Operacja plastyczna nosa Zielona Góra

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

dr hab. n. med. Marcin Frączek

otolaryngolog

w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

9,4 / 10
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,2 / 10

Operacje plastyczne nosa Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Zielonej Górze na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 22300 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne nosa najczęściej mają na celu poprawę jego kształtu i funkcjonalności. Chirurg plastyczny koryguje czubek nosa, wyrównuje asymetrię lub likwiduje garb nosa. Zdarza się, że plastyka nosa obejmuje korektę krzywej przegrody nosowej, aby poprawić komfort oddychania. Zabiegi chirurgiczne nosa wykonywane są w znieczuleniu ogólnym. Po operacji należy przestrzegać zaleceń lekarza. Efekty utrzymują się do końca życia.

Korekcja nosa w zielonogórskich klinikach

Operacyjna poprawa wyglądu nosa jest możliwa w Centrum Medycznym Aldemed, które w 2014 roku zajęło IV miejsce w plebiscycie „Służba zdrowia na 6”, zorganizowanym przez Gazetę Lubuską. Chirurdzy przeprowadzają tu zabiegi laryngologiczne, takie jak plastyka przegrody nosa i zmniejszenie małżowin nosowych. W Aldemed pracuje chirurg plastyczny dr Elżbieta Parka-Barańska, która konsultuje pacjentów w poradni przyklinicznej. Oprócz rynoplastyki pacjenci mogą zlikwidować problem worków pod oczami zabiegiem chirurgicznym korygującym dolne powieki.

Plastyka nosa jest możliwa u chirurga plastycznego dr Roberta Jamonta, który jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. Lekarz przyjmuje pacjentów w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej. Dr Jamont przeprowadza takie zabiegi jak korekcja nosa chrzęstnego i kostnego oraz korekcja nosa porozszczepowego. Z usług lekarza mogą skorzystać też pacjenci po urazie, który spowodował skrzywienie nosa, tzw. korekcja nosa pourazowego. Gabinet posiada odznakę "Laur pacjenta 2013".

Lekarze ze Specjalistycznego Centrum Medycznego Urolog wykonują rhinoplastykę na jednodniowym oddziale chirurgii plastycznej, a także na jednodniowym oddziale laryngologicznym. Pracuje tu laryngolog dr Piotr Dorocki, który wypowiadał się w prasie ("Gazeta Lubuska") na temat współczesnych metod leczenia chrapania. Dr Dorocki, a także jego współpracownik laryngolog dr  Witold Iciek, operują małżowiny nosowe podczas zabiegu Celon oraz wykonują korekcję przegrody nosa.

Do dr Piotra Dorockiego można wybrać się na konsultację i na kwalifikację do operacji plastycznej nosa do poradni laryngologicznej w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Mediko. Placówka jest wieloprofilowa i turyści medyczni mają możliwość skorzystania z kompleksowego przeglądu stanu zdrowia w gabinetach o innej specjalności.

Pacjenci, którzy przy wyborze kliniki kierują się jej kameralną lokalizacją, mogą wybrać Klinikę Chirurgii Plastycznej Intermed w Słubicach 80 km pod Zieloną Górą. Lekarze dr Elżbieta Parka-Barańska i dr Andrzej Barański, posiadający specjalizację z chirurgii plastycznej, oferują między innymi zmianę kształtu czubka nosa i operacyjną poprawę wyglądu nosa. Aby dodatkowo odmłodzić twarz można zdecydować się na mało inwazyjną korektę bruzd i fałdów nosowo-wargowych nićmi Silhouette.

Medyczne usługi komercyjne są też dostępne w zielonogórskim Szpitalu Wojewódzkim  im. Karola Marcinkowskiego. Lekarze z oddziału laryngologicznego przeprowadzają operacje poprawiające funkcjonalność nosa, np. septoplastyka nosa, usunięcie polipów nosa i repozycja złamania kości nosa. Ordynatorem jest tu dr Witold Maciej Iciek. Na oddziale operowani są również pacjenci z rozpoznanymi nowotworami jamy nosowej. Szpital im. K. Marcinkowskiego w 2012 roku otrzymał wyróżnienie "Bezpieczny szpital 2012" za najlepszy szpital publiczny w województwie lubuskim w rankingu Rzeczypospolitej.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…