Operacja wodniaka jądra Warszawa

Lekarze wykonujący operacja wodniaka jądra w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa operacja wodniaka jądra w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Jacek Albiński

chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog

w Klinika Medyczna Wilmed

Operacja wodniaka jądra Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja wodniaka jądra w 8 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 3800 zł w Klinika OT.CO - Bielany, najwyższa to 8700 zł, natomiast średni koszt to 5723 zł.

Ile kosztuje operacja wodniaka jądra w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja wodniaka jądra w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny operacja wodniaka jądra w innych miastach.

Operacja wodniaka jądra w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed Sala operacyjna w Klinika Medyczna Wilmed

Nagromadzenie płynu między błoną trzewną i błoną ścienną jądra, wodniak jądra - dolegliwość powodująca ból, utrudnienia w chodzeniu i niekorzystnie wpływająca na liczbę i żywotność plemników. Schorzenie to może być wrodzone – w tym wypadku najczęściej diagnozuje się je u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia. Niekiedy rozwija się także u dorosłych mężczyzn. Operacja zazwyczaj trwa 1 – 2 godziny i wykonywana jest w znieczuleni miejscowym. Najczęściej po ośmiu godzinach od zabiegu pacjent może udać się do domu. Przez pierwsze kilka dni należy nosić opatrunek i uważać, by nie zamoczyć rany. Obrzęk i bolesność mogą utrzymywać się przez kilkanaście dni. Po tym okresie przeważnie można wrócić do pracy.

Operacja wodniaka jądra w Warszawie

Takie operacje wykonywane są w warszawskiej Specjalistycznej Przychodni Medycznej Nasmed, specjalizującej się głównie w zabiegach chirurgii jednego dnia. Pracuje tutaj lek. med. Marcin Rafał Rudziński, członek Fellow of the European Board of Urology (FEBU) I Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Urologii Centrum Medycznego Ksztalcenia Podyplomowego, z którym współpracuje do dziś. Drugim specjalistą urologii w placówce jest lekarz Piotr Kuzaka. Na Targówku w Warszawie funkcjonuje Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Iatros. Poza wodniakiem jądra, pacjenci mogą tutaj wyleczyć się także z innych chorób jąder i moszny, jak np. torbiele nasienne i zmiany skórne. Wykonuje je lek. med. Jacek Łempicki, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 1979r., specjalista urolog i chirurg ogólny.

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy Attis to kolejna placówka, do której mogą skierować się pacjenci cierpiący z powodu wodniaka jądra. Centrum zostało finalistą w konkursie „Bezpieczny Szpital 2007r.”, zorganizowanym przez Rzeczpospolitą. Wykonywane są tutaj ponadto operacje powrózka nasiennego, torbieli najądrza i inne. Takie operacje wykonywane są także w w gabinecie Medycyna Młodości dr Urszuli Brumer. Pracuje tutaj lek. med. Zbigniew Plewa, specjalista chirurgii onkologicznej i lekarz medycyny estetycznej. Poza wodniakami jądra, zajmuje się także np. powiększaniem penisa.

Warszawskie kliniki urologiczne

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Wodniaka jądra można operować także w warszawskim Wilmedzie, klinice, która swoją działalność rozpoczęła w 1992r. Pracuje tutaj między innymi lek. med. Piotr Ciszewski, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, który wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, laparoskopii oraz proktologii. W Warsaw Medical Center Warszawkim Centrum Medycznym pracuje dr Mieczysław Śmigielski, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 1976r., który zajmuje się leczeniem wodniaków jąder u dzieci. Specjalista II stopnia chirurgii dziecięcej i specjalista urologii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Zdrowie Dziecka, Klinice Chirurgii Dziecięcej Centrum Kształcenia Podyplomowego WAM i w innych placówkach. W warszawskim Centrum poza wodniakami jądra u dzieci leczone są także spodziectwo czy refluks pęcherzowo-moczowy. 

Pacjenci szukali zabiegu operacja wodniaka jądra w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacja wodniaka jądra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…