Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym (augmentacja punktu G) jest to niechirurgiczny zabieg, który wykonuje się w celu powiększenia i ujędrnienia tej części narządów intymnych kobiety. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, jednak po jego zakończeniu pacjentka powinna zostać przez kilkadziesiąt minut pod obserwacją lekarzy. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym krótkotrwałym. W celu powiększenia punktu G lekarz nastrzykuje jego okolice kwasem hialuronowym, istnieje także możliwość wykonania zabiegu przy użyciu tłuszczu własnego pacjentki. Efekty utrzymują się od roku do dwóch lat, a przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są upławy, miesiączka oraz stany zapalne. Augmentację punktu G preparatami zawierającymi kwas hialuronowy przeprowadza lekarz ginekolog.

Gdzie w Bydgoszczy udać się na zabieg augmentacji punktu G kwasem hialuronowym?

InviMed w Bydgoszczy to placówka, w której świadczone są usługi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym zabiegi powiększenia punktu G preparatem Desirial Plus (zawierającym kwas hialuronowy). Zabieg wykonywany jest nie tylko w celu intensyfikacji doznań w trakcie stosunków płciowych, ale również pomocniczo podczas leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Z zastosowaniem preparatu Desirial Plus przeprowadza się w InviMed także rewitalizację warg sromowych oraz pochwy, oferowane są tu ponadto zabiegi hymenoplastyki oraz hymnotomii.

Augmentacja punktu G z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadzana jest także w Centrum Medycznym Laser-Med, a zabieg wykonuje się z zastosowaniem preparatu Neauvia Organic Intense, który wykorzystywany jest również podczas terapii nawodnienia śluzówki pochwy. W Centrum świadczone są ponadto usługi zwiększenia objętości i napięcia skóry większych warg sromowych oraz ogólna poprawa ich kształtu przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego.

Pacjentki, które chcą poddać się zabiegowi powiększenia punktu G, mogą udać się także do Prywatnego Centrum Ginekologiczno-Położniczego Victoria. Augmentacja punktu G przeprowadzana jest tu z wykorzystaniem preparatu kwasu hialuronowego Desirial. W swojej ofercie placówka posiada także zabieg Vaginal Narrower, polegający na zwężeniu wejścia do pochwy oraz liftingu tkanek krocza przy zastosowaniu nici biowchłanialnych. W Centrum wykonywane są również laseroterapie laserem MonaLisa Touch w celu poprawy wyglądu i funkcjonowania miejsc intymnych.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…