Operacja plastyczna nosa Kraków

Chcesz wiedzieć, gdzie w Krakowie można poddać się operacji nosa? Zastanawiasz się, do którego chirurga plastycznego zgłosić się na wizytę? W podjęciu decyzji dotyczącej korekty nosa pomoże Ci poniższa lista 2 placówek medycznych, w których można poddać się temu zabiegowi. Wybierz jedną z nich i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego serwisu.

Szpital na Klinach

Kraków, ul. Kostrzewskiego 47
9,0 / 10  •  Znakomita  •  1503 opinii

Zabieg i po zabiegi jest bezproblemowo, jestem zadowolona. ~ Basia (Totalna korekcja nosa, dr n. med. Katarzyna Michalska)

 • Totalna korekcja nosa od 18000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 21600 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 11640 zł
 • Operacja nosa kostnego od 13440 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 280 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Operacje plastyczne nosa Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Krakowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 11640 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 35000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Totalna korekcja nosa
  Kraków, Kostrzewskiego 47

  od 18000 zł
  do 18000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 20000 zł
  do 35000 zł

 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej
  Kraków, Kostrzewskiego 47

  od 11640 zł
  do 11640 zł

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
  Kraków, Kostrzewskiego 47

  od 21600 zł
  do 21600 zł

 • Operacja nosa kostnego
  Kraków, Kostrzewskiego 47

  od 13440 zł
  do 13440 zł

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Krakowie - gdzie najlepiej?

Zabiegi korekcji nosa od lat należą do najczęściej wykonywanych procedur z zakresu chirurgii plastycznej. Za pomocą operacji plastycznej można skorygować praktycznie wszystkie mankamenty nosa: zlikwidować nieestetyczny garb, skorygować skrzywienie przegrody, zmniejszyć zbyt duży nos lub poprawić kształt jego czubka. Operacje plastyczne nosa dzielą się na zabiegi korekcji nosa chrzęstnego, nosa kostnego oraz całkowitą korekcję. Zabieg trwa 1-2 godziny i z reguły przeprowadza się go w znieczuleniu ogólnym.

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Korekta nosa w Krakowie

Operację nosa chrzęstnego i krzywej przegrody, jak i totalną korekcję nosa, w swojej ofercie posiada zlokalizowany w dzielnicy Swoszowice Szpital na Klinach. W placówce, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku, zabiegi przeprowadza dr n. med. Katarzyna Michalska, specjalistka o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Totalnej korekcji nosa w znieczuleniu ogólnym można poddać się także w położonym w dzielnicy Podgórze Szpitalu Św Rafała. To nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która posiada w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Z wizytą u chirurga plastyka

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Położone na Starym Mieście Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique to nowoczesny ośrodek, którymoże zaproponować swoim pacjentom liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, m.in. rekonstrukcję nosa pourazowego oraz operację nosa kostnego.  Procedury przeprowadzają doświadczeni chirurdzy plastyczni: dr n. med. Dominik K. Boligłowa oraz dr n. med. Rafał Pabiańczyk.

Operacji plastycznej nosa w Krakowie można poddać się także w:

 • SCM Specjalistycznym Centrum Medycznym Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
 • Klinice La Perla SPA (Stare Miasto)

Pozostałe krakowskie placówki

W Krakowie znajduje się wiele klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi korekcji nosa. Jedną z nich jest Ośrodek Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Medica – nowoczesna placówka, która swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów, przeprowadzanych przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Jednym ze specjalistów w zakresie chirurgii plastycznej jest lek. med. Marek Ciesiński – absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, który doświadczenie zawodowe zdobywał w najbardziej uznanych światowych ośrodkach, m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji czy Stanach Zjednoczonych. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Operacja nosa w Krakowie - gdzie jeszcze na zabieg?

Na zabieg rhinoplastyki można udać się także do Prywatnego Ośrodka Chirurgii Plastycznej Andrzeja Zawisza. Przeprowadzający zabiegi dr Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, który wiedzę i doświadczenie zdobywał w renomowanych krajowych i światowych ośrodkach medycznych. Godną polecenia placówką jest także Gabinet Chirurgii Plastycznej prowadzony przez lek. med. Martę Raczkowską-Muraszko.

Operacje nosa są przeprowadzane również w klinice Akmed, specjalizującej się w zabiegach chirurgii plastycznej i ogólnej, a także chirurgii szczękowo-twarzowej. Korekty nosa wykonuje tu dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Kształt i wielkość nosa można skorygować również w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Estetika Nova, zlokalizowanej na obrzeżach Krakowa. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno-monitorujący, a zabiegi przeprowadzają doświadczeni specjaliści w zakresie chirurgii plastycznej: prof. dr hab. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska oraz lek. med. Marek Ciesiński.

Operacja nosa w Krakowie. Cena zabiegu

Cena korekty nosa zależy zarówno od rodzaju i zakresu procedury, jak i danej placówki. Operacja nosa chrzęstnego zaczyna się od 4500 zł, a kończy na 8000 zł. Znacznie droższa jest totalna korekcja nosa - to już wydatek rzędu 11-15 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…