Rezonans magnetyczny Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą rezonans magnetyczny, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Tychów. Rezonans magnetyczny można przeprowadzić m.in. w LUX MED Katowice w Katowicach (13 km od Tychów) w cenie 550 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Rezonans magnetyczny najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rezonans magnetyczny najbliżej Tychów na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 550 zł za rezonans magnetyczny głowy / mózgu natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 640 zł (rezonans magnetyczny stawu kolanowego).

Ile kosztuje rezonans magnetyczny w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rezonans magnetyczny najbliżej Tychów:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rezonans magnetyczny najbliżej Tychów

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego kręgosłupa
  Katowice, Francuska 46(16 km od Tychów)
  Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego i odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa - 1100 zł Rezonans magnetyczny odcinka piersiowego i szyjnego kręgosłupa - 1100 zł Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego, piersiowego i odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa - 1450 zł Rezonans magnetyczny głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa - 1100 zł

  570 zł

 • Rezonans magnetyczny stawu kolanowego
  Katowice, Francuska 46(16 km od Tychów)

  640 zł

 • Rezonans magnetyczny głowy / mózgu
  Katowice, Francuska 46(16 km od Tychów)
  Rezonans magnetyczny głowy + angiografia tętnic mózgowych - 1100 zł Rezonans magnetyczny głowy i szyi - 1300 zł Rezonans magnetyczny głowy i przysadki mózgowej - 1000 zł Rezonans magnetyczny głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa - 1100 zł

  550 zł

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny rezonans magnetyczny w innych miastach.

Więcej na temat rezonans magnetyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…