Operacja plastyczna nosa Szczecin

Chirurdzy plastyczni w Szczecinie oferują swoim pacjentom i pacjentkom wiele różnych zabiegów. Jednym z nich jest operacja nosa, którą można wykonać na kilka różnych sposobów. Jeśli chcesz poddać się korekcji nosa w województwie zachodniopomorskim, zapoznaj się z listą 2 szczecińskich placówek i zobacz, co mają one w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na wizytę konsultacyjną, jak i na operację plastyczną nosa.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,4 / 10  •  Znakomita  •  220 opinii

Z nochala mam piękny, zgrabny nosek. Sama nie mogę wyjść z podziwu dla talentu Doktora. ~ Justyna (Totalna korekcja nosa, lek. Arkadiusz Kuna)

  • Operacja plastyczna nosa od 16000 zł
  • Operacja całkowita części chrzęstnej i kostnej nosa od 16000 zł
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 10000 zł
  • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 3700 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (61 km od centrum Szczecina)

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (61 km od Szczecina)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  91 opinii
  • Totalna korekcja nosa 20500 zł
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 13500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Operacje plastyczne nosa Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3700 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 20500 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Korekcja nosa to zabieg, który ma na celu poprawę wyglądu nosa poprzez jego skrócenie, zmniejszenie, wyprostowanie lub pozbawienie garbu. Ta popularna operacja plastyczna jest rozwiązaniem dla osób, które z powodu wyglądu swojego nosa są pełne kompleksów lub chcą odzyskać dawny kształt nosa, który uległ zmianie np. po wypadku. To także dobre rozwiązanie dla pacjentów z krzywą przegrodą nosową, ponieważ może ona utrudniać oddychanie. Gdzie w Szczecinie można poddać się tak zwanej rhinoplastyce?

Kadra w Centrum Medyczne Meritum Kadra w Centrum Medyczne Meritum

Korekta nosa w Szczecinie

Szczecińską kliniką, która posiada w swojej ofercie operacje nosa, jest zlokalizowana w dzielnicy Turzyn placówka Sonomed. Zabiegi przeprowadza tu niezwykle doświadczony specjalista, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans. Swoim pacjentom może on zaproponować totalna korekcję nosa, operację nosa chrzęstnego / czubka nosa oraz operację plastyczną krzywej przegrody nosowej. Takie same zabiegi znajdują się również w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej Beauty Group (Szczecin Arkońskie-Niemierzyn). Zespół medyczny placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni: dr n. med. Fabian Urban, lek. Piotr Drozdowski, lek. Magdalena Bugaj oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul.

Operacja nosa. Gdzie najlepiej się udać?

Zazwyczaj korekcję nosa wykonuje się od środka, żeby uniemożliwić powstanie widocznych blizn. Czasami jednak konieczna jest operacja otwarta i wówczas chirurg cięcie robi na słupku nosa, co daje mu łatwiejszy dostęp do tkanki, ale także zwiększa możliwość pozostawienia widocznych blizn. Dlatego tak ważne jest doświadczenie lekarza prowadzącego operację. Z pewnością nie brakuje go specjalistom z Centrum Medyczne Olimedica, położonego w Centrum Szczecina. W placówce, która dołączyła do nas pod koniec 2018 roku, można poddać się operacji plastycznej krzywej przegrody nosowej.

Pozostałe szczecińskie placówki

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Do grona znanych szczecińskich chirurgów plastyków można zaliczyć także doktora Jarosława Tribull-Potapczuka – specjalista chirurgii plastycznej, o niezwykle bogatym doświadczeniu zawodowym, zdobytym na całym świecie. Doktor przyjmuje pacjentów w MediKlinice, umieszczonej w odrestaurowanym budynku w samym centrum Szczecina. Klinika zatrudnia także specjalistów z zakresu laryngologii czy leczenia chrapania, a także wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej, która – jak twierdzą lekarze – odmieniła już życie tysięcy ich pacjentów.

Poza dr Potapczukiem, zabiegi z zakresu korekcji nosa przeprowadza tutaj lek. med. Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej. Doktor jest posiadaczem certyfikatu International Society of Aestetic Plastic Surgery, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Odbywał staże w klinikach i szpitalach na terenie całej Polski. Jako pierwszy w kraju otworzył specjalizację z chirurgii plastycznej zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Ile kosztuje operacja nosa w Szczecinie?

Cena korekty nosa zależy od danej placówki, jak i rodzaju wykonywanego zabiegu. Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej to w Szczecinie koszt od 3650 do 6000 zł, a totalna korekcja nosa wiąże się z wydatkiem w wysokości 12-13 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…