Zwężanie pochwy laserem Bydgoszcz

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Zwężanie pochwy laserem w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zabieg jest dedykowany kobietom zmagającym się z zespołem luźnej pochwy (VRS – Vaginal Rejuvenation Surgery), będącym następstwem licznych porodów i spadku napięcia mięśni dna miednicy mniejszej, jak również zmian atroficznych towarzyszących menopauzie. Nowoczesna procedura stanowi również nieinwazyjne wsparcie terapii wysiłkowego NTM.

Rewitalizacja i odmładzanie okolic intymnych

Ofertę nowoczesnej ginekologii estetycznej Prywatnego Centrum Ginekologiczno–Położniczego Victoria NZOZ stanowi laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka, za pośrednictwem którego certyfikowani w zakresie labioplastyki i ginekologii estetycznej przez prof. Nicola Zerbinatiego (twórcę metody) specjaliści placówki, zabieg laserowego obkurczania pochwy przeprowadzają w ramach leczenia skutków atrofii pochwy spowodowanej okresem menopauzy. Zabieg stanowi również uzupełnienie procedury poprawy wyglądu i funkcjonowania okolic intymnych oraz likwidacji deformacji i asymetrii warg sromowych. Centrum istnieje od 1999 r. dzięki inicjatywie dr n. med. Jerzego Sarapa, specjalisty położnictwa i ginekologii. 

Zabieg MonaLisa Touch® pod kierunkiem prof. Nicola Zerbinatiego po raz pierwszy w Bydgoszczy został wykonany w Klinikach Bieńkowscy Esteticmed.pl. System laserowy SmartXide2 MonaLisa Touch® jest tu alternatywą dla tradycyjnych zabiegów operacji plastycznych z zakresu ginekologii czy farmakologicznego leczenia objawów menopauzy. Oprócz zabiegu endo-waginalnego wskutek atrofii tkanek pochwy, laser stosowany jest tu również w zakresie resurfacingu, remodelingu i plastyki pochwy. Ekspertem w dziedzinie laserowej korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych jest dr n. med. Jacek Skórczewski, specjalista ginekolog-położnik.

Dr n. med. Jacek Skórczewski związany jest również z rodzinną firmą, jaką jest Centrum Medyczne Stadmedica dr n. med. Ewa Jundziłł- Bieniek. W ramach oferty zabiegów ginekologicznych, specjalizuje się tu w ginekologii laserowej, wykonując zabiegi odmładzania i odnowy struktur krocza (perineoplastyka) oraz poprawiając elastyczność pochwy. Jako ekspert ginekologii estetycznej, wykonuje również laserowy zabieg leczący wysiłkowe nietrzymanie moczu. Placówka świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie poradnictwa i diagnostyki specjalistycznej oraz chirurgii. Oferta realizowana jest w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie.

Z CM Stadmedica związane jest również CM Stadestetica, jakie wyspecjalizowało się w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej. Bogatą ofertę uzupełniają laserowe procedury z zakresu ginekologii estetycznej skierowane do kobiet, pragnących poprawić wygląd oraz funkcję narządów płciowych. Zabieg obkurczania pochwy - poprawy elastyczności jej tkanek wykonywany jest tu z użyciem lasera Er:YAG Fotony, a certyfikowanym lekarzem w zakresie zastosowań lasera jest lek. med. Michał Markiewicz. Nieinwazyjną metodę stosuje się również w terapii NTM.  

Luźność pochwy oraz brak satysfakcji ze współżycia jest wskazaniem do laserowego obkurczania pochwy w Klinice Skin-Med, gdzie zabieg wykonywany jest także w technologii Er-YAG Fotona. Fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy stymuluje kolagen w jej błonie śluzowej oraz w powięzi wewnątrzmiednicznej, czego efektem jest wzrost napięcia i elastyczności tkanek oraz zmniejszenie obwód pochwy. Ekspertem ginekologii estetycznej jest w placówce lek. med. Andrzej Małek, specjalista ginekolog-położnik.

Spadek elastyczności tkanek pochwy i struktur ją otaczających spowodowane porodami oraz procesem starzenia się, jest wskazaniem do zabiegu laserowego obkurczanie pochwy – IntimaLase w Szpitalu Eskulap w Osielsku. Nowatorska, opatentowana terapia ujędrniania pochwy laserem Er:Yag firmy Fotona, wykazuje znaczną poprawę elastyczności pochwy i satysfakcji seksualnej kobiet. Nieinwazyjny zabieg wykonywany jest w warunkach gabinetu ginekologicznego, a poprzedza go konsultacja specjalisty ginekologa, m. in. dr n. med. Jolanty Zegarskiej oraz badanie cytologiczne. Procedura nie jest refundowana.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…