Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący operacja wodniaka jądra w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja wodniaka jądra w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
dr n. med. Wojciech Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

9,6 / 10
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

9,0 / 10

Operacja wodniaka jądra Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja wodniaka jądra w 4 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 4000 zł w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań, najwyższa to 5450 zł, natomiast średni koszt to 4817 zł.

Ile kosztuje operacja wodniaka jądra w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja wodniaka jądra w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny operacja wodniaka jądra w innych miastach.

Operacja wodniaka jądra w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Istnieją dwa typy wodniaków jąder: wrodzone, które rozpoznaje się w wieku noworodkowym i dziecięcym, oraz nabyte, jakie występują u osób dorosłych w następstwie m. in. urazu bądź ostrego, przewlekłego zapalenia jądra lub najądrza. W tej grupie, wodniaki często pojawiają się w przebiegu choroby nowotworowej jądra. Przyczyną schorzenia jest zaburzenie równowagi pomiędzy wydzielaniem a wchłanianiem płynu przez osłonkę pochwową jądra, co z kolei prowadzi do  gromadzenia się płynu między błoną trzewną a ścienną jądra. Opróżnienie wodniaka i chirurgiczne wycięcie osłonek jest podstawową procedurą wykonywaną zwykle w trybie jednodniowym.

Hydrocelektomia w Poznaniu

Szeroki zakres badań i operacji urologicznych, w tym operacyjne leczenie guzów jądra (orchidektomia) oraz wodniaka jądra świadczy dr n. med. Agnieszka Ida, specjalista urolog FEBU. Chirurgiczne opróżnienie wodniaka i wycięcie osłonek wykonuje w trybie jednodniowym, w znieczuleniu miejscowym z dożylną sedacją. Konsultacje i kwalifikacje do zabiegu przeprowadza m. in. w ramach nowoczesnej, prywatnej kliniki, jaką jest Specjalistyczne Centrum Medyczne Lekarze, a także w Swarzędzu, w CM Diagnosis.

Nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń układu moczowego oraz kompleksową opieką podczas leczenia szpitalnego świadczy w ramach Indywidualnej Praktyki Lekarskiej specjalista urolog, chirurg, seksuolog i członek European Board of Urology, dr n. med. Roland Dadej. Leczenie operacyjne schorzeń układu moczowo-płciowego, w tym operacja wodniaka jądra lub torbieli nasiennej, obejmuje metody chirurgii klasycznej (np. prostatektomia radykalna, nefrektomia, cystektomia), metody endoskopowe, laparoskopowe, a także laserowe.

Kompleksowe leczenie prywatne oraz refundowane oferuje Szpital Medical Prestige, gdzie w ramach Urologii wykonywana jest szeroka diagnostyka i leczenie schorzeń męskiego układu moczowo-płciowego, a większość zabiegów urologicznych realizowana jest w ramach chirurgii jednego dnia. Wodniak jadra, stulejka czy żylaki powrózka nasiennego to tylko niektóre procedury operacyjne, które lekarze przeprowadzają w trybie ambulatoryjnym,  a po operacji pacjent pozostaje w klinice pod indywidualną, kilkugodzinną opieką pielęgniarki.

Pacjenci szukali zabiegu operacja wodniaka jądra w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat operacja wodniaka jądra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…