Stomatologia dziecięca Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (47 km od Torunia) w cenie 100 zł lub w LUX MED Bydgoszcz w Bydgoszczy (39 km od Torunia). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Torunia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 95 zł za opatrunek w zębie mlecznym natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 180 zł (wypełnienie światłoutwardzalne zęba mlecznego).

Ile kosztuje stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w innych miastach.

Więcej na temat stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…