Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Tychów. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (34 km od Tychów) w cenie 4000 zł lub w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (17 km od Tychów) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 6000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 4 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 4000 zł w San-Medical Centrum Medyczne, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 5500 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…