Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa stomatologia dziecięca w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)

Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Warszawie na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 10 zł za lapisowanie zęba mlecznego natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 120 zł (oczyszczanie, fluoryzacja zębów mlecznych).

Ile kosztuje stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych