Operacja plastyczna nosa Warszawa

Planujesz operację nosa w Warszawie? Zastanawiasz się, którego chirurga plastycznego wybrać? Podjąć decyzję z pewnością pomoże Ci poniższa lista wiodących 11 klinik plastycznych w stolicy. Sprawdź oferty zabiegów, porównaj proponowane ceny i dowiedz się, gdzie w Warszawie najlepiej poddać się operacji plastycznej nosa. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną do specjalisty!

Centrum Medyczne MML

Warszawa, ul. Bagno 2
9,0 / 10  •  Znakomita  •  504 opinii

Przebieg operacji bardzo dobry ~ Dorota (Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa, dr n. med. Jan Bardadin)

 • Totalna korekcja nosa od 12600 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 12600 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 12600 zł
 • Operacja nosa kostnego od 12600 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 390 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Warszawa, ul. Babice Nowe, Warszawska 197D
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  226 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam serdecznie :) ~ Edyta

 • Totalna korekcja nosa 22600 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 14500 zł
 • Operacja nosa kostnego 22200 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody 19200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
dr n. med. Witold Waśkiewicz

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

lek. Tomasz Rejmer

laryngolog

w Medi Horizon Clinic

Operacje plastyczne nosa Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Warszawie na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 22600 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Warszawie - gdzie najlepiej?

Krzywy lub nieforemny nos może skutecznie wpędzić w kompleksy. Nie da się przecież go ukryć, a makijaż w tej sytuacji raczej nie pomoże. Co więcej, krzywa przegroda nosowa może utrudniać oddychanie - wówczas operacja nosa ma na celu nie tyle poprawę estetyki, co, przede wszystkim, pomoc w usunięciu uprzykrzającego normalne funkcjonowanie defektu.Gdzie w Warszawie można poddać się korekcie nosa?

Gabinet zabiegowy w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Gabinet zabiegowy w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

 Jak przebiega korekta nosa?

Korekta nosa (inaczej rhinoplastyka), polega na chirurgicznym wymodelowaniu kształtu nosa. Cięcie może być poprowadzone wewnętrznie - mówimy wówczas o metodzie zamkniętej. Jej zaletą jest brak widoczności blizn. W metodzie otwartej, chirurg wykonuje zewnętrzne cięcie prostopadłe do przegrody nosowej. Ta metoda jest stosowana w przypadkach szczególnie trudnych i zostaje po niej niewielka blizna. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa zwykle od 1 do 2 godzin. Pacjent powraca do codziennej aktywności po około 2 tygodniach.

Operacja plastyczna nosa w Warszawie

Zabiegi z zakresu chirurgii nosa, jak również chirurgii twarzowo-szczękowej, swoim pacjentom proponuje m.in. położone w Śródmieściu Centrum Medyczne MML. W ofercie placówki znajduje się m.in. usunięcie garbu nosowego oraz totalna korekcja nosa. Operacji nosa pourazowego, jak również operacji nosa chrzęstnego i krzywej przegrody, można poddać się w Centrum Medycznym Damiana zlokalizowanym na Mokotowie.

Dobry chirurg plastyk w stolicy

Osoby poszukujące sprawdzonego specjalisty mogą udać się np. do Kliniki Krajewski (Mokotów). Operacje nosa przeprowadza tutaj dr n. med. Kamil Pietrasik - chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członek licznych prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej. Znanym chirurgiem plastykiem w Warszawie jest także prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta, który swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycznej Wilmed na Wilanowie.

Operacja nosa w Warszawie - gdzie na zabieg?

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Inne popularne warszawskie kliniki chirurgii plastycznej, w których można poddać się korekcie nosa, to:

 • Horizon Medical Center (Mokotów)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
 • Uni Klinik (Bielany)
 • Klinika La Perla (Mokotów)

Pozostałe stołeczne placówki i specjaliści

Spośród znanych chirurgów plastycznych w Warszawie warto wymienić Tadeusza Witwickiego (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), którego doświadczenie zawodowe sięga ponad 20 lat. Doktor Witwicki jest prekursorem wielu metod w chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Wykonuje, między innymi, zabiegi korekcyjne przegrody oraz korekcję części chrzęstnej nosa.

Klinika Linea Corporis powstała z inicjatywy trzech lekarzy (prowadzą ją: dr n. med. Sławomir Łoń, dr n. med. Jarosław Stańczyk oraz lek. med. Marek Krzyczkowski). Ich placówka specjalizuje się w operacjach estetycznych nosa. Ich osiągnięcia w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zostały należycie docenione – klinika otrzymała certyfikat "Szpital bez bólu". Chirurgicznie wymodelować ładniejszy kształt nosa można również w klinice Medifem, założonej przez dr Andrzeja Barwijuka, piastującego w późniejszych latach stanowisko ordynatora oddziału ginekologii szpitala Św. Rodziny w Warszawie.

Nowatorski sposób korekty nosa

Ratunkiem dla pacjenta niekoniecznie musi być cięcie. Specjaliści Kliniki Collagena wykonują nieoperacyjną korektę nosa za pomocą wypełniaczy, a nie skalpela. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjent jest znieczulany za pomocą specjalnego kremu. Klinika w 1997 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek przełomowy preparat – toksynę botulinową typu A.

Lek. medycyny estetycznej, Małgorzata Kossut (Gabinet Medycyny Urody), również modeluje kształt nosa bez użycia skalpela, za to przy użyciu kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Zabiegom w jej placówce mogą poddać się pacjentki mające nos z garbem bądź opadającym koniuszkiem. Taka operacja trwa około pół godziny i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na iniekcji i wprowadzaniu w wymagające skorygowania miejsca preparatu z kwasem. Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy.

Operacja nosa w Warszawie. Cena zabiegu

Wydatki związane z korektą nosa zależą przede wszystkim od rodzaju procedury. Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej w Warszawie kosztuje około 4000-4500 zł.Totalna korekcja nosa to już koszt rzędu od 10 do nawet 29 zł tys. zł! Cena ta zależy od danej placówki oraz zakresu zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…