Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Wrocław

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

9,0 / 10
lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

lek. Beata Dawiec

ginekolog, położnik, ginekolog estetyczny (w trakcie specjalizacji)

w FemiMea

lek. Paulina Kratochwil

ginekolog-położnik (w trakcie specjalizacji)

w FemiMea

lek. Olena Denysenko

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 8 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 1975 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Zabieg ostrzykiwania punktu G preparatem, zawierającym kwas hialuronowy, trwa około 30 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Polega na wstrzyknięciu preparatu w przednią ścianę pochwy, dzięki czemu punkt G zostaje powiększony, a wejście do pochwy zwężone. Po zabiegu współżycie seksualne można rozpocząć po ok. 3 tygodniach. Efekt uwydatnienia punktu G kwasem hialuronowym utrzymuje się do 2 lat,a zabieg jest przeznaczony dla każdej kobiety, która chce zwiększyć swoje doznania seksualne.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w ofercie wrocławskich gabinetów medycyny estetycznej

Lekarzem, przeprowadzającym na terenie Wrocławia, zabiegi iniekcji kwasu hialuronowego do punktu G, jest lek. med. Artur Kucharski, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku), który w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również ginekologią estetyczną. Oprócz powiększania punktu G przeprowadza także inne zabiegi i operacje intymne u kobiet, m.in. plastykę pochwy i krocza, plastykę warg sromowych mniejszych i większych, rekonstrukcję błony dziewiczej czy zabiegi odmładzania pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch.

Kolejnym lekarzem, do którego może udać się pacjentka na uwypuklenie punktu G preparatem kwasu hialuronowego, jest lek. med. Marek Kwiecień, ginekolog i położnik (specjalizacja od 2012 roku). Jest on członkiem  Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), a doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. W powiększaniu punktu G wykorzystuje nie tylko preparaty, zawierające kwas hialuronowy, ale także własny tłuszcz pacjentki, przeszczepiony z innych okolic ciała, w których występuje on w nadmiarze (brzuch, uda). Ponadto zarówno tkankę tłuszczową, jak i kwas hialuronowy, wykorzystuje do poprawy jędrności warg sromowych większych oraz uwypuklenia wzgórka łonowego.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym oferowane jest także przez Centrum Estetyki dr Kulczycka. Uwydatnianie punktu G przeprowadzane jest tutaj za pomocą preparatu Desirial Plus. Z innych zabiegów z ginekologii estetycznej pacjentka może poddać się tutaj także poprawie blizny po nacięciu przy porodzie, laserowej rewitalizacji pochwy, nawilżaniu i wygładzaniu okolic intymnych preparatem Desirial, a także powiększaniu i wypełnianiu warg sromowych za pomocą Desirial Plus czy zwężaniu pochwy za pomocą nici Vaginal Narrower.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…