Endoprotezoplastyka całkowita kolana Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tychów. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (16 km od Tychów) w cenie 20100 zł lub w Scanmed Sport w Żorach (25 km od Tychów) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 23300 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wykonuje ortopeda. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 2 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 20100 zł w AVIMED, najwyższa to 23300 zł, natomiast średni koszt to 21700 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…