Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Katowice

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa powiększenie punktu g w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 8 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 1500 zł w GlivEstetic, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1725 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Katowicach - gdzie najlepiej?

Desirial i Desirial Plus to pierwsze preparaty na świecie dopuszczone do celów ginekologicznych i dedykowane poprawie wyglądu oraz funkcji żeńskich narządów płciowych. Nawilżenie okolic intymnych i powiększenie warg sromowych oraz punktu „G” to główne cele terapii, której bezpieczeństwo wynika z obecności kwasu hialuronowego, jaki naturalnie występuje w skórze właściwej i jest głównym składnikiem preparatów. 

G-Shot – wzmocnić seksualne doznania

Powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G przy pomocy kwasu hialuronowego Desirial to zabieg, który specjaliści Gyncentrum Ginekologia Plastyczna kierują do kobiet o obniżonej satysfakcji seksualnej zarówno z uwagi na brak orgazmu, jak i związanych ze spadkiem doznań uwarunkowanych wiekiem. Zabieg polega na iniekcji niewielkiej ilości kwasu hialuronowego w miejsca poddane zabiegowi. Procedura należy do panelu Ginekologii plastycznej, a zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego uzupełnia rewitalizacja warg sromowych oraz ich powiększenie.

Linia Desirial Plus, która jest przeznaczona do rewitalizacji oraz nawilżenia miejsc intymnych kobiet, należy także do oferty ginekologii plastycznej Angelius Provita, a zakres świadczeń obejmuje zabiegi z wykorzystaniem 1 ampułki kwasu hialuronowego: powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych, odmłodzenie (rejuwenacja, rewitalizacja) pochwy oraz augmentację punktu G. Zabiegi nie są refundowane, a wykonuje je dr n. med. Bartosz Kniażewski, specjalista ginekolog-położnik, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Od 2013 r. w Katowicach działa oddział należący do ogólnopolskiej sieci Klinik InviMed, która specjalizuje się w nowoczesnych technologiach oraz metodach leczenia niepłodności. Oferta obejmuje również zabiegi z ginekologii estetycznej oraz ginekologii, w tym także nowoczesną, niechirurgiczną metodę powiększania i uwydatnienia punktu G kwasem hialuronowym. Zabieg poprzedza konsultacja z ginekologiem, a wykonywany w znieczuleniu miejscowym trwa kilkanaście sekund. Zespół medyczny współtworzy dr n. med. Dorota Kuka-Panasiuk, specjalista ginekolog-położnik.

Mieszkańcy Katowic, Siemianowic oraz innych śląskich miejscowości mogą skorzystać z procedury G-Shot w NZOZ Euro-Klinika w Siemianowicach Śląskich, gdzie taką procedurę z zastosowaniem kwasu hialuronowego wykonuje się nie tylko w zakresie augmentacji „punktu rozkoszy”, ale także w przypadku dolegliwości w postaci suchości sromu i atrofii warg sromowych większych. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, na której podstawie pacjentka kwalifikowana jest do zabiegu, a warunkiem jest prawidłowa cytologia. 

Ginekologia estetyczna to nowa oferta NZOZ EuroMedic Kliniki Specjalistyczne, gdzie realizowane są nowoczesne metody leczenia stref intymnych kobiety, a zakres usług obejmuje m. in.: labioplastykę, nacięcie błony dziewiczej (hymenotomia) lub jej odtworzenie (hymenoplastyka) czy plastykę łechtaczki. W ofercie znajdziemy również zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego, do jakich należy rewitalizacja warg sromowych oraz powiększenie punktu G. Konsultacje medyczne oraz zabiegi świadczy m. in. dr n. med. Ewa Galbiesz–Kwiatkowska, specjalista ginekolog-położnik

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która obejmuje szereg procedur zapewniających poprawę wyglądu oraz polepszenie funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych. Gabinet Medycyny Estetycznej i Ginekologii Dag-Med oferuje w tym zakresie zabiegi odmładzające wargi sromowe większe i skórę sromu, wybielanie warg sromowych mniejszych, plastykę pochwy oraz – z użyciem preparatu Desirial – powiększanie punktu G. To tylko niektóre usługi wykonywane w ramach placówki, jakie świadczy m. in. dr n. med. Dariusz Gajewski,  specjalista ginekolog onkolog-położnik.

Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…