Laserowe usuwanie żylaków Tychy

Szukasz kliniki w Tychach, w której można poddać się laserowemu usuwaniu żylaków? Dobrze trafiłeś! Oto lista 7 tutejszych placówek, które posiadają w swojej ofercie laseroterapię. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący laserowe leczenie żylaków nóg w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa laserowe leczenie żylaków w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10

Laserowe leczenie żylaków nóg Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury laserowe leczenie żylaków nóg w 7 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1600 zł w Centrum Lekarskie Alfa, najwyższa to 4200 zł, natomiast średni koszt to 2886 zł.

Ile kosztuje laserowe leczenie żylaków nóg w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe leczenie żylaków nóg w Tychy placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Laserowe leczenie żylaków nóg w Tychach - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych są to trwale widoczne odcinki rozszerzonych żył. Stanowią one nie tylko problem estetyczny, ale również zdrowotny. Zaburzenia przepływu krwi, które ściśle wiążą się z powstawaniem żylaków, mogą prowadzić nawet do zakrzepowego zapalenia żył, trudno gojących się owrzodzeń i zatorowości tętnicy płucnej. Codziennymi dolegliwościami, z którymi borykają się osoby z żylakami, są obrzęki, drętwienie i uczucie ciężkości nóg. Mogą także występować bóle łydek oraz skurcze. Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT polega na wyłączeniu z krwioobiegu chorych żył oraz źródła ich powstania. Po zabiegu przez kilka dni należy nosić opatrunek uciskowy, najczęściej w postaci specjalnej pończochy.

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT - gdzie można poddać się zabiegowi w Tychach?

Lek. med. Paweł Ćwik, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej oraz I i II stopnia chirurgii ogólnej, przeprowadza laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT w Tychach. W codziennej pracy z pacjentami zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem zachowawczym chorób tętnic i żył. Świadczy również usługi z zakresu diagnostyki USG kolor doppler aorty, tętnic i żył oraz skleroterapii teleangiektazji i żylaków siatkowatych. Przeprowadza ponadto zabieg laserowego przezskórnego zamykania naczynek.

Medicus Estetic oferuje pacjentom zabiegi laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Podczas tego typu operacji wykorzystywany jest laser diodowy EVLT o mocy 1470 nm z włóknami radialnymi, żylaki usuwane są także metodą Radio Frequency EVRF. Ponadto w placówce przeprowadzane są skleroterapia piankowa metodą Tessariego. Przed podjęciem laseroterapii żylaków dolnych pacjent poddawany jest USG dopplera. W tym celu stosowane są urządzenia Sonoscape SSI6000, SonoAce Pico oraz Krez.

Chirurg naczyniowy dr n. med. Jacek Kostecki, który posiada także specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej i angiologii, również zajmuje się laserowym leczeniem żylaków kończyn dolnych EVLT. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera Foton Focus XP2. Jest autorem i współautorem wielu publikacji dotyczących chirurgii naczyniowej, w tym Wtórna profilaktyka w zakrzepicy żył głębokich. Kiedy jest wskazane stosowanie heparyn drobnocząsteczkowych? Przegląd literatury czy Krytyczne niedokrwienie kończyn dolnych. Niedokrwienna rana przewlekła stopy u chorych bez cukrzycy - zalecenia leczniczo - pielęgnacyjne.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Katowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

Więcej na temat laserowe leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…