Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Kraków

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
lek. Emilia Pawlak

ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Marta Wójcik

ginekolog-położnik

w Euromedica

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 9 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Arte Medicina, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1544 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Krakowie - gdzie najlepiej?

Augmentacja punktu G to zabieg estetyczny, podczas którego lekarz wykonuje iniekcję kwasu hialuronowego do przedniej ściany pochwy. Wstrzyknięcie można wykonać również z tłuszczu własnego pacjentki uprzednio odessanego z innego rejonu jej ciała lub z preparatów na bazie kolagenu. Zwykle stosuje się znieczulenie miejscowe, aby wyeliminować dolegliwości bólowe związane z zastrzykiem. Po zabiegu należy zastosować się do zaleceń lekarza.

Iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G jest w ofercie Specjalistycznego Centrum Medycznego Chirurgii Małoinwazyjnej SCM, gdzie pracuje dermatolog i lekarz medycyny estetycznej dr n.med. Joanna Sułowicz, należąca do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Do SCM pacjentki mogą zapisać się na lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, aby odmłodzić jego mięśnie i uelastycznić. Chirurdzy przeprowadzają tu również korekcję przerośniętego napletka łechtaczki, co pomaga zlikwidować efekt przerostu łechtaczki i poprawić jej wrażliwość na doznania seksualne.

Lekarze z Eco–Lab INSTYTUTU DERMATOLOGII. posiadającego Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, przeprowadzają zabieg augmentacji punktu G oraz plastykę warg sromowych mniejszych. Pracuje tu chirurg plastyczny dr n.med.  Rafał Pabiańczyk, który w praktyce codziennej stosuje wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego bardzo często, m.in. do modelowania warg sromowych większych. W Eco-Lab pacjentki mogą także zrekonstruować błonę dziewiczą.

Dr Pabiańczyk pracuje również w Face and Body Institute, klinice rekomendowanej w 2012 roku przez miesięcznik Twój Styl. Chirurg i lekarz medycyny estetycznej dr Klaudia Zwiorek-Czech, należąca do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, wspólnie z dr Pabiańczykiem przeprowadza zabiegi ginekologii estetycznej, m.in. uwydatnienie punktu G iniekcją kwasu hialuronowego i zabieg nacięcia błony dziewiczej.

Zespół prywatnych gabinetów lekarskich Medico oferuje konsultacje u ginekologa dr Grażyny Bogutyn, która przeprowadza tu zabieg liporedukcji okolic intymnych. Medico posiada bogatą ofertę zabiegów ginekologii plastycznej, np. rewitalizacja pochwy lub  obkurczanie pochwy metodą laserową. Dr Grażyna Bugutyn przeprowadza powiększenie punktu G kwasem hialuronowym. Lekarz specjalizuje się też w uroginekologii i w tej dziedzinie również stosuje lasery medyczne.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej znajdują się w ofercie Centrum Medycznego Superior. Pracuje tu ginekolog dr Bartłomiej Galarowicz, wykładowca na kursach Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Jego współpracownikiem jest ginekolog dr hab n.med. Hubert Huras, który uczestniczył w 15 Kongresie Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Endoskopowej we Francji. Lekarze zajmują się poprawą zmian poporodowych krocza, wycinają blizny po nacięciu krocza i wykonują zabiegi zwężenia pochwy. W Superior jest jeszcze zatrudniony ginekolog Robert Jach, który posiada certyfikat z kursu szkoleniowego pt. "Chirurgia Estetyczna Kobiecych Zewnętrznych Narządów płciowych". Lekarz usuwa nieestetyczne żylaki sromu.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym jest w ofercie wielospecjalistycznej placówki medycznej Euro-Clinic w Krakowie. Oprócz tego dostępne są tu zabiegi związane z plastyką krocza i pochwy. Lekarze z Euro-Clinic usuwają zmiany z okolic intymnych, m.in. kłykciny kończyste. Z oferty Euro-Clinic mogą skorzystać także panowie, ponieważ można tu poddać się plastyce krótkiego wędzidełka i obrzezaniu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…