Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący USG ortopedyczne w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 19 różnych placówkach.

dr n. med. Piotr Zdunek

radiodiagnosta

w Klinika Galena

8,0 / 10
dr n. med. Jarosław Maczuch

diagnosta obrazowy, radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Patrycja Nowak

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Viktorija Kraskovska

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Marek Syguda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Iwona Spindel-Samek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Jarosław Skupiński

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Przemysław Besser

gastrolog, hepatolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Poliklinika Doktora Bessera

USG ortopedyczne Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ortopedyczne w Tychach na podstawie cenników z 19 placówek. Najniższa cena to 90 zł za USG stawu ramiennego natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 320 zł (USG stawu barkowego).

Ile kosztuje USG ortopedyczne w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ortopedyczne w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ortopedyczne w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny USG ortopedyczne w innych miastach.

USG ortopedyczne w Tychach - gdzie najlepiej?

USG ortopedyczne pozwala na ocenę stawów, mięśni, ścięgien oraz wszelakich zmian pourazowych w obrębie narządu ruchu. Obejmuje ono m.in. USG nadgarstka i ręki, a także USG stawu skokowego, kolanowego, biodrowego, łokciowego i stawu barkowego. Badanie umożliwia wykrycie zmian, niewidocznych na zdjęciach rentgenowskich. USG narządu ruchu stanowi podstawę w diagnostyce różnicowej wczesnego zapalenia stawów. W przeciwieństwie do innych metod obrazowania, USG daje możliwość uzyskania obrazu stawów, mięśni i innych tkanek miękkich w czasie rzeczywistym. Badanie nie wymaga żadnego przygotowania i ze względu na swój bezinwazyjny charakter może być powtarzane wielokrotnie. Procedura trawa od 10 do 20 minut.

Badanie ultrasonograficzne narządu ruchu w Tychach – gdzie można się na nie udać

Na USG narządu ruchu udać się można do Centrum Medycznego ORBIMED. W placówce wykonywana jest cała gama procedur z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej (zarówno u dorosłych, jak i dzieci). W ośrodku do badań USG wykorzystuje się aparaty ultrasonograficzne firmy General Electric, takie jak Voluson E8 Expert oraz Voluson 730 Expert. Wykonać w nim można USG stawu skokowego, kolanowego oraz barkowego. Oferta Centrum obejmuje także badanie USG stawów biodrowych niemowląt, które połączone jest z konsultacją ortopedyczną.

USG ortopedyczne w swojej ofercie ma także lek. med. Maciej Gabryel, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żorach. Posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia „Diagnostyka obrazowa narządu ruchu z uwzględnieniem problemów zakrzepicy układu żylnego”. Przeprowadza pełną gamę procedur z zakresu badań USG narządu ruchu (np. stawu kolanowego, skokowego, biodrowego). Udać się można do niego również na iniekcję dostawową pod kontrolą USG.

W Tychach badanie ultrasonograficzne ortopedyczne przeprowadzić może również lek. med. Łukasz Cieliński, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Górnośląskiego Centrum Medycznego (Szpital w Ochojcu). Specjalizuje się m.in. w diagnostyce ultrasonograficznej narządu ruchu. Udać się można do niego na USG stawu skokowego, kolanowego, biodrowego oraz barkowego, wykonuje również badanie USG stawów biodrowych u niemowląt. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego i biodrowego.

Pacjenci szukali zabiegu usg ortopedyczne w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat USG ortopedyczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…