Zwężanie pochwy laserem Poznań

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Zwężanie pochwy laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

Laserowe zwężenie pochwy to zabieg skierowany głównie do kobiet, które po przebytej ciąży lub menopauzie zmagają się z problemem luźnej pochwy. W wyniku tego obniża się jakość ich życia seksualnego, a niekiedy schorzenie prowadzi także do wysiłkowego nietrzymania moczu. Sam zabieg jest w pełni bezpieczny i trwa kilkanaście minut. Wiązka lasera podgrzewa kolagen zawarty w tkankach pochwy. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe twardnieją i kurczą się, a pochwa staje się ciaśniejsza. Po zabiegu kobieta może od razu wrócić do domu i swoich codziennych obowiązków, jednak przez około tydzień nie zaleca się powrotu do życia seksualnego, brania gorących kąpieli ani dźwigania ciężarów. W niektórych przypadkach – gdy stopień rozluźnienia pochwy jest wysoki – może pojawić się konieczność powtórzenia zabiegu.

Laserowe zwężanie pochwy w Poznaniu

W Poznaniu pacjenci mogą wybierać spośród ofert wielu różnych klinik. Wśród tych przeprowadzających ujędrnianie pochwy laserem można wymienić Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej. Tutaj zabiegi wykonuje dr Ibrahim Samir, specjalista Chirurgii Plastycznej i Estetycznej oraz laserowego odmładzania pochwy metodą LVR. Znany chirurg, który doświadczenie zbierał w kalifornijskich prywatnych klinikach, ukończył między innymi kurs Laser Vaginal Rejuvenation przeprowadzony przez Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America. Lekarz ma na swoim koncie już tysiące zakończonych sukcesem operacji i zabiegów. W klinice zabiegi przeprowadza także dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, Docent w Klinice Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje doświadczenie medyczne zdobywał między innymi w Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital, Riyadh w Arabi Saudyjskiej. Po odbyciu szkolenia z technik odmładzania pochwy pod kierownictwem dr Davida Matlocka został członkiem Laser Vaginal Rejucentaion Institute of America. Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej działa w porozumieniu z Laserowym Centrum Odnowy Pochwy z Los Angeles, dzięki czemu pacjentki w Polsce mogą korzystać z procedur o najwyższym standardzie. Co więcej, w gabinecie zadbano o przyjemną i intymną atmosferę, niezwykle ważną jeżeli chodzi o zabiegi z zakresu ginekologii.

Zabieg laserowego obkurczania pochwy jest wykonywany także w Centrum Medycznym Neo-Medica. Pracuje tutaj lek. Maciej Hassan-Bartz, który poza zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej zajmuje się ponadto prowadzeniem ciąży, nowoczesną antykoncepcją oraz leczeniem niepłodności. Doktor przez dziesięć lat pracował w Central Clinical LTD, gdzie zdobył sobie sympatię i uznanie wielu pacjentek.

Ujędrnianie pochwy

W Poznaniu terapią rozluźnionej pochwy zajmuje się także Centrum Medyczne Stadmedica, placówka certyfikowana w standardzie ISO 9001. Do przeprowadzania zabiegów wykorzystywany jest laser FOTONA Spetro SP, dzięki któremu można uzyskiwać maksymalne efekty przy minimalnej głębokości penetracji wiązki lasera. Od 2009r. Centrum Medyczne swoje usługi świadczy w nowowybudowanym, nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Nakielskiej 327. Pracuje tutaj lek. med. Jacek Skórczewski, ginekolog, który poza zabiegami laserowymi z dziedziny ginekologii estetycznej pomaga także kobietom w ciąży oraz wykonuje badania prenatalne. Dr Skórzewski posiada certyfikat ECAMS Certified Cosmetic Vaginal Surgery. Poza pracą w Stadmedice lekarz posiada także własny gabinet w Bydgoszczy. Zabieg laserowego obkurczenia pochwy przeprowadzany jest także w poznańskiej Mandala Beauty Clinic: tutaj też odbywają się zabiegi amerykańską metodą LVR i przeprowadza je dr Samir Ibrahim. Klinika jest przystosowana do podjęcia gości z zagranicy oraz należy do międzynarodowych stowarzyszeń, by wymienić przynajmniej DYNAMX – International Center for Artistic Body Sculpture czy Advanced Body Sculpture Institute.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…