Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa stomatologia dziecięca w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Łodzi na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 50 zł za oczyszczanie, fluoryzacja zębów mlecznych natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 200 zł (wypełnienie glassjonomerowe zęba mlecznego).

Ile kosztuje stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…