Stomatologia dziecięca Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Poznania. Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych można przeprowadzić m.in. w Centrum Stomatologii Śmieleccy w Gnieźnie (48 km od Poznania) w cenie 80 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Poznania na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 80 zł za lakowanie zęba mlecznego natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 100 zł (lakowanie poszerzone zęba mlecznego).

Ile kosztuje stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w innych miastach.

Więcej na temat stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…