Lekarze wykonujący operacja wodniaka jądra w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa operacja wodniaka jądra w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

9,6 / 10

Operacja wodniaka jądra Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja wodniaka jądra w 3 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 3500 zł w Medistica Medical Group, najwyższa to 5720 zł, natomiast średni koszt to 4273 zł.

Ile kosztuje operacja wodniaka jądra w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja wodniaka jądra w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny operacja wodniaka jądra w innych miastach.

Operacja wodniaka jądra w Krakowie - gdzie najlepiej?

Do częstych objawów wskazujących na wodniaka jądra należą: powiększenie jądra (bez zaczerwienienia - jądro o gładkiej i napiętej powierzchni), rozpraszanie światła przez worek mosznowy oraz zwiększanie się wodniaka wraz z nadejściem wieczoru. Przyczynami powstawania wodniaka są najczęściej: zapalenia jądra i najądrza, urazy jądra oraz przebyta operacja przepukliny pachwinowej lub żylaków powrózka nasiennego. 

Jądra bez wodniaka

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Oddziale Chirurgii Jednego Dnia zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii urologicznej, m.in. są to klasyczne zabiegi operacji wodniaka jądra sposobem Winkelmana lub Bergmana. Ponadto lekarze wykonują tutaj także operacje usunięcia jądra, plastykę wędzidełka czy operację plastyczną stulejki oraz operację żylaków powrózka nasiennego - otwarta metoda Palomo lub Iwanisewitch. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Leszek Byrski, chirurg ogólny, który posiada specjalizację z tej dziedziny I stopnia (od 1981 roku) oraz urolog specjalizacji II stopnia od 1985 roku. Doświadczenie swoje z urologii zdobywał w Szpitalu Powiatowym im. bł. Marty Wieckiej w Bochni.

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina posiada przy ul. Barskiej Poradnię Urologiczną, w której po odpowiedniej konsultacji z zakresu chorób układu moczowo-płciowego oraz diagnozie wodniaka jądra pacjent może poddać się operacji jego usunięcia. Ponadto lekarz wyleczy tutaj także inne męskie schorzenia podejmując się m.in. operacji plastycznej stulejki lub wędzidełka prącia, a także operacji usunięcia jądra. Lekarzem tym jest dr n. med. Adam Kwinta, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1983 roku) oraz specjalista urologii (II stopnia od 1986 roku), który z zakresu urologii rozwija się nie tylko w praktyce zawodowej, ale także naukowo - wydał kilkadziesiąt publikacji. 

W CenterMedzie Szpitalu Św. Łazarza znajduje się Oddział Urologii, w którym wykonywanych jest szereg operacji natury urologicznej, m.in. jest to zabieg chirurgiczny leczący wodniaka jądra. Ponadto lekarz wykonuje także operację stulejki czy powrózka oraz operację żylaków powrózka nasiennego w sposób klasyczny i laparoskopowy. Można poddać się także wszczepowi jądra dwustronnie oraz usunięciu torbieli najądrza. Lekarzem tym jest dr n. med. Piotr Maciukiewicz, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku), specjalista urologii (II stopnia od 1996 roku) oraz doktor nauk medycznych od 2004 roku. Doktor jest Konsultantem Wojewódzkim (małopolskim) w dziedzinie urologii. 

Scanmed Szpital Św. Rafała oferuje z zakresu urologii m.in. zabieg hydrocoele - usunięcie wodniaka jądra, a także orchiectomię - usunięcie jądra, implementację protezy jądra, spermatoelę - usunięcie torbieli nasiennej oraz varicocoele - usunięcie żylaków powrózka nasiennego i wiele innych zabiegów. Jednym ze specjalistów urologii jest tutaj dr n. med. Janusz Jaszczyński, chirurg ogólny I stopnia od 1997 roku oraz urolog, posiadający specjalizację II stopnia z tej dziedziny od 2001 roku. Doktor Jaszczyński może poszczycić się posiadaniem certyfikatu FEBU (przyznanym przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne).

Oddział Kliniczny Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie proponuje pacjentom z wykrytymi wodniakami jąder ich chirurgiczne wyleczenie. Ponadto wykonywane są tutaj zabiegi z zakresu urologii rekonstrukcyjnej (np. prącia i cewki moczowej), zabiegi z dziedziny uro-onkologii a także zabiegi z powodu schorzeń nienowotworowych. Pacjentów leczy tutaj m.in. prof. dr hab. n. med. Piotr Chłosta,  specjalista chirurgii ogólnej (od 1995 roku) oraz specjalista urologii (od 1998 roku), który posiada bogate doświadczenie z zakresu urologii zdobyte m.in. na Oddziale Urologicznym Szpitala Specjalistycznego Instytutu Medycznego EMC we Wrocławiu (lata 200-2003).

W Specjalistycznym Gabinecie Urologicznym Uromed z zakresu zabiegów chirurgicznych lekarz przeprowadza m.in. operacje na jądrach - w tym  operacyjne leczenie wodniaka jądra, a także operacje prącia, laserowe leczenie prostaty czy leczenie raka jąder. Lekarzem tym jest prof. dr hab. n. med. Zygmunt Dobrowolski, chirurg ogólny, urolog, który swój szlif urologiczny doskonalił w ośrodkach za granicą, np. w Klinice Urologii Uniwersytetu Stanowego w New York czy w Klinice Urologi w Wiedniu.

Pacjenci szukali zabiegu operacja wodniaka jądra w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat operacja wodniaka jądra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…