Operacja plastyczna nosa Częstochowa

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Operacje plastyczne nosa Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Częstochowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 12000 zł (operacja całkowita części chrzęstnej i kostnej nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Totalna korekcja nosa
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 8000 zł
  do 12000 zł

 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 3000 zł
  do 4000 zł

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 4500 zł
  do 5500 zł

 • Operacja całkowita części chrzęstnej i kostnej nosa
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 8000 zł
  do 12000 zł

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Zabieg korekcji nosa, często nazywany również rhinoplastyką, polega na korekcji części kostnej lub chrzęstnej (w zależności od charakteru operacji). Zazwyczaj dotyczy poprawy wyglądu oraz proporcji nosa. Nierzadko rhinoplastyka zalecana jest w przypadku krzywych przegród nosowych. Po zabiegu najczęściej występują obrzęki twarzy i policzków oraz zasinienie dolnych powiek, które znikają po kilku - kilkunastu dniach. Należy podkreślić, że operacji plastycznej nosa mogą poddać się wyłącznie osoby, u których rozwój tej części twarzy już się zakończył. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i może trwać około dwóch godzin, w zależności od stopnia skomplikowania operacji. Ostateczne efekty rhinoplastyki widoczne są dopiero po blisko 12 miesiącach, bowiem tyle trwa okres całkowitego wygojenia.

Gdzie w Częstochowie można poddać się operacji plastycznej nosa?

Operacje plastyczne nosa w Częstochowie wykonuje chirurg plastyczny lek. med. Ryszard Suliga, który posiada specjalizację także w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przeprowadza zabiegi korekcji wyglądu oraz funkcji nosa. Brał udział w warsztatach Workshop of Plastik and Reconstructive Surgery oraz w kursie First Bergamo Open Rhinoplasty Course we Włoszech. W codziennej pracy z pacjentami, oprócz operacji plastycznych nosa, wykonuje takie zabiegi jak face lift, plastyka powiek dolnych i górnych czy powiększenie ust.

W Żarkach - Letnisko (ok. 30 km od Częstochowy) operacji plastycznej nosa można poddać się w Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej. W ramach korekcji nosa są tu przeprowadzane zabiegi jego wyprostowania lub skrócenia, usunięcia garbka kostnego czy wymodelowania czubka nosa. W ofercie placówce znajdują są także korekcje skrzywionej przegrody nosowej oraz zwiększenie lub zmniejszenie nosa. Zabiegi wykonywane są dwiema metodami: zamkniętą (cięcie wewnętrzne) oraz otwartą (cięcie w kształcie litery W).

W Klinice Aesthete Chirurgia Plastyczna w Bytomiu (ok. 70 km od Częstochowy) również przeprowadzane są operacje plastyczne nosa. Organizowane tu zabiegi obejmują korekcję kształtu i proporcji nosa oraz wyprostowanie krzywej przegrody. Pacjenci mogą się tu poddać szeregowi innych zabiegów estetycznych, takich jak operacje uszu, korekcje kształtu ust czy operacje powiek.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…