Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gdańska. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w InviMed Gdynia w Gdyni (19 km od Gdańska) w cenie 2200 zł lub w Ultraderm Kowale (7 km od Gdańska) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 1000 zł. W wymienionej placówce powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wykonuje ginekolog-położnik. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Ultraderm, najwyższa to 2200 zł, natomiast średni koszt to 1600 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Gdańska:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym