Medi Art Clinic

9,5 / 10   •   Znakomita   •  158 opinii
 • Klinika Medi Art Clinic
 • Klinika Medi Art Clinic
 • Klinika Medi Art Clinic
 • Klinika Medi Art Clinic
 • Kadra Medi Art Clinic
 • Kadra Medi Art Clinic
 • Nasi goście Medi Art Clinic
 • Kadra Medi Art Clinic
 • Kadra Medi Art Clinic
 • Zabieg, operacja Medi Art Clinic
 • Zabieg, operacja Medi Art Clinic
Poznań, ul. Idzikowskiego 4
 • Konsultacja flebologiczna • 300 zł
 • Konsultacja implantologiczna • 300 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Medi Art Clinic to nowoczesny ośrodek, w którym pacjenci mogą odbudować piękny uśmiech oraz odmłodzić swój wygląd. Uzupełniamy ubytki przy pomocy zabiegów protetycznych, wykorzystujemy również systemy implantologiczne – posiadamy własne pełne oprzyrządowanie chirurgiczno-protetyczne. U pacjentów, u których tkanka kostna nie jest wystarczająca do przeprowadzenia implantacji, wykonujemy zabieg sinus lift. Oferujemy leczenie kanałowe, a także korekcję wad zgryzu. W ramach zabiegów ortodontycznych proponujemy pacjentom leczenie za pomocą przeźroczystych nakładek Clear Aligner stanowiących alternatywę dla aparatów stałych i ruchomych. Oferujemy także zabiegi z zakresu periodontologii oraz zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem przebarwień i kamienia nazębnego.

Możemy się poszczycić szeroką paletą usług z dziedziny protetyki. Pacjentom z pojedynczymi ubytkami zalecamy korony pełnoceramiczne Lava i InCeram, a także korony porcelanowe na złocie i stali. Bardziej rozległe braki w uzębieniu uzupełniamy poprzez mosty adhezyjne, protezy całkowite i szkieletowe (tytanowe bądź na zatrzaskach) oraz odbudowę typu Inlay i Onlay. Posiadamy również licówki porcelanowe Platinum, bardzo pomocne w korekcji koloru, kształtu i wielkości zębów. Niezadowalający kolor szkliwa rozjaśniamy, wykonując zabiegi wybielające – stosujemy metodę nakładkową oraz wybielanie przy użyciu specjalnej lampy.

W ramach zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oferujemy pacjentom usuwanie zmarszczek mimicznych przy pomocy Botoxu oraz likwidację zmarszczek dynamicznych poprzez wypełnienie ich ustabilizowanym kwasem hialuronowym. Preparaty na bazie kwasu wykorzystujemy również do modelowania i powiększania ust, natomiast iniekcje toksyny botulinowej przeprowadzamy u pacjentów cierpiących na nadpotliwość lub bóle migrenowe. Oferujemy bezoperacyjne powiększanie piersi metodą Aquafilling. Przy pomocy tego preparatu modelujemy również pośladki. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także liposukcja strzykawkowa kaniulą Millenium okolic brzucha, ud oraz ramion.

Wykorzystujemy szereg innowacyjnych technik zabiegowych mających na celu odmłodzenie wyglądu pacjentów. W naszej ofercie znajduje się, między innymi, zabieg Happy Lift z zastosowaniem nici wchłanialnych do liftingu twarzy. Wykonujemy zabiegi wolumetryczne z użyciem wypełniaczy, prócz tego usuwamy zbędną tkankę tłuszczową dzięki lipolizie iniekcyjnej. Leczymy cellulit przy pomocy preparatów Proshock Shape i Revital Celluform, zajmujemy się też niwelowaniem cieni pod oczami i rozstępów. Pacjenci zmagający się z łysieniem poddawani są u nas mezoterapii skóry głowy (zabieg Hair+).

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi także szereg masaży (w tym klasyczny, relaksacyjny oraz masaż gorącymi kamieniami) i zabiegów SPA. Wykonujemy procedury Dermalogica, komponowane pod kątem wymagań skóry danego pacjenta, stosujemy też eko zabiegi z użyciem kosmetyków organicznych OrganicSeries. Oczyszczamy dogłębnie skórę poprzez mikrodermabrazję diamentową oraz oxybrazję. Modelujemy sylwetkę dzięki liposukcji ultradźwiękowej, a także wykonujemy dermomasaż podciśnieniowy. Prócz tego prowadzimy szkolenia dla lekarzy pragnących zgłębić wiedzę z zakresu nowoczesnych technik zabiegowych w medycynie estetycznej, reklamy i kierowania gabinetem. Szkolenia są prowadzone w ramach Wielkopolskiego Centrum Szkoleniowego Hyaluronica.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka może się poszczycić bogatym wyposażeniem. Podczas wykonywania zabiegów wykorzystujemy renomowane kosmetyki, wysokiej jakości materiały do wypełniania ubytków, a także nowoczesne urządzenia medyczne. Dzięki temu możemy oferować leczącym się u nas pacjentom innowacyjne zabiegi trwające krócej niż standardowe procedury, a jednocześnie cechujące się dużą skutecznością. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Sleeperone – urządzenie wykorzystywane przez nas w celu znieczulenia pacjenta przed zabiegiem stomatologicznym. Jego zaawansowana technologia umożliwia wykonywanie znieczuleń w technice dokostnej. Substancja znieczulająca zostaje wprowadzona bezpośrednio do otaczającej ząb kości gąbczastej dzięki specjalnej końcówce aplikacyjnej. Jest wyposażona w mikrosilnik odpowiedzialny za perforację blaszki zbitej i rotację igły. Aparat posiada system znieczuleń Quicksleeper, umożliwiający iniekcję transkortykalną.
 • Endometr – urządzenie stomatologiczne przeznaczone do precyzyjnego pomiaru długości kanałów korzeniowych. Służy nam pomocą podczas leczenia kanałowego.
 • Lampa plazmowa – nowoczesna lampa wybielająca zęby. Jej technologia polega na aktywacji i przyśpieszeniu działania środka wybielającego naniesionego na uzębienie. Umożliwia nam szybkie przeprowadzenie zabiegu wybielania zębów i uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów po zaledwie jednej wizycie w gabinecie.
 • Aparatura do liposukcji ultradźwiękowej – urządzenie wykorzystywane przez nas do zabiegów usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej z określonych obszarów ciała. Przy jego zastosowaniu redukujemy złogi tłuszczu i cellulit w miejscach takich jak pośladki, brzuch, uda oraz biodra.
 • System do Therma lifting RF – innowacyjna aparatura, której technologia bazuje na energii fal radiowych o wysokiej częstotliwości (posiadany przez nas model pracuje na częstotliwości 1,0 MHz). Stosujemy go u pacjentów ze zmęczoną, poszarzałą cerą w celu intensywnej regeneracji i pobudzenia tkanek.
 • Urządzenie z głowicą E-light – aparatura wykorzystująca połączenie technologii impulsów świetlnych (IPL) oraz fal radiowych (RF). Stosujemy ją w zabiegach fotodepilacji, zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych oraz podczas odmładzania skóry.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania pacjentów, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas wartością priorytetową. Przechodzimy kursy doskonalące, nabywamy nowoczesne sprzęty i otaczamy odwiedzające nas osoby kompleksową opieką. W celu zapewnienia im wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy kilka udogodnień.

 • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, z zastosowaniem najwyższych norm jakości.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi nasi pacjenci spędzają w przytulnej, komfortowej poczekalni utrzymanej w stonowanej kolorystyce. Wnętrza zaplanowano z dużym wyczuciem smaku, co pozwala przebywającym w nich osobom w pełni się zrelaksować.
 • Materiały renomowanych firm – w naszym gabinecie wykorzystujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości (zarówno kosmetyki, jak i materiały stomatologiczne). Wśród stosowanych przez nas produktów znajdują się m.in. licówki kompozytowe, korony pełnoceramiczne, a także kosmetyki organiczne OrganicSeries i nici hialuronowe.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medi Art Clinic w Poznaniu.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja flebologiczna
  z USG Doppler
  300
  Konsultacja implantologiczna
  z planem leczenia
  300
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  300
  Konsultacja protetyczna
  300
  Konsultacja stomatologiczna
  konsultacja z planem leczenia (leczenie zachowawcze) - 300 zł
  300
 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Medi Art Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 158 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

9,5
/ 10
Znakomita
158 ocen z 2 źródeł
4,8 / 5
(14 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(9)
(9)
Bardzo dobra:
(3)
(3)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,7 / 5
(146 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Medi Art Instytut to nowoczesny i luksusowy ośrodek dla najbardziej wymagających klientów. Głównym nurtem jego działalności jest poprawa wyglądu i urody z zakresu medycyny, ginekologii i stomatologii estetycznej. Założycielką Kliniki jest Dr Agnieszka Majewska, która przeprowadza rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, wykorzystując nowoczesne i innowacyjne metody. Od lat dzieli się także wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami medycyny estetycznej z całej Polski, prowadząc specjalistyczne szkolenia i kursy. Z relacji klientów, których umówiłam do tej placówki wynika, że Pani doktor to bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Cierpliwie i z wyrozumiałością opisuje przebieg zabiegu, uspokaja i wycisza niepokój. Zabieg przeprowadza szybko, zdecydowanie i precyzyjnie. Każdorazowo uprzedza, co zamierza robić. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, dzięki czemu pacjenci czują się swobodnie. Terminy konsultacji są bardzo przystępne, a terminy zabiegów ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb pacjentów." - Karolina G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(14 opinie)

M
6 września 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Zabieg powiekszenia piersi
Medi Art Clinic, Poznań
Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pani dr Agnieszka Majewska bardzo sympatyczna, z sercem podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w pełnym profesjonalizmie. Asystenki również bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Bardzo dziekuje i napewno wroce:)
Ocena specjalisty:
lek. dent. Agnieszka Majewska, Stomatolog
Na najwyzszym poziomie. Przesympatyczna.
Ocena leczenia:
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline, sierpień 2018
Jestem bardzo zadowolona i napewno powtórzę.
Przydatna opinia?
(2)
(39)

M
1 grudnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
W Medi Art Clinic panuje przyjazna atmosfera, miejsce na wysokim standardzie z nowoczesnym sprzętem i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Pani dr Agnieszka Krupińska cierpliwie i rzetelnie odpowiadała na moje pytania a efekt końcowy po zabiegu korekcji uszu nićmi Aptos sprawił że w końcu pozbyłam się od lat niechcianego defektu.Z całego serca dziękuję za zabieg i opiekę a niezdecydowanym polecam bo naprawdę warto ☺
---
Ocena specjalisty:
Pani Dr Agnieszka Krupińska przemiła osoba z ogromną wiedzą, praktyką oraz zaangażowaniem
Ocena leczenia:
Moje uszy w końcu przylegają do głowy , skończyło się nerwowe zasłanianie i zakrywanie , teraz mogę w końcu upinać włosy bez skrępowania
Przydatna opinia?
(1)
(10)

H
5 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
Jestem już 3 tyg. po zabiegu z użyciem nici liftingujących - jestem bardzo zadowolona - odjęło mi jakieś 15 lat. Polecam!
Ocena specjalisty:
Jestem już 3 tyg. po zabiegu z użyciem nici liftingujących - jestem bardzo zadowolona - odjęło mi jakieś 15 lat. Polecam!
Ocena leczenia:
Jestem bardzo zadowolona.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

S
8 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
Bardzo miła obsługa kliniki . Panie odpowiadały na każde trapiące pytanie
Niestety nie poczułam się zaopiekowana po zabiegu , nikt nie zadzwonił czy wszystko jest w porządku i jak się czuje . Zabieg endo miał trwać 30 minut trwał 15 minut, jestem trochę zawiedziona . Chodzę w tej chwili w Szamotułach na endomasaż, który trwa 1 godzinę i w kwocie 130 zł . Także cena w klinice trochę wygórowana co do długości masażu.Tłumacze siebie , że to Poznań 😞
Ocena specjalisty:
lek. dent. Agnieszka Majewska, Stomatolog
Bardzo przyjazna Pani dr. , szybko , krótko , zwięźle i na temat . 15 minut w gabinecie i wszystko wytłumaczone
Ocena leczenia:
Liposukcja laserowa LipoLife, maj 2022
Zabieg przeszedł bezproblemowo,w tej chwili chodzę cały czas w spodniach uciskowych. Nogi są jeszcze obolałe , minęły dopiero 3 tygodnie o pełnej satysfakcji zabiegu będę mogła powiedzieć za 6 miesięcy Różnica jest po 3 cm mniej w obiedzie w tej chwili , jak narazie jestem zadowolona . Utrzymuje dietę i czas pokaże co dalej .
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
16 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wolumetri twarzy,Pani Doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna. Cały zabieg właściwie bezbolesny,porównywalny do depilacji brwi😉 Bardzo bałam się takich ingerencji na twarzy jednak już po samej konsultacji wiedziałam,że trafiłam w dobre ręce. Jestem już 3 tygodnie po zabiegu i jestem zaskoczona ze tak to ładnie wygląda. Polecam klinikę w 100% Pozdrowienia dla przemiłych Pań😉
Ocena specjalisty:
Profesjonalna w kazdym calu
Ocena leczenia:
Zadawalajace
Przydatna opinia?
(0)
(4)

A
6 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
Miałam wykonaną liposukcje Lipolife 3g, mija właśnie 3 tygodnie od zabiegu. Jestem zadowolona z uzyskanego efektu chodź wiem, że na ostateczny trzeba jeszcze poczekać. Przyjazna i miła atmosfera podczas zabiegu rekompensuje strach przed wizytą.
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(2)
(5)

M
4 maja 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Medi Art Clinic, Poznań
Miesiąc temu poddałam się zabiegowi liposukcji oraz powiększaniu piersi własną tkanką tłuszczową po tym czasie widać pierwsze efekty zabiegu, już teraz mogę cieszyć się piękną, wymodelowaną sylwetką oraz pięknym krągłym biustem. Z pewnością to nie ostatni zabieg w tej klinice.
Ocena specjalisty:
Profesjonalna i kompetentna Pani doktor.
Ocena leczenia:
Napięta skóra, mniej centymetrów w obwodach
Przydatna opinia?
(1)
(10)

A
12 listopada 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Pierwsza wizyta w klinice
Medi Art Clinic, Poznań
Ocena specjalisty:
lek. dent. Agnieszka Majewska, Stomatolog
Ocena leczenia
Zabiegi przeszczepiania włosów, październik 2021
Zabieg się jeszcze nie odbyl
Przydatna opinia?
(0)
(8)

W
27 sierpnia 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Jeszcze przed zabiegiem
Medi Art Clinic, Poznań
Ocena specjalisty:
lek. dent. Agnieszka Majewska, Stomatolog
Przydatna opinia?
(1)
(11)

A
21 grudnia 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Pierwsza wizyta w klinice
Medi Art Clinic, Poznań
Miła obsługa, ładny wystroj kliniki
Brak informacji
Ocena specjalisty:
lek. dent. Agnieszka Majewska, Stomatolog
Miły lekarz z dobrym podejsciem do pacjenta i jego problemu.
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej, grudzień 2020
Konsultacja przebiegła pomyślnie. Jestem zadowolona, bo uzyskałam wyczerpującą informację przygotowującą mnie do zabiegu i o zabiegu.
Przydatna opinia?
(3)
(8)

