Operacja usunięcia tarczycy Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą operacja usunięcia tarczycy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Tychów. Operacja usunięcia tarczycy można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (17 km od Tychów) w cenie 9950 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja usunięcia tarczycy najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy najbliżej Tychów na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 9950 zł za wycięcie płata tarczycy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 10950 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy najbliżej Tychów:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy najbliżej Tychów

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie
  Katowice, Brzozowa 54(16 km od Tychów)
  subtotalna (całkowita) resekcja tarczycy + neuromonioring

  10950 zł

 • Wycięcie płata tarczycy chirurgicznie
  Katowice, Brzozowa 54(16 km od Tychów)
  usunięcie jednego płata gruczołu tarczowego (hemistumectomia) + neuromonitoring

  9950 zł

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Operacja usunięcia tarczycy w Tychach - gdzie najlepiej?

Leczenie operacyjne tarczycy polega na wycięciu przez chirurga miąższu tarczycy, który uległ zmianom chorobowym. W zależności od stopnia zaawansowania choroby lekarz decyduje o całkowitym lub częściowym wycięciu tego gruczołu. Zabieg operacyjny przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Chirurg wykonuje cięcie kołnierzowe niskie na szyi, powyżej wcięcia mostka. Operację tarczycy przeprowadza się głównie z powodu raka gruczołu tarczowego, wola nadczynnego z objawami ucisku, a także wola guzkowego dającego objawy ucisku tchawicy, ucisku przełyku oraz z wolem śródpiersiowym i odszczepionym, z wysokim stężeniem kalcytoniny oraz z obecnością komórek nowotworowych (wykrytych podczas badania biopsyjnego guzka tarczycy).

Wycięcie tarczycy w ofercie tyskich oddziałów chirurgicznych

Na chirurgiczne leczenie tarczycy można udać się do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Operacje z tego zakresu przeprowadzane są tutaj na Oddziale Chirurgii Ogólnej, gdzie pacjent może poddać się także innym zabiegom chirurgii endokrynologicznej, m.in. wycięciu przytarczyc oraz usunięciu nadnerczy. Z innych operacji chirurgicznych lekarze wykonują tutaj również resekcje trzustki, resekcje guzów wątroby, operacje dróg żółciowych oraz operacje pęcherzyka żółciowego.

Operacje tarczycy oferowane są również na terenie Tychów przez Klinikę Dea Salus., gdzie można poddać się subtotalnej lub totalnej resekcji tarczycy. Lekarze tutejszej kliniki wykonują także usunięcie wyrostka robaczkowego (metodą tradycyjną), laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, plastykę przepuklin różnego typu (pachwinowych, pępkowych, brzusznych lub rozworu przełykowego) oraz operacje piersi (z zakresu usuwania guzków lub korekcji biustu) lub operacje zmian skórnych (usuwanie guzów, zmian barwnikowych itp.). 

Lekarzem, do którego może udać się pacjent na zabieg usunięcia tarczycy jest lek. med. Robert Repeć, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1997 roku), który przyjmuje pacjentów na terenie Tychów. Specjalizuje się w operacjach chirurgicznych laparoskopowych oraz klasycznych, m.in. w operacjach usunięcia tarczycy. Swoje doświadczenie z tego zakresu zdobywał na oddziałach chirurgii ogólnej śląskich szpitali, np. w Szpitalu Euromedic, który znajduje się w Katowicach. Przed operacjami tarczycy lekarz ten przeprowadza diagnostyczną ultrasonograficzną tego gruczołu (posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii oraz certyfikat CEDUS - Centrum Diagnostyki Obrazowej).

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…