Chirurgia szczękowo - twarzowa Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia szczękowo - twarzowa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tychów. Chirurgia szczękowo - twarzowa można przeprowadzić m.in. w DENTRUM Klinika Implantologii i stomatologii estetycznej w Katowicach (17 km od Tychów) w cenie 2000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (15 km od Tychów) gdzie cena za chirurgia szczękowo - twarzowa wynosi 2100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Chirurgia szczękowo - twarzowa najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia szczękowo - twarzowa najbliżej Tychów na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za chirurgia zatok szczękowych natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 18900 zł (leczenie operacyjne progenii).

Ile kosztuje chirurgia szczękowo - twarzowa w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia szczękowo - twarzowa najbliżej Tychów:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia szczękowo - twarzowa najbliżej Tychów

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia szczękowo - twarzowa w innych miastach.

Więcej na temat chirurgia szczękowo - twarzowa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…