Operacja plastyczna nosa Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą operacje plastyczne nosa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdyni. Operacje plastyczne nosa można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (18 km od Gdyni) w cenie 6000 zł lub w Piękno i Medycyna Dr Pernak w Gdańsku (11 km od Gdyni) gdzie cena za operacje plastyczne nosa wynosi 15000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549(11 km od Gdyni)
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  68 opinii

Jeszcze nie mogę powiedzieć bo dopiero po pół roku będzie widać jak wyszło. Na pierwsze spojrzenie jest super, ale w niektórych miejscach jest jeszcze opuchlina. To była operacja nosa. Dziś jest 15 dzień po operacji. Ja byłam po zdjęciu gipsu bardzo szczęnśliwa. ~ Ola (Operacja plastyczna nosa, lek. Mikołaj Pernak)

  • Totalna korekcja nosa od 15000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Operacje plastyczne nosa najbliżej Gdyni - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa najbliżej Gdyni na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 25000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w najbliższej odległości od Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa najbliżej Gdyni:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa najbliżej Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Gdyni - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne w obrębie nosa mogą obejmować jego część chrzęstną (korekcja czubka nosa: uniesienie, obniżenie, skrócenie, modelowanie skrzydełek nosa) lub kostną (korekcja szerokości nosa, usunięcie garba nosowego, plastyka tzw. nosa siodełkowatego), często przeprowadzana jest także operacja łączona w obrębie obu tych struktur (totalna korekcja nosa), która może być dodatkowo połączona z korekcją skrzywione przegrody nosowej. Operacje nosa wykonuje się zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych (wrodzone lub pourazowe deformacje, problemy z oddychaniem), a zabiegi tego rodzaju przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej. W zależności od wskazań, operacje plastyczne w obrębie nosa wykonuje się w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Gdzie w Gdyni można skorygować kształt nosa?

Na operacje korekcyjne w obrębie nosa można udać się do gdyńskiej kliniki Derm-Estetyka, gdzie przeprowadzane są operacje w obrębie zarówno chrzęstnej, jak i kostnej części nosa. Można tu skorygować asymetryczny czubek nosa, skrócić nos zbyt długi lub zwęzić zbyt szeroki, można również usunąć garb nosowy i wyprostować skrzywioną przegrodę nosową. W ofercie znajduje się także zabieg niechirurgicznego modelowania nosa z wykorzystaniem preparatu kwasu hialuronowego: w ten sposób można optycznie zwęzić nos, wyprostować jego grzbiet i wypełnić wklęsłości w obrębie nosa.

Pacjenci, chcący skorygować kształt lub wielkość swojego nosa mogą udać się też do kliniki Laguna Estetica. Na operacje plastyczne tej części twarzy mogą zgłosić się tu pacjenci m.in. z nosem zbyt małym, krzywym, płaskim czy "szpiczastym", w placówce koryguje się też krzywą przegrodę nosową, utrudniającą oddychanie, oraz wykonuje korekty wrodzonych i powypadkowych deformacji w obrębie nosa. Szeroki zakres oferowanych przez klinikę operacji plastycznych w obrębie twarzy obejmuje też korektę powiek dolnych i górnych, lifting twarzy oraz powiększanie ust własną tkanką tłuszczową pacjenta.

Także zlokalizowana w Gdańsku, ok. 20 km od Gdyni, Perfect Medica oferuje swoim pacjentom operacje plastyczne nosa - wykonywane tu zabiegi mogą skorygować profil nosa (wypełnić jego zapadnięcie lub usunąć garb), poprawić kąt pomiędzy nosem i górną wargą oraz skorygować skrzydełka nosa i rozmiar otworów nosowych, a także usunąć asymetrię nosa i jego boczne skrzywienie. W ofercie znajdują się operacje chrzęstnej części nosa w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, plastyka nosa kostnego, totalna korekcja nosa oraz powtórne operacje nosa.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…