Zwężanie pochwy laserem Gdańsk

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr Kinga Kusyk

ginekolog

w Diamond Clinic

Zwężanie pochwy laserem Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 4 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 700 zł w Ultraderm, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1638 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Laserowe obkurczanie pochwy to nieinwazyjny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który jest alternatywą dla chirurgicznych metod, które wiążą się z większą inwazyjnością oraz wyższym ryzykiem wystąpienia powikłań pozabiegowych. Metoda polega na fototermicznym obkurczaniu błony śluzowej tkanki kontrolowaną energią lasera, emitowaną za pomocą specjalnej głowicy, wprowadzanej do kanału pochwy. Pod wpływem ciepła dochodzi do skurczu włókien kolagenu oraz ich wzmocnienia, co skutkuje remodelingiem tkanki oraz wzbogaceniem jej w nowy kolagen, dzięki czemu staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszając w efekcie wejście do pochwy.

Laserowe zwężenie pochwy – zabiegi w Gdańsku

Ginekologiczne, laserowe zabiegi odmładzające i regenerujące miejsca intymne, a także laseroterapia miejsc intymnych wraz z małoinwazyjnym zwężeniem pochwy to zakres świadczeń, jakie wykonuje lek. med. Anna Raniszewska, specjalista ginekolog-położnik II stopnia. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, oprócz leczenia problemów, związanych z niepłodnością i endokrynologią, w swojej praktyce skupia się na chirurgii ginekologicznej i estetycznej, zarówno klasycznej, jak i małoinwazyjnej. W ramach ginekologii estetycznej wykonuje także zabiegi liftingujące z użyciem kwasu hialuronowego.

Zwężenie i rewitalizacja pochwy należą do zabiegów laserowej ginekologii estetycznej, jakie oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej dr Pernak. Leczenie zespołu rozluźnienia pochwy jest tu małoinwazyjną procedurą, która wykorzystuje działanie lasera frakcyjnego Edge One CO2 firmy Jeisys. Terapia frakcyjna, której zaletą jest fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy, stosowana jest tu zarówno do odmładzania pochwy, rewitalizacji krocza jak i do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. W ofercie placówki znajduje się także laserowe leczenie suchości i atrofii pochwy.

Zwężenie pochwy laserem jest także propozycją Centrum Zdrowia i Urody Orchid w Sopocie, gdzie specjaliści korzystają z technologii IncontiLase. Procedura polega na dostarczaniu do kanału pochwy kontrolowanych impulsów energii lasera, doprowadzając do termicznego ujędrniania tkanek i zawartego w niej kolagenu. Metoda ta stosowana jest również w terapii nietrzymania moczu, a zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym za pomocą lasera Fotona Spectro SP. 

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…