Optimum Clinic Dental & Beauty

 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
 • Klinika Optimum Clinic Dental & Beauty
Łódź, ul. Kościuszki 120
 • Konsultacja chirurgiczna • od 200 zł
 • Konsultacja endodontyczna • od 180 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej • od 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Troska o zdrowie zęby, z dobrą prezencją, odpowiednim kształtem i bez ubytków jest udziałem niemal każdego pacjenta i pacjentki. Stąd tak ważna jest właściwa opieka stomatologiczna udzielana przez doświadczonych i zabiegających o dobro pacjenta specjalistów. Takie warunki leczenia stomatologiczne stwarza Optimum Clinic Dental & Beauty.

Optimum Dental & Beauty, jak wskazuje nazwa kliniki, łączy usługi stomatologiczne z medycyną Anti-Aging, która ma na celu m.in. odżywienie skóry, nadanie jej sprężystości i pozbycie się wielu mankamentów.  

Próchnica to jeden z najczęściej występujących problemów stomatologicznych. Jest ona tożsama z demineralizacją i uszkadzaniem tkanek zęba. Zjawiska te wymagają ingerencji specjalisty, by nie doszło do poważniejszej degradacji uzębienia. Dlatego w klinice Dental & Beauty stosowane są wysokiej jakości wypełnienia i podejmowane są . W ramach stomatologii zachowawczej ubytki wypełniane są m.in. metodą światłoutwardzania. 

W klinice wykonywana jest też bardzo powszechna usługa, jaką jest leczenie kanałowe, znane też jako endodoncja. Zabieg ten wykonywany jest przy najwyższej staranności i fachowości - np. przy pomocy mikroskopu - dzięki czemu pacjenci po wyjściu z gabinetu mogą przez bardzo długi czas cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. 

W ramach higieny i profilaktyki stomatolodzy z Clinic Dental przeprowadzają m.in. usuwanie kamienia nazębnego skalerem ultradźwiękowym, piaskowanie zębów lub lakierowanie fluorem. Takie praktyki zabezpieczają uzębienie, przez co jest ono odporne względem bakterii. 

Jako że liczy się również wygląd zębów, to w klinice przeprowadza się ich wybielanie. Wykorzystywana jest do tego lampa Beyond II. Tamtejsi lekarze polegają też na metodzie nakładkowej opierającej się na wysokiej jakości materiałach wybielających. 

Ważną część usług kliniki stanowi także stomatologia dziecięca. Dotyczy ona zarówno leczenia oraz usuwania zębów mlecznych, jak i wykorzystywania technik sedacji służących do uspokojenia zdenerwowanego młodego pacjenta.

Należy wspomnieć też o protetyce i ortodoncji, które również stanowią o ofercie Optimum Dental & Beauty. Pacjenci mogą skorzystać z protez częściowych, całkowitych lub szkieletowych oraz z aparatów ortodontycznych stałych, jak i ruchomych. 

Najmłodsi pacjenci kliniki, którzy obawiają się wizyty i kojarzą ją jedynie z bólem związanym z wyrywaniem zęba, mogą skorzystać z techniki sedacji. Stosuje się ją właśnie po to, by zapewnić pacjentowi uspokojenie i wyciszenie przed rozpoczęciem zabiegu.   

W klinice wykonuje się także zdjęcia rentgenowskie. Świetnie wyposażona pracownia RTG pozwala na obszerną i wnikliwą diagnostykę. 

Klinika działa także jako prywatne pogotowie stomatologiczne, gdzie udzielana jest pomoc w nagłych przypadkach. 

Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej widnieją w ofercie Optimum Clinic Dental & Beauty? To m.in. zabiegi laserowe, czyli usuwanie mankamentów skórnych oraz korekta powiek, znana jako blefaroplastyka. 

Odnośnie ginekologii estetycznej, wykonywane zabiegi to m.in. uwydatnienie punktu G, wybielanie okolic intymnych, leczenie nietrzymania moczu oraz korekta okolic intymnych, czyli labioplastyka.   

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • nowoczesne unity firmy- Kavo
 • laser Monalisa Touch - wyprodukowany przez włoską firmę, DEKA

Udogodnienia dla pacjentów

Na pacjentów i pacjentki czeka wiele udogodnień, które sprawiają, że choćby pojedyncza wizyta w klinice pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie. M.in. dlatego, że przebiega w miłej i spokojnej atmosferze, co jest zasługą personelu i kadry lekarskiej. W końcu odpowiednie warunki do leczenia to połowa sukcesu.

Wspomnieć trzeba też o wysokiej jakości aparaturze stomatologicznej, dzięki której leczenie może przebiegać harmonijnie i komfortowo dla każdego pacjenta i pacjentki.

Udogodnieniem jest też estetycznie urządzone wnętrze kliniki. Przebywanie w poczekalni, jak i w gabinetach jest staje się wtedy mile spędzonym czasem


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Optimum Clinic Dental & Beauty w Łodzi.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  Konsultacja chirurgiczna/implantologiczna
  od 200
  Konsultacja endodontyczna
  od 180
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  od 200
  Konsultacja implantologiczna
  od 200
  Konsultacja stomatologiczna
  od 180
 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)


Opinie pacjentów


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 20:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Optimum Clinic Dental & Beauty
ul. Kościuszki 120
90-446 Łódź

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-20:00
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00
wtorek
10:00-20:00
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00
środa
10:00-20:00
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00
czwartek
10:00-20:00
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00
piątek
10:00-20:00
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00
sobota
-
pogotowie stomatologiczne: 8:00 - 18:00
niedziela
-
pogotowie stomatologiczne: 20:00 - 6:00

Dojazd i mapa

Klinika mieści się w Łodzi, na ulicy Kościuszki 120. To ścisłe centrum miasta, gdzie łatwo dotrzeć komunikacją miejską.  


Najczęstsze pytania o placówkę Optimum Clinic Dental & Beauty

 • Jakie usługi oferuje Optimum Clinic Dental & Beauty w Łodzi?

  Placówka Optimum Clinic Dental & Beauty z Łodzi posiada w cenniku usług 124 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , stomatologia , urologia , ginekologia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Optimum Clinic Dental & Beauty?

  Optimum Clinic Dental & Beauty znajduje się w Łodzi - ul. Kościuszki 120. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 42 289 90 80

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Optimum Clinic Dental & Beauty?

  Placówka Optimum Clinic Dental & Beauty z Łodzi otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest w soboty , oraz w niedziele .

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…