Zwężanie pochwy laserem Wrocław

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

9,0 / 10
lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

Zwężanie pochwy laserem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 2 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Omega Medical Clinics, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 2250 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Syndrom rozluźnienia mięśni dna miednicy mniejszej, zwany potocznie zespołem „luźnej pochwy”, objawia się odczuciem utraty elastyczności pochwy, co obniża tarcie podczas stosunku, a tym samym pozbawia całkowicie satysfakcji seksualnej. Dzięki energii lasera, istnieje możliwość obkurczenia tkanek pochwy oraz włókien kolagenu, inicjując procesy remodelingu i neokolagenezy,  co skutkuje odmłodzeniem obszaru oraz zwiększeniem jego elastyczności i napięcia.

Nieinwazyjne zwężanie pochwy – w trosce o intymny komfort kobiety

Gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy oraz poprawę jej elastyczności uzyskamy w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej decydując się na zabieg laserowej plastyki pochwy. Placówka korzysta z technologii MonaLisa Touch, a terapia jest częścią procedury kompleksowego podejścia do kwestii związanych z poprawą estetyki okolic intymnych w ramach zabiegów plastyki krocza po porodzie oraz likwidacji skutków menopauzy. W ramach oferty, placówka świadczy ponadto profesjonalne usługi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej.

Jak zwracają uwagę specjaliści Centrum ginekologiczno-położniczego ZimMed, początkowo wykorzystanie lasera MonaLisa Touch było ukierunkowane na leczenie nietrzymania moczu. Wzrost satysfakcji ze współżycia wśród pacjentek terapii NTM sprawił, że technologia ta znalazła zastosowanie w zabiegach korekcyjnych, w leczeniu następstw zespołu luźnej pochwy. Laserowe zabiegi w jej obrębie, w tym korekcja i rewitalizacja jej tkanek stanowią obok badań USG, główny filar oferty Centrum. Jego twórcą jest prof. dr hab. Mariusz Zimmer, specjalista ginekolog- położnik. kierownik II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa UM przy ul. Borowskiej.

Intimalase, czyli laserowe obkurczanie pochwy to oferta Centrum Medycznego Proclinic®, jakie wykorzystuje technologię Er:Yag.  Kontrolowana emisja energii lasera, dzięki przebudowie kolagenu remodeluje tkanki pochwy i w bezbolesny sposób zwęża jej światło. W ramach oferty przeprowadzane są również badania kwalifikujące do zabiegu wysiłkowego nietrzymania moczu: USG oraz cytologia, jakie są wliczone w koszt całej procedury. Kadrę specjalistów stanowi m.in. dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek, specjalista ginekolog–położnik, certyfikowana w zakresie badań USG w ginekologii i położnictwie oraz badań kolposkopowych.

Likwidacja dyspareunii, przebudowa kolagenu tkanki pochwy oraz zwiększenie jej napięcia to główne wskazania do laserowej rewitalizacji waginy laserem frakcyjnym Beladona, jaki świadczy Centrum Estetyki dr Kulczycka. W laseroterapii pochwy oraz w małoinwazyjnych zabiegach z ginekologii estetycznej (labioplastyka, waginoplastyka), specjalizuje się lek. med. Jan Korzeniewski, specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa. Placówka realizuje ponadto bogaty pakiet usług estetycznych z zakresu kosmetologii i laseroterapii. 

Małoinwazyjne procedury dedykowane okolicom intymnym, realizuje Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica, oferując dwie techniki laserowego leczenia zmian w strukturze pochwy i ich następstw: Intimalase – poprawę elastyczności (odmładzanie) pochwy oraz Incontilase – remodeling kolagenu i leczenia inkontynencji. W terapii stosowany jest laser Er:YAG firmy Fotona z opatentowanym systemem kontrolowanej energii. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lek. med. Kamil Zalewski, ginekolog, chirurg, certyfikowany kolposkopista.

Problem luźnej pochwy leczy również lek. med. Agnieszka Osińska, ginekolog-położnik, która we wrocławskim oddziale Klinik Ziemlewski specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii pochwy i intymnych narządów zewnętrznych. Do zabiegu rewitalizacji i liftingu pochwy wykorzystuje technologię Er-YAG firmy Fotona oraz MonaLisa Touch™, z zakresu której posiada certyfikat. Do zabiegu kwalifikuje konsultacja oraz badania ginekologiczne.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…