MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący zwężanie pochwy laserem w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa zwężanie pochwy laserem w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w TOP CLINIC DER-MED

10 / 10
lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10

Zwężanie pochwy laserem Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 5 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Klinika Magnuccy, najwyższa to 1490 zł, natomiast średni koszt to 1173 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem w Tychy placówkach:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Tychach - gdzie najlepiej?

Zabieg zwężania pochwy za pomocą lasera wykonuje się w przypadku jej rozluźnienia, do którego dochodzi na skutek porodów i okresu menopauzalnego (niejednokrotnie kobiety skarżą się wówczas na brak satysfakcji z życia seksualnego). Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia laserowego obkurczania pochwy wymienia się m.in. ciążę, miesiączkę oraz infekcje intymne. Procedura nie wymaga zastosowania znieczulenia. Prowadzi ona do zwiększenia elastyczności ścianek pochwy i zmniejszenia jej obwodu. Zaraz po zabiegu pacjentka może wrócić do domu.

Laserowe zmniejszenie pochwy w Tychach – gdzie można udać się na zabieg

W Zawierciu, które znajduje się około 49 kilometrów od Tychów, zabieg obkurczania pochwy wykonać może lek. med. Wojciech Mleczko, specjalista ginekolog i położnik, który specjalizuje się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Procedurę zwężenia pochwy przeprowadza za pomocą lasera frakcyjnego CO2 Ultra Frax Reborn. Udać się można do niego również na zwężenie wejścia do pochwy przy użyciu nici Vaginal Narrover lub Aptos. Jego oferta obejmuje ponadto modelowanie warg sromowych mniejszych (laserowe lub chirurgiczne), rewitalizację i wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym (Neauvia Desirial) oraz laserowe usuwanie kłykcin i nadżerek szyjki macicy. Szukać u niego pomocy mogą również kobiety, zmagające się z problemem nietrzymania moczu (farmakoterapia, pessary, laser CO2 i podwieszenie cewki moczowej za pomocą taśmy TOT).

W Katowicach, które znajdują się około 19 kilometrów od Tychów, zwężenie pochwy laserem przeprowadzić można w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED, w którym świadczona jest cała gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W ośrodku zabieg obkurczania pochwy wykonuje się przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch. Wykorzystuje się go także do nawilżania pochwy, poprawy jej elastyczności, wybielania odbytu oraz leczenia nietrzymania moczu. W Centrum za jego pomocą wykonuje się także plastykę warg sromowych.

Na laserowe obkurczanie pochwy w Katowicach udać się można także do lek. med. Dawida Serafina, specjalisty ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Specjalizuje się m.in. w zabiegach laserowych w ginekologii. Do leczenia rozluźnienia pochwy stosuje laser MonaLisa Touch, za jego pomocą wykonuje również procedurę korekcji warg sromowych (labioplastykę). Przeprowadza zabiegi wypełniania i rewitalizacji okolic intymnych przy użyciu kwasu hialuronowego, jego oferta obejmuje ponadto leczenie niepłodności oraz zabiegi in vitro.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…