Zwężanie pochwy laserem Łódź

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Ewa Iwan

ginekolog

w KCM Beauty & Medical Spa

Zwężanie pochwy laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 6 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 999 zł w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1250 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera w ginekologii estetycznej przyczyniają się nie tylko do eliminacji dolegliwości z nietrzymaniem moczu. Ich rolą jest także poprawa komfortu współżycia poprzez ujędrnienie, nawilżenie i poprawę kondycji pochwy i warg sromowych.

Zabiegi laserem obkurczające i zwężające pochwę

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Dream-Med można umówić się na różnorodne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz laserowego obkurczania pochwy, pacjentka może także poddać się laserowej rewitalizacji pochwy po porodzie i w okresie menopauzalnym oraz laserowym odmładzaniu okolic krocza, jak również terapii w nietrzymaniu moczu czy zabiegowi z użyciem nici zwężających wejście do pochwy. Pacjentami zajmuje się tutaj dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz lekarz zajmujący się medycyną estetyczną, Doświadczenie zdobywała na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im K. Jonschera w Łodzi (chirurgia ogólna) oraz na kursach i szkoleniach (medycyna estetyczna).

Centrum Estetyki Beauty zaprasza na zabiegi z ginekologii estetycznej kobiety chcące wyleczyć zespół rozluźnienia pochwy (VRS). Do zabiegów obkurczania pochwy oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, wykorzystywany jest tutaj laser Er:Yag Fotona Spectro SP. Ponadto można umówić się tutaj także na ujędrnianie warg sromowych oraz wybielanie miejsc intymnych. Zabiegami takimi zajmuje się dr n. med. Włodzimierz Cieśla, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1989 roku i II stopnia od 1999 roku) oraz specjalista endokrynologii (II stopnia od 1999 roku). Swoje doświadczenie medyczne zdobywał m.in. w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym im Rydygiera w Krakowie.

Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Senses Clinic mieszcząca się w Zgierzu (12 km od Łodzi) posiada na wyposażeniu nowoczesny laser  Er:YAG Fotona, którym lekarz wykonuje tutaj nie tylko zabiegi zmniejszające pochwę, ale także zabiegi przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu. Z innych usług ginekologii estetycznej dostępna jest tutaj także laserowa rewitalizacja pochwy i ujędrnianie warg sromowych. Jednym z lekarzy, wykonującym takie zabiegi jest dr Krzysztof Bergander, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1994 roku i II stopnia od 1997 roku), który posiada bogate doświadczanie w swojej dziedziny medycyny.

W  Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire M. Karpińska z zakresu nowoczesnej ginekologii stosowane są m.in, zabiegi laserowe, wykonywane laserem MonaLisa Touch, obkurczające pochwę, a także rewitalizujące wewnętrzną i zewnętrzną część pochwy oraz wykorzystywane przy nietrzymaniu moczu. Ponadto można poddać się tutaj korekcji blizny po nacięciu krocza i po cięciu cesarskim, jak również labioplastyce. Pacjentki przyjmuje tutaj dr n. med. Krzysztof Szram, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1992 roku oraz II stopnia od 1995 roku), który swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki oraz na Oddziale Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi.

Klinika Ziemlewski w Łodzi w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej wykorzystuje laseroterapię. Posiada laser MonaLisa Touch, którym lekarz wykonuje zabieg zwężania pochwy u kobiet, którym zbyt rozluźniona wagina przeszkadza w życiu intymnym. Ponadto zabiegi takie służą tutaj również przy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu a także leczenia objawów menopauzy i odmładzania zewnętrznych okolic intymnych czy wybielania warg sromowych i odbytu. Zabiegami takimi zajmuje się tutaj m.in. dr Agnieszka Osińska, specjalista ginekologii i położnictwa, która szkoliła się z ginekologii estetycznej na licznych kursach, np.."IncontiLase and IntimaLase gynecology treatments".

Do prywatnego Gabinetu Ginekologicznego Małgorzata Kraszewska mieszczącego się w Bełchatowie (50 km od Łodzi) można przyjść na zabiegi przywracania elastyczności pochwy wykonywane laserem MonaLisa Touch. Ponadto lekarz wykonuje tutaj także labioplastykę laserową, rewitalizację okolicy sromu oraz leczenie NTM. Lekarzem tym jest dr Małgorzata Kraszewska, specjalista ginekologii i położnictwa I i II stopnia, która wśród wielu zdobytych dyplomów z zakresu ginekologii posiada także certyfikat, uprawniający ją do przeprowadzania zabiegów laserem MonaLisa Touch.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…