Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Tychów. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (34 km od Tychów) w cenie 3000 zł lub w GlivClinic II w Katowicach (12 km od Tychów) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 8 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1800 zł w ARTESMED, najwyższa to 3200 zł, natomiast średni koszt to 2375 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…