Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej Bielsko-Biała i okolice

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 3100 zł lub w Lens Clinic w Rybniku (48 km od Bielska-Białej) gdzie cena za operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej wynosi 3200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

dr n. med. Witold Korzekwa

okulista

w Szpital Specjalistyczny CM MAVIT

ocena 4,3 / 5  (4 opinii)
prof. dr hab. n. med. Katarzyna Michalska-Małecka