Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Poznań

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Przemysław Kądziołka

ginekolog-położnik

w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska

9,4 / 10

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 3 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Medi Art Clinic, najwyższa to 3000 zł, natomiast średni koszt to 2750 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Wśród wskazań do wykonania zabiegu powiększenia punktu G wymienia się nieprawidłową budowę anatomiczną stref intymnych, brak zadowolenia z życia seksualnego oraz problemy z osiągnięciem orgazmu. Zabieg augmentacji punktu G ma na celu jego powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie, co prowadzi do zwiększenia doznań intymnych. Polega on na wstrzyknięciu w okolicę punktu G preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Powrót do normalnej aktywności możliwy jest już po 4 godzinach od zabiegu. Efekty utrzymują się około 2 lat.

Zabieg augmentacji punktu G w Poznaniu – gdzie można się na niego udać

W Poznaniu zabieg iniekcji kwasu hialuronowego do punktu G wykonuje lek. med. Agnieszka Osińska, specjalista ginekolog i położnik, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Oprócz powiększenia punktu G wykonać może również zabieg wypełniania i rewitalizacji okolic intymnych preparatem na bazie kwasu hialuronowego Desirial (dla kobiet zmagających się z suchością i podrażnieniami lub z bolesnością sromu) i Desiral Plus (dla kobiet borykających się częściowym lub całkowitym zanikiem warg sromowych większych). Jej oferta obejmuje także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, odmładzanie zewnętrznych okolic intymnych oraz wybielanie warg sromowych lub odbytu. Udać się do niej można również na lifting krorcza nićmi Vaginal Narrower.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym jest również możliwe do przeprowadzenia w MediArt Instytut. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej, a procedura augmentacji punktu G w placówce wykonywana jest przy użyciu preparatu Macrolane, który oparty jest na bezpiecznej i opatentowanej technologii NASHA. W Instytucie preparaty na bazie hialuronowego wykorzystywane są także do wypełniania warg sromowych oraz ich rewitalizacji. Do ośrodka udać się mogą również mężczyźni, pragnący poddać się zabiegowi powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Na zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu udać się można również do Mandala Beauty Clinic. W placówce świadczona jest cała gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej: poddać się w niej można zabiegowi modelowania warg sromowych mniejszych, laserowemu odmładzaniu pochwy oraz odtworzeniu błony dziewiczej. Do kliniki udać się mogą również kobiety, zmagające się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…