Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa
Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Tomografia komputerowa Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą tomografia komputerowa w Tychach na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 320 zł za tomografia komputerowa zatok natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 510 zł (tomografia komputerowa jamy brzusznej).

Ile kosztuje tomografia komputerowa w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi tomografia komputerowa w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen tomografia komputerowa w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Tomografia komputerowa głowy
  Katowice, Francuska 46

  od 320 zł
  do 320 zł

  Tychy, Damrota 47A
  TK - Tomografia komputerowa głowy - od 420 zł TK - Tomografia komputerowa głowy - perfuzja mózgowa - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa głowy, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1920 zł

  od 420 zł
  do 420 zł

  Gliwice, Dworcowa 25
  Tomografia komputerowa głowy - perfuzja mózgowa - od 690 zł, Tomografia komputerowa głowy, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy mniejszej - od 1920 zł

  od 420 zł
  do 420 zł

 • Tomografia komputerowa zatok
  Katowice, Francuska 46

  od 320 zł
  do 320 zł

  Tychy, Damrota 47A

  od 390 zł
  do 390 zł

  Gliwice, Dworcowa 25

  od 390 zł
  do 390 zł

 • Tomografia komputerowa jamy brzusznej
  Katowice, Francuska 46

  od 400 zł
  do 400 zł

  Tychy, Damrota 47A
  TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - od 510 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja nerek - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja wątroby - od 690 zł TK - Tomografia komputerowa jamy brzusznej Trójfazowa - od 510 zł

  od 510 zł
  do 510 zł

  Gliwice, Dworcowa 25
  Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja nerek - od 690 zł, Tomografia komputerowa jamy brzusznej - perfuzja wątroby - od 690 zł, Tomografia komputerowa jamy brzusznej Trójfazowa - od 510 zł, Tomografia komputerowa wenografia jamy brzusznej - od 690 zł

  od 510 zł
  do 510 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny tomografia komputerowa w innych miastach.

Tomografia komputerowa w Tychach - gdzie najlepiej?

Diagnostyka metodą tomografii komputerowej (TK) umożliwia warstwowe obrazowanie ludzkiego ciała. Jej działanie opiera się na pochłanianiu (w różnym stopniu) promieniowania rentgenowskiego poprzez poszczególne tkanki. Badanie tomografem komputerowym jest całkowicie bezbolesne i przeprowadza się je w pozycji leżącej. Często w jego trakcie konieczne jest podanie środka kontrastowego, dlatego pacjent powinien się zgłosić na nie z aktualnymi wynikami badań krwi z oznacznikiem poziomu kreatyniny oraz mocznika.

Diagnostyka metodą tomografii komputerowej w Tychach – gdzie można się na nią udać

Tomografii komputerowej w Tychach poddać się można w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki obrazowej. Do placówki udać się można na badanie TK głowy, oczodołów, twarzoczaszki i kości skroniowej, a także zatok, szyi i krtani oraz nosogardła. W ośrodku przeprowadza się również badanie tomografem komputerowym kręgosłupa (odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego), klatki piersiowej i miednicy, jak również TK stawów oraz stopy.

W Tychach badania metodą tomografii komputerowej przeprowadza się również w Samodzielnej Pracowni Diagnostyki Obrazowej Tomograf. Jest ona wyposażona w nowoczesny model tomografu komputerowego linii Sensation firmy Siemens – Sensation 64. Jego technologiczne zaawansowanie umożliwia uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy minimalnej dawce promieniowania. W placówce do podawania kontrastu wykorzystywana jest automatyczna strzykawka dwukomorowa Stellant firmy Medrad. W ośrodku poddać się można badaniu TK głowy (bez wzmocnienia kontrastowego lub z wzmocnieniem kontrastowym), klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy małej, a także kończyn (kości i stawy) z podziałem na okolice anatomiczne oraz kręgosłupa. Oferta Pracowni obejmuje ponadto TK kardiologiczne, angiografię TK (z wyłączeniem tętnic wieńcowych), kolonografię TK (wirtualna konolografia) oraz densytometrię TK.

W Katowicach, które znajdują się około 16 km od Tychów, na badanie tomografem komputerowym udać się można do Pracowni Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego HELIMED. W placówce przeprowadzić można badanie TK głowy, przysadki mózgowej i twarzoczaszki, a także zatok obocznych nosa, piramid kości skroniowych oraz szyi. W ośrodku poddać się można również badaniu metodą tomografii komputerowej klatki piersiowej i śródpiersia, jamy brzusznej i miednicy, oferta Pracowni obejmuje ponadto perfuzję TK, enterografię TK oraz angiografię TK.

Pacjenci szukali zabiegu tomografia komputerowa w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat tomografia komputerowa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…