut (Gabinet Medycyny Urody), również modeluje kształt nosa bez użycia skalpela, za to przy użyciu kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Zabiegom w jej placówce mogą poddać się pacjentki mające nos z garbem bądź opadającym koniuszkiem. Taka operacja trwa około pół godziny i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na iniekcji i wprowadzaniu w wymagające skorygowania miejsca preparatu z kwasem. Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy.

Operacja nosa w Warszawie. Cena zabiegu

Wydatki związane z korektą nosa zależą przede wszystkim od rodzaju procedury. Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej w Warszawie kosztuje około 4000-4500 zł.Totalna korekcja nosa to już koszt rzędu od 10 do nawet 29 zł tys. zł! Cena ta zależy od danej placówki oraz zakresu zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa