Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Agnieszka Harabin-Matysiak

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Premium Medical

10 / 10
lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

9,3 / 10
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

9,2 / 10
lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki

lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

lek. Agnieszka Gajda-Czerwińska

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, uroginekolog

w Klinika OT.CO - Bielany

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 11 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Prestige Medical Józefów, najwyższa to 3300 zł, natomiast średni koszt to 2027 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Warszawie - gdzie najlepiej?

Punkt Gräfenberga, nazywany potocznie punktem G, znajduje się na przedniej ścianie pochwy i odpowiada za osiąganie satysfakcji w życiu seksualnym. Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu w jego okolice preparatów na bazie kwasu hialuronowego lub tłuszczu własnego pacjentki. Zabieg ma na celu zwiększenie wrażliwości pochwy na doznania seksualne. Efekt może utrzymywać się nawet 2 lata. Po zabiegu powiększania punktu G należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Powiększenie punktu G w warszawskich klinikach

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym oferuje Klinika Estivance, o której artykuły można znaleźć między innymi w czasopiśmie Vita, Art of Beauty i URODA Beauty Expert. Chirurg plastyczny dr Kamil Pietrasik, członek Amerykańskiego Towarzystwa Anatomii Klinicznej, przeprowadza tu zabieg powiększenia warg sromowych większych tłuszczem własnym pacjentki, pobranym wcześniej z innej okolicy ciała. W Estivance kobiety mogą poddać się waginoplastyce w przypadku obecności, deformującej ujście pochwy, blizny po porodzie siłami natury.

Lekarze z Kliniki Medycyny Estetycznej AGklinik wykonują iniekcję preparatu Macrolane, aby uwydatnić punkt G. Ginekolog i położnik dr Robert Bartkowiak, który w AGklinik wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, przeprowadza zabieg laserowego wybielania odbytu, sromu i miejsc intymnych u kobiet. Oprócz tego pacjentki mogą tu poddać się zabiegowi hymenoplastyki, podczas którego odtwarza się błonę dziewiczą.

Augmentacja punktu G w Warszawie jest możliwa także w prywatnej klinice HOLISTIC Clinic, rekomendowanej przez gwiazdy takie jak KORA, Agata Młynarska i Iza Kuna. Pacjentki z zespołem rozluźnienia pochwy mogą poddać się rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa Touch, który aktywuje jej obkurczanie. Ginekolog i położnik dr Marta Blumska-Janiak, która przeszła kurs z  zastosowania laserów w ginekologii estetycznej prowadzony przez prof. Nicola Zerbinatti, przeprowadza zabieg Desirial, polegający na wypełnieniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym. W HOLISTIC Clinic można też umówić się na lipolizę wzgórka łonowego, podczas której lekarz redukuje tkankę tłuszczową zlokalizowaną w tej okolicy ciała.

Lekarze z Kliniki Ambroziak wykonują tzw. G-shot czyli iniekcję kwasu hialuronowego do punktu G. Ginekolog i położnik dr Agnieszka Czarnecka-Świerkot, która brała udział w warsztatach pt. "Techniki laparoskopowo-pochwowe w ginekologii operacyjnej", proponuje pacjentkom małoinwazyjny lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, charakteryzujący się długotrwałymi - kilkuletnimi efektami.

Sthetic Klinika dr Jagielskiej posiada w ofercie powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w znieczuleniu miejscowym, aby zintensyfikować doznania seksualne kobiet, u których liczba receptorów czuciowych uległa zmniejszeniu. Ginekolog dr n. med. Jakub Rzepka, wykonuje laserową korekcję asymetrycznych warg sromowych, a także leczy laserowo problem NTM czyli nietrzymania moczu u kobiet. W Sthetic Klinika można też przy pomocy lasera frakcyjnego nieablacyjnego Palomar przyspieszyć gojenie i zmniejszyć widoczność blizny po cesarskim cięciu.

Ginekolog dr n. med. Ewa Kurowska Mroczek ze szpitala Medicover w Warszawie wstrzykuje kwas hialuronowy do punktu G w krótkim znieczuleniu dożylnym. Szpital Medicover, posiadający Certyfikat „Szpital bez bólu”, oferuje również ujędrniający i nawilżający pochwę zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Aby poprawić jakość życia seksualnego pacjentki mogą dodatkowo poddać się clitoroplastyce czyli plastyce łechtaczki. Jeśli problemy w sferze seksualnej wiążą się z obecnością niepodatnej błony dziewiczej, dr Ewa Kurowska Mroczek wykonuje hymenotomię, podczas której błona dziewicza jest całkowicie wycinana.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…