Zespół

Zespołem medycznym Medi Art Clinic kieruje doktor Agnieszka Majewska, specjalista stomatologii i medycyny estetycznej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów stomatologicznych, w tym wybielania zębów, wypełniania ubytków oraz odbudową protetyczną. Przeprowadza też procedury z zakresu medycyny estetycznej – posiada uprawnienia do posługiwania się nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak systemy laserowe oraz lampa plazmowa.

Oferujemy również masaże, które przeprowadza mgr Agnieszka Rymko ("AnaStudio"), oraz pomoc psychologa – współpracuje z nami mgr Beata Roman (Pracownia Psychologiczna "Żagle"). Do zespołu medycznego naszej placówki należy także mgr Krzysztof Kobus, dietetyk, oraz mgr Kinga Łukaszewicz, podolog.

lek. dent. Agnieszka Majewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

9,3 / 10

 Lek. dent. Agnieszka Majewska może się poszczycić rozległą wiedzą medyczną – przeszła wiele szkoleń, zarówno z dziedziny stomatologii, jak i medycyny estetycznej. W trakcie swojej kariery nawiązała współpracę z najlepszymi klinikami w Polsce, a także... więcej »

Zadzwoń: 61 449 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medi Art Clinic.

lek. dent. Agnieszka Majewska


Niskie raty

Przy współpracy z Kliniki.pl oraz Comfino.pl placówka Medi Art Clinic oferuje swoim pacjentom raty 0% lub nawet 48 niskich rat na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności.

Dostępne niskie raty...
nie odkładaj ważnych spraw na później

Dostępne 10 rat 0% 1 lub nawet 48 niskich rat 2

481 200

Przykład reprezentatywny

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)
Dostępne raty 10 x 0% lub nawet 48 niskich rat - dowiedz się więcej

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Medi Art Clinic
ul. Idzikowskiego 4
60-408 Poznań

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Nasz gabinet mieści się w spokojnej i cichej dzielnicy Poznania – Jeżycach. Dzięki rozbudowanej linii kolejowej oraz nowoczesnemu lotnisku Poznań-Ławica pacjenci spoza miasta nie mają żadnych problemów z dotarciem do ośrodka. Dworzec PKP Poznań Główny znajduje się niecałe 2 km od naszego gabinetu. Krótki spacer dzieli nas zarówno od najbliższego przystanku tramwajowego, jak i autobusowego (przy ul. Dąbrowskiego).

Nasza dzielnica jest znana nie tylko miłośnikom powieści Małgorzaty Musierowicz, chętnie odwiedzającym secesyjno-eklektyczną „kamienicę Borejków” przy ul. Roosevelta 5. W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak np. ciąg uroczych kamieniczek skupionych wokół Rynku Jeżyckiego lub otoczone lasem Jezioro Rusałka – jedno z najbardziej popularnych terenów rekreacyjnych mieszkańców Poznania. W ciągu niespełna kwadransa można dojechać do Starego Miasta, gdzie znajduje się szereg zabytków godnych poznania, w tym dostojny renesansowy ratusz, waga miejska i budynek odwachu.


Najczęstsze pytania o placówkę Medi Art Clinic

 • Jak oceniana jest placówka Medi Art Clinic?

  Placówka Medi Art Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 158 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Medi Art Clinic w Poznaniu?

  Placówka Medi Art Clinic z Poznania posiada w cenniku usług 373 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , stomatologia , ginekologia estetyczna , leczenie nietrzymania moczu (ntm) oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Medi Art Clinic?

  Medi Art Clinic znajduje się w Poznaniu - ul. Idzikowskiego 4. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 61 449 90 89

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Medi Art Clinic?

  Placówka Medi Art Clinic z Poznania otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…