Zwężanie pochwy laserem Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

9,3 / 10
lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki

lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

lek. dent. Konrad Rylski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dr Rylski Clinic

Zwężanie pochwy laserem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 10 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 800 zł w LUX MED Stara Iwiczna, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1545 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic Gabinet zabiegowy w Leo Beauty Clinic

Laserowe obkurczanie pochwy to nieinwazyjny zabieg, bezpieczny i szybki. Laser rozgrzewa kolagen zawarty w tkankach pochwy sprawiając, że jego włókna stają się krótsze i twardsze, a pacjentka ponownie może cieszyć się swoim życiem seksualnym. Rozluźnienie pochwy spowodowane jest zazwyczaj przebytą ciążą lub postępującą menopauzą. Zabiegi laserowego obkurczania pochwy trwają około kilkanaście minut, a rekonwalescencja jest niezwykle krótka. Kobieta może natychmiast wrócić do swoich codziennych obowiązków oraz do pracy. Przez pierwszy tydzień zaleca się wstrzemięźliwość seksualną, unikanie gorących kąpieli oraz dźwigania ciężarów. Jeżeli zespół luźnej pochwy jest daleko posunięty, zabieg niekiedy należy wykonać więcej niż raz.

Laserowe zwężanie pochwy w Warszawie

Wiele ze stołecznych klinik ma w swojej ofercie zabiegi z zakresu laserowego ujędrniania pochwy. Jedną z nich jest Klinika Ziemlewski zlokalizowana przy Alejach Jerozolimskich. Pracuje tutaj dr Agnieszka Osińska, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, Członiki Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Doktor ukończyła ponadto wiele kursów poszerzających jej wiedzę oraz umiejętności. Należałoby tutaj wymienić przede wszystkim szkolenie pt. „IncontiLase and IncontiLase gynecology treatments” oraz certyfikat „European Federation for Colposcopy and Pathology of LFGT”. Poza laserowym zwężaniem pochwy doktor zajmuje się także wybielaniem oraz odmładzaniem miejsc intymnych, korekcją warg sromowych, powiększaniem punktu G czy lipolizą inekcyjną wzgórka łonowego. Podobne kwalifikacje ma dr Agnieszka Wróblewska, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistka II stopnia położnictwa i ginekologii. Wśród szerokiego spektrum zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej znajduje się leczeniem syndromu rozluźnienia pochwy za pomocą lasera Er-Yag Fotona. Zabiegi te są przeprowadzana także w filiach kliniki w Łodzi i Wrocławiu.

Zabieg laserowego zwężania pochwy przeprowadza także dr Bartosz Pawlikowski, specjalista dermatologii i wenerologii, absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE w Warszawie przeprowadza zabiegi za pomocą innowacyjnego lasera MonaLisa Touch, wyspecjalizowanego w leczeniu kobiecych dolegliwości intymnych. Pracuje tutaj także ginekolog dr Michał Barwijuk, członek założyciel Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Zabiegi laserowego ujędrniania pochwy przeprowadza także dr Robert Bartkowiak z AGklinik. Placówka medyczna zajęła w 2006r. IV miejsce w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Tygodnika Wprost, a jej nowoczesne sale operacyjne, zabiegowe i pokoje pacjentów są wyposażone zgodnie z europejskimi standardami.

Ujędrnianie pochwy w klinikach ginekologii estetycznej w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu laseroterapii pochwy wykonywane są także w klinice SkinClinic. To nie tylko placówka medyczna, ale również SPA, chętnie odwiedzane przez turystów z Polski i zagranicy, a także osobistości z pierwszych stron gazet. Poza laseroterapią można tutaj poddać się zabiegom z zakresu ujędrniania skóry, likwidacji tkanki tłuszczowej czy np. skorzystać z regenerującym zabiegów w SPA. Wykorzystywane tutaj urządzenia posiadają certyfikaty FDA i CE. Pracuje tutaj między innymi dr n. med. Iryna Kozicka, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Tajniki stosowania lasera zgłębiała na licznych szkoleniach, w tym na dwóch kursach prowadzonych przez Nicola Zerbinattiego.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…