Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Tychy

Lift Med

Rybnik, ul. Cegielniana 14(34 km od Tychów)
9,0 / 10  •  Znakomita  •  908 opinii
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet od 2000 zł
  • Leczenie nietrzymania moczu u kobiet metodą Burcha 5000 zł
  • Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn od 2000 zł
  • Konsultacja ginekologiczna 200 zł
  • Konsultacja urologiczna od 170 zł

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa leczenie nietrzymania moczu w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika, urologa i ginekologa.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

10 / 10
lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w Centrum DER-MED Katowice

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
mgr Wojciech Bubak

fizjoterapeuta

w Centrum Fizjoterapii Rehabu

mgr Sylwia Kalita

fizjoterapeuta

w Centrum Fizjoterapii Rehabu

mgr Natalia Latko

fizjoterapeuta

w Centrum Fizjoterapii Rehabu

mgr Mateusz Budniak

fizjoterapeuta

w Centrum Fizjoterapii Rehabu

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychach na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 200 zł za leczenie nietrzymania moczu BTL Emsella natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 6000 zł (leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn taśmą).

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nietrzymania moczu (NTM) w innych miastach.

Leczenie nietrzymania moczu (NTM) w Tychach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Fizjoterapii Rehabu Gabinet zabiegowy w Centrum Fizjoterapii Rehabu

Jedną z przyczyn nietrzymania moczu jest osłabienie mięśnia dna miednicy oraz powięzi i więzadeł, które odpowiadają na podtrzymanie pęcherza w odpowiedniej pozycji. Z problemem zwykle zmagają się kobiety w ciąży oraz po wielokrotnych porodach siłami natury. Najczęściej dotyka ich wysiłkowe nietrzymanie moczu. W zależności od przyczyn występowanie wymienia się również inne rodzaje schorzenia (nietrzymanie moczu z parcia, z przepełnienia oraz mieszane).

Leczenie nietrzymania moczu w Tychach - kto ma je w swojej ofercie

Leczeniem nietrzymania moczu na terenie Tychów zajmuje się prof. dr hab. n. med. Izabela Ulman-Włodarz, specjalistka ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach. W leczeniu NTM stosuje zarówno najnowsze farmakologiczne metody, jak i laser. Udać się do niej można również na diagnostykę i leczenie nieprawidłowych krwawień macicznych, na leczenie nadżerek oraz oznaczenie wirusa HPV.

W Żorach, które znajdują się około 36 kilometrów od Tychów, leczenie nietrzymania moczu (NTM) w swojej ofercie posiada Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sonomedico. W placówce przeprowadzana jest cała gama procedur, mających w sposób nieinwazyjny przywrócić pożądany wygląd oraz prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych u kobiet. W tym celu w wykorzystywany jest w niej laser erbowy Dynamis XS firmy Fotona, który umożliwia wykonanie zabiegów w sposób w pełni bezpieczny (zastosowanie urządzenia powoduje zdecydowany spadek występowania objawów niepożądanych oraz uzyskanie optymalnej temperatury do regeneracji kolagenu). W ośrodku stosowany jest on do leczenia nietrzymania moczu oraz rewitalizacji pochwy i poporodowej plastyki krocza. Do Zakładu udać się można również na augmentację punktu G oraz na zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym.

Na leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Katowicach, które znajdują się około 19 kilometrów od Tychów, udać się można do Gyncentrum Ginekologia Plastyczna. Jest to jedna z największych placówek w kraju, w którym świadczone są usługi z zakresu diagnostykii i leczenia nietrzymania moczu oraz ginekologii estetycznej. Oferta ośrodka w leczeniu NTM obejmuje wstrzyknięcia okołocewkowe, taśmy mini sling oraz wstrzyknięcia toksyny botulinowej. Kobiety, zmagające się z tym schorzeniem, poddać się w nim mogą również zabiegowi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. W klinice wykonać można ponadto m.in. augmentację punktu G kwasem hialuronowym, nacięcie i rekonstrukcję błony dziewiczej oraz zabieg liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower.

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nietrzymania moczu (ntm) w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…