Usunięcie zęba ósmego Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie zęba ósmego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Tychów. Usunięcie zęba ósmego można przeprowadzić m.in. w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (17 km od Tychów) w cenie 590 zł lub w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej w Gliwicach (32 km od Tychów) gdzie cena za usunięcie zęba ósmego wynosi 500 zł. W wymienionej placówce usunięcie zęba ósmego wykonuje chirurg stomatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie zęba ósmego najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie zęba ósmego w 9 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 350 zł w Centrum Medyczne Severux, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 714 zł.

Ile kosztuje usunięcie zęba ósmego w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie zęba ósmego najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie zęba ósmego w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie zęba ósmego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